Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
10. sep 2009

a pekných kolegov 😉

simka9122008
10. sep 2009

adi no super aj Danka nastupuje späť v najbližšej dobe do Šaci

zuzana355
10. sep 2009

tak to kolegyne budete 😉

andrea.m
11. sep 2009

budeme aj nebudeme.ja budem na internom na 9 posch. a Danka na popaleninách a to je tuším 2.posch.

zuzana355
11. sep 2009

adi tak už vieme zakým ísť ak bude treba čo dufam že nebude 😉

kamilecka
11. sep 2009

Ahojte

Adka a Danka tak vela uspechov v novej praci 🙂 ste sikulky 🙂

janka1874
11. sep 2009

tu už asi každá pracuje 🙂

andrea.m
11. sep 2009

dakujem babenky....dúfam že žiadná z vás nebude ani mňa ani danku potrebovať inak ako na pokecanie alebo kávu 😀

janka1874
11. sep 2009

veru adi ja si radšej pokecám na káve ako nemocky tie fakt nemusím

andrea.m
11. sep 2009

ja ich môžem ale len vtedy ked som v uniforme...v pyžame je to dosť blbe

janka1874
11. sep 2009

no ja nemocky fakt nemusím ja by som sestričkou nevedela byť a teda ani dr.

andrea.m
11. sep 2009

ja som asi uchylná ale ja ten nemocničný smrad zbožňujem...to mi na materskej chýbalo najviac.

janka1874
11. sep 2009

no adi nehnevaj sa ty si fakt iná ale to znamená že si origoš patriaca do špitálu 😀 😀 😀 😀 (ale nie na isté oddelenie 😀 😀 😀 )

zuzana355
11. sep 2009

😀 😀 😀 😀 jani hlavne že je pohoda
adi kavu a pokecať no to už asi duplom nestihneme ked nastupiš teraz do práce tak to budeš zaneprázdnená

janka1874
12. sep 2009

veru zuzu hlavne že je pohoda a každý nech robí tam kde ho to baví vtedy je to super

jeane1
12. sep 2009

pánečku tu sa už normálne baby zamestnávajú 🙂 pomaly tu nebude nikto chodiť 😕 adi mi sa budeme stretávať tak akurát na preventívkach čo máme z práce 😀

zuzi yesno maká v práci 🙂 maká doma s jakubkom a potom ešte maká na dome 😀 má toho dosť,v štvrtok som ju chcela isť kuknuť do práce a nebola tam 😒 tak dufam že si najde ešte čas na kávičku a oddych 😀 😀

janka1874
12. sep 2009

veru o chvíľu tu nebude nikoho nejako sa to tu totálne rozpadlo ☹

andrea.m
12. sep 2009

ale no...načo ten pesimizmus...ja idem na smeny takže nebudem stíhať len kým sa nezabehnem...potom som celá vaša 😀

janka1874
12. sep 2009

no adi ďakujeme aspoň niekto nám tu ostal 😀 😀 😀 😀

andrea.m
12. sep 2009

yesno by sa teda mohla ukázať sa jej chcem spýtať na jednu mastičku a ani neviem kde to robí žeby som za ňou skočila 😖

janka neboj nič. kým sa ty zabeháš kolo 2 detí ja sa zabehám v robote a kecáme dalej 😀

jeane1
12. sep 2009

andrea ak ti to pomože tak Yesno robí v HILTONE v lekárni 🙂 hned oproti su zastávky na autobus na terasu, len raz robí doobedu a raz poobede a aj v sobotu len ju musíš vymáknuť 😀

andrea.m
12. sep 2009

jeane dakujem krásne

zuzana355
13. sep 2009

ahojte kočky nikde nikto všetky sa chystáte do práce 🙂
tak yesno ma toho naozaj vela 😉
jani inak máš pravdu pomaly tu už všetky začnu tvrdo makať tak to si budem musieť už aj ja konečne niečo nájsť ach jaj len keby to bolo také lahké teraz. 😖

andrea.m
13. sep 2009

my sme dnes boli u našich na odpust. bolo to rozhodnutie na poslednú chvíľu ale bolo super.

janka1874
13. sep 2009

zuzi veru nejako sa nám to tu vyľudnieva

zuzana355
13. sep 2009

jeeeeeeeej adi staré dobré odpusty sladké cumlíkové lýzatka a pernikové srdiečka 🙂

zuzana355
13. sep 2009

jani ked to pojde takto ďalej tak si budeme písať už len mi dve 😀 😀 😀 a keď odídeš do porodnice tak už len ja sama so sebou 😀 😀

janka1874
13. sep 2009

zuzi asi tak skončíme pokecáme si my dve alebo nakoniec samé so sebou 😀 😀 😀

zuzana355
13. sep 2009

veď aj samo zábava je fajn a aj deti trpia samomluvou takže u nás je to pochopitelné kedže sme na materskej. 😕

zuzana355
13. sep 2009

jani inak som kuk foto krástne bruško už máš 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre