Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
6. aug 2009

jeane nie nevidela som ta tam keby hej tak kričím na teba 😀 😀 😀
a to čo 😕 ked potrebuješ lieky tak by ta nemali odmietnut či to možu 😕

jeane1
6. aug 2009

neviem či možu ale z troch dverí ma vyhodili 🙄 v utorok ma pichla včela a ja som taku reakciu dotala že som nevedla rozprávať a na uši som nepočula, vyrážky.pľuzgiere som dostala a to behom 5 min. tak dnes som si zhánala tu pohotovostnu injekciu 😀 😀 a to som doteraz nemala žiadne problémy 😀

jeane1
6. aug 2009

inač po tých kortikoidoch som spala dva dni jak bábetko 😀 😀 a deti maju najlepší zážitok z prázdnin ako zachranit mamku od včielky 🙂

zuzana355
6. aug 2009

jeane ta fasa a ja som alergicka na poštipnutie tak to človek aj umret može a budu ta mat na haku 😠

jeane1
6. aug 2009

ta tak dajak a ja som nevedela že som predtým ma mohlo štípať a nič a teraz ti poviem neprajem nikomu

jeane1
6. aug 2009

inak s tým spaním u babky mi máme problém polovičný 😀 Dávidko by išiel spať aj k čertovi 🙂 zato Peťka ešte nikde bez nás nespinkala, a bojím sa toho že ani ju to neprejde 😀 😀 a babky máme tiež tak na poly 🙂 chcu a ľúbia oboch len nám ich nedajte naraz 😀 😀 minule sme nechali na hodinku oboch a sa skoro Peťka topila v bazéne taky pozor nanu dali a nebyť Dávidka tak je pod vodou a nie nad 😉 .tak si vyberte ako a kam ich dať 😀 😀 a tak su s nami chrobáci

dea
6. aug 2009

ahojte..........

no tak ja deanku tiez este na noc nedavam nikomu..........poprve svokrovci byvaju o ulicu dalej 😝 😀 takze daleko by nebola.........tak to radsej ju vecer donesu aby spala vo svojej posteli 😉
no a u nasich by sama neostala....boli sme tam minuly tyzden ,no spali sme spolu a bez problemov........sama by asi velmi plakala, lebo tam nechodime tak casto........

takze kym deanka bude prazdninovat u babiek.......tak si este asi rok pockame 😝 😝

andrea.m
6. aug 2009

jeanne mala si ísť hned v utorok na pohotovosť. oni môžu argumentovať aj tým že po dvoch dňoch ti tu injekciu vlastne netreba kedže si prežila a je to prvá pomoc.

dea no možno aj dlhšie ako rok si počkáš. filipko je školák veliký a nikde bez mamky. som zvedava ked si najdem robotu na smeny čo títo tu budu robiť. chudák môj manžel.

zuzana355
6. aug 2009

adi nič iné ti neostane len ostať žienkou domacou na veky vekou. 😉

janka1874
7. aug 2009

ahojte
tak u nás s tým teda problém nemáme Sendy ostane u mojich rodičov total bez problémov je naučená od malička keď sme niekam potrebovali ísť tak tam bola a aj spať tam nemá problém má tam svoju postieľku no a u svokry tak to už je iné kafe tam neostane ani náhodou ale celkovo ona je s malou veľmi málo a aj keď príde tak po hodine uteká preč

andrea.m
7. aug 2009

zuzka nestraš 🙄

zuzana355
7. aug 2009

adi veď ja ta vobec nechcem strašiť 😀 😀
čo porabate dnes u nas neako fuka čakala som že bude teplejšie chcela som ist na kupko ale tak nič z toho. 🙄 dufam že nebude takto do konca leta 😖

zuzana355
7. aug 2009

janka tak aj u nas je to takto u mamky ostane malý už aj u svokrovcov ale len preto že je už večší a neako to už nerieši ale mala neostane a svokra ked k nam príde tak tiež sa len desať krát otočí a uteká preč ale tak čo už zvykla som si 🙄

andrea.m
7. aug 2009

bože vy máte zlaté svokry 😀 moja ked príde tak rovno na 3 dni 😀 😀 😀 jedno šťastie že spolu perfektne vychádzame 😉

zajtra sa ma otepliť a dúfam že sa aj oteplí lebo sa chystám na bukovec 🙂

zuzana355
7. aug 2009

adi ak myslíš zlaté jak zlaté 😀 😀 😀 no tri dni by som určite nezvládla.
a to sa aj normalne že dá kupať na bukovci 😕 už som tam dávno nebola ešte som bola v puberte 😉

andrea.m
7. aug 2009

bol v utorok kamoš a vravel že je to perfektne vyčistené. posledné roky to bol des a hrúza.

zuzana355
7. aug 2009

aha no može byt tak potom napiš že ako bolo som zvedava 😉

andrea.m
7. aug 2009

len dúfam že nám výjde počasie

monikaaerik
7. aug 2009

ahojte dievcata, chcela by som vas poprosit o pomoc, neviete mi prosim poradit,kde super vycistia koberce? konkretne mame tie svetle jurany, tkane? su uz take spinave,ze musim s tym nieco robit a neviem kde by to vycistili,lebo raz som to odniesla do cistiarne na alzbetinu a tam mi to este viac dobabratli,ostali flaky. velmi pekne dakujem.Monika

jeane1
8. aug 2009

andrea bukovec je super čistý 🙂 mi sme boli v pondelok a deti sa vykúúúpali a mi rodičia stáli na brehu lebo sa nám zdala studená 😀 😀 to sme ale ...... a ked nám odfúklo koleso tak sme čakali kým nam vietor prifúkne znova 😀 😀 len treba dať bacha na parkovanie lebo všetko je už oplotene a asi odkupene súkromníkmi tam kde sme boli zvyknutý chodiť už nemôžme ☹ ale bolo supiš a našli sme si lepšjšie miestečko lebo mi chodíme aj s havinkom 🙂

andrea.m
8. aug 2009

no neviem či dnes pôjdeme na bukovec. veľmi fúka vietor.

janka1874
8. aug 2009

no fakt bukovec je super my sme tam boli cez víkend aj s malou a všetci dme si fajne zaplávali a aj malej sa vo vode desne páčilo ani tie kamienky jej nevadili som sa až čudovala

a s čistením ti monikaaerik neporadím lebo ani ja neviem dať vyčistiť náš veľký paplón to je totiž 2 paplón a dá sa normálne preať v práčke lenže vďaka rozmerom do mojej sa nevtrepe a nikde v čistiarni nemajú väčšiu práčku a chemcké čistenie je také drahé že to si skoro nový môžem kúpiť nechápem tie ceny

janka1874
8. aug 2009

no a ku svokrám tak keby prišla moja na 3 dni tak to asi prežije len jedna z nás

janka1874
8. aug 2009

nechcete niekto ako darček pre niekoho 🙂
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

zuzana355
8. aug 2009

no adi ako už sa čvachtáte na kupko sa nechystá nikto ja by som chcela buduci týžden mohli by sme dat stretko hmmmm
monika s tým čistením ti nepomožem
jani vy sa mate velmi radi 😀 😀 😀

janka1874
8. aug 2009

zuzi na budúci týždeň hovoria prehánky a tak no neviem ako s tým stretkom my stále počkáme kým začne pršať 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a k téme ja a svokra no ja proti nej nič nemám len ma už naštvala ako ignoruje malú od narodenia na ňu kašlú a pritom reči mali iné (myslím celá drahého rodina aj sestry) tak som si povedala že mám dosť a jednoducho kašlem na nich keď chcú tak prídu a hotovo

nera
8. aug 2009

Ahojte, kooonečne som sem trošku mrkla....ako sa máte?
Chcela by som sa Vás spýtať, či nepoznáte niekoho čo dobre a pekne pečie torty, chcela by som krásnu tortu dať upiecť pre moju mamku, ktorá v októbri bude mať 70.rôčkov...ak by ste boli tak dobre.... ak ste to už písali tak prepáčte, ale nestíham Vás čítať
Zatiaľ vopred vďaka

jeane1
8. aug 2009

dea vie pekne a chutnučke torty 😀 😀 😝

zuzana355
8. aug 2009

jani čo pršať ale kým prídu fujavice to vtedy budeme chodit na stretka 😀 😀 😀
a tie tortičky tak dea vie pekne torty piect a potom aj teta mojho mangelýka pečie ale ona tie klasické poschodové s ružičkami ale su fajne 😉 tak ak budeš chciet pošlem ti na nu čísielko 😉

cmuky27
8. aug 2009

Janka to so svokrou mam aj ja podobne a taktiez aj s manzelovou sestroua to je dokonca malej krstna. Sami nevedia prist na navstevu a ani zavolat ako sa ma len potom ohovarat a stazovat sa ostatnym znamim ze mi k nim neprideme. Je to smutne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre