Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

sasenkat
4. dec 2008

dnes sme boli kuknut novu optimu, tak sme sa pridali do klubu navstevnikov

na moj vkus je tam toho uz vela ale je to taky trend... konzumny 🙂 😉

no konecne sa rozsiril sortiment pre deticky, aj ked sa mi zdalo ze detske veci akoby vykupene 😒 a ze vraj ide kriza 😲

sasenkat
4. dec 2008

norik ... ako zajtra ? ... stretneme sa dole o 10 ?
dufam ze sasenka dovtedy vstane 🙂

andrea.m
4. dec 2008

kua a ja budem raz robiť aj v noci aj v sobotu a nedeľu a ticho budem jak pena

norik1
autor
4. dec 2008

Sasi jasne zajtra dole...ale ja pridem asi sama.... tatik ma volno 😀

zuzana355
4. dec 2008

no vidíš adi niekto má problém si nájst prácu a niekto má to štastie že ju má a si to vobec neváži nechápem 😕

dea
4. dec 2008

no baby u nas ide o 2 soboty za mesiac aj to len na 3 hodiny 🙄 😠 tak neviem co je taka blba 😒

norik1
autor
4. dec 2008

Dea tak ju vymen za niekoho kto bude rad ze moze prist do roboty 2x mesacne na tri hodky aj v sobotu.... 😵

dea
4. dec 2008

a veru s tou robotou mate pravde.....tak otec jej prisiel teraz o robotu a narieka ze musi mame vela davat, aby vyzili.........tak asi bude ovela radsej ked bude od januara aj ona sediet doma na riti 😖

zuzana355
4. dec 2008

dei tak musíš byt prístna nech bude rada že nemusí tahat do večera a ešte aj cez sviatky

dea
4. dec 2008

ale s muzom sme uz taki nastvani ze az.........sme sa dohodli ze 31.12. bude otvorene od 9.30 do 18.00 a pekne si to odrobi, kedze je to bezny pracovny den 😀 😀

zuzana355
4. dec 2008

dei tak som zvedavá ako zajtra dopadnete ty sa nezdáš asi ked ta niekto vytočí hmmmm nechcela by som byt na jej mieste

norik1
autor
4. dec 2008

no jasnacka aj u nas sa robi normalka do 20.00....aj na Silvestra ked je to bezny pracovny den...

zuzana355
4. dec 2008

norik ty máš ale výhody a prečo my sme dreli do 22.00h to je hrozdné

dea
4. dec 2008

no veru..............viem velmi vybuchnut a potom aj niektore slova lutujem 😅 😝 no a ono je to o to tazsie ze je to moja kamoska zo strednej, sedeli sme spolu 4 roky v jednej lavici 😅 myslela som si ze to bude ok, proste bude normal robit, ved prve je to ze nerobi za minimalnu mzdu, v predchadzajucej robote mala o 20sk menej na hodinu ako u nas............a po druhe moc sa nenarobi, lebo viem, par dni som tam bola a kosice sa s presovom porovnat nedaju......keby mala robit v presove tak uz asi aj sama da vypoved................

ono je najvacsi problem pravdepodobne v tom, ze ona mojho muza neberieho ako svojho sefa........ale muza kamaratky, takze zajtra jej to idem jasne vysvetlit..........ze moj muz je jej sef a nic na tom nemeni to ze my sme kamaratky.........proste respekt voci nemu mat musi 😠 😠

ved jeden cas hovorila mojej mame ze 30minutova prestavka je malo........ze aj ked dano - moj muz ide na prestavku tak je prec aj 45 az 60 minut!!!!!!!!! tak akoze ako toto moze povedat..........vsak on ju zamestnava, a on si moze odist a vratit sa kedy sa jemu zachce a nie ona ho bude stopovat, ze kolko mal on "prestavku"

zuzana355
4. dec 2008

dei tak to je asi o to horšie ked zamestnávaš známeho alebo rodinu lebo vždy si niečo najde a ešte sa bude spoliehat na vaše kamaratstvo

curly1983
4. dec 2008

caute zeny 😉

dea no nevychadzam z uzasu 😕 tak som zvedava teda ako to dopadne, ci slecinke sa uraci robit teda tie tri hodiny v sobotu 2x do mesiaca ... no ale mam dost ti poviem 😠

My uz tri dni v noci nonstop placeme, neviem čo sa deje, som uz toho dost unavena ☹ Neviem či zuby alebo co, ale zase cez den jej nic nieje .. tak keby zuby tak by bola zla aj cez den, ci ?

My zajtra ideme na Mikulaska tu do nasho materskeho centra a poobede teda do mesta ideme s kamoškou .. bruno ma moderovat program, mirgova, krak a este neviem kto spievat 😉

janka1874
4. dec 2008

dea najhoršie je zamestnávať známych to isté má problém môj drahý zamestnal frajera svojej kámošky a teraz to ľutuje lebo ak sa mladému niečo nepáči za každým mu ona volá už mi to príde ako keby on bol nesvojprávny lebo on nič nepovie ale ona volá aj teraz sa rozčuľovala že ako je možné že mu v novembri dal októbrovú výplatu a že on mu akože mesiac robil za darmo no pochopíte a nedala si vysvetliť že výplata sa vždy dáva za predchádzajúci mesiac a nie do predu no vysvetľoval jej to riadne dlho ale vrieskať to by vedela

sasenkat
4. dec 2008

norik ty mas vyhodu 🙂
MM je marod ale zajtra ide vyberat stehy ale aj tak nemoze so sasenkou nic robit lebo len jednu ruku ma k dispozicii
cize chodime vsade spolu
esteze dnes som stiahla mamku do tej optimy 🙂

tak ta mozem zobrat s nami jednym autom ked ides z domu , co ty na to? 😉

dea
4. dec 2008

ona sa spoliehat moze.......lenze u mna velmi nepochodi......lebo stojim na muzovej strane.......kedze my jej vychadzame stale v ustrety..........aj minuly tyzden, v piatok jej volal muz ci pride v sobotu a rovno mu povedala ze ona nepride a o polhodiny mu volala ze chce v pondelok volno! no a jasne ze muzik jej to volno dal.....
takze ako sa hovori..........za dobrotu na zobrotu........tak preto sme sa aj dohodli ze silvestra si pekne odpracuje......moze chciet volno..........

sasenkat
4. dec 2008

dea fakt je to tazke so znamymi a kamosmi ale ked clovek im chce pomoct ze im da robotu a potom to vypali voci nim
viem o com rozpravas ... s ludmi je to tazko ... dobry zamestnanec je stastie 🙂

zuzana355
4. dec 2008

no no norik vyjadri sa 😀
dei a ty sa nedaj tak som zvedavá

dea
4. dec 2008

zuzi neboj nedam sa .........vsak ja z nej nezijem, ale ona z nas......no snad to pochopi...............lebo robi zo seba najmudrejsiu na svete.........ona "ovlada" cely zakonnik prace.....no len asi tu cast kde pisu o pracovnej discipline vynechala 😀 😀 🙄

norik1
autor
4. dec 2008

K comu sa mam vyjadrit ? Ak sa dobre pamätam tak minuly rok sme to uz mali skratene do 20.00 vsetci.... A netes sa, ja som bola 1.1 v robote, aby si moji ludia mohli uzit silvester...ked ja som uz teda nemohla....no nie som super sefka? 😵 😵 😵 ved aj tak sme nic nerobili he he

norik1
autor
4. dec 2008

Sasi ok, zajtra ti zavolam rano? ok?

monika1
5. dec 2008

Ahojte 🙂
aj my sa chystame dnes do mesta na mikulasa no ale uvidime ako pocasie bude dovtedy 😖 zatial nic moc 🙄

dei nedaj sa 😠 nechapem v tomto case ked je vsade prepustanie tak vam bude vymyslat ze ona vtedy a vtedy nebude robit...hned by ste si nasli nahradu...

andrea.m
5. dec 2008

ránko 😉

zuzana355
5. dec 2008

ahojte no počasie otras 😖 straaaaaaaětne fuká tak neviem či niekam pojdeme

mystery7
5. dec 2008

pekneho mikulasa vsetkym - prajem uz dnes, zajtra s aasi nepripojim 😉

janka1874
5. dec 2008

zuzi ti na severe nám ten pocit že by tak fúkalo ale je kosa riadna 🙂

janka1874
5. dec 2008

my dnes asi do mesta nepôjdeme lebo hovoria dážď a hlavne poobede no tak neviem neviem či je to na mesto a tma je ako keby bol večer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre