Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzka111111
8. jan 2010

Ahojte ... ja len citam a pisat nestiham....uz konecne zacina v pondelok skolkaaa.... aj ked som zvedava ako dlho vydrzi byt zdravaaa......

stretko je super napad len dajte cas ...lebo ked je lilka v skolke tak musim ist po nu o 15 inak je velky bordel na celu skolku jak zacne revat .... keby to bolo aj doobedu tak potom malu dam do kocika a uspim vonu ....ak nam to toto sialene pocasie dopraje 😅

ajka72
8. jan 2010

tak premýšľam že by to mohlo byť v utorok alebo v stredu, ale záleží aj od počasia aby aspoň veľmi nelialo alebo veľmi nesnežilo alebo nebol veľmi veľký mráz hlavne pre vás maminy čo máte také mimča

zuzka111111
8. jan 2010

tak stredaaaaa ...aspon u mna...v utorom nemam deti 😀

mimusiacik
9. jan 2010

Dore ranko vsetkym!
Mam 5 rocnu dcerku,kt.vytrvalo chodi po spickach - potrebujem dobreho detskeho ortopeda,riesim to od 2 rokov - dr.Rusnakova - predpisala vlozky na plochu nohu ,nic viac,fyzioterapeutka v novnemocnici - rehab.cvic.virivku,masaze...bez efektu...yuz sa nam tocia prsty v hankoch...niekoho v nov.nemocnici na lozk.casti nepoznate????

Ma niekto skusenosti s dr.Ondikom ci Dr.Spisiakovou v st.nemocnici na Rastisl.ul prosim?

Vrucna vdaka 😉

buksy
9. jan 2010

ahojte kosicanky...
evicka dakujem za upozornenie ze sa chysta stretko... samozrejme ze sa pridame aj my... 🙂
je nam jedno kde to bude...ale myslim ze ta galerka je fajn... ja som tam raz sedela aj vo vnutri aj vonku a myslim ze je to celkom fajn...tusim ze tam maju zopar hraciek pre deticky..nieje to velke ale myslim ze postaci...
tak uz len upresnic den a cas ....

mimu je mi luto ale nepoznam ziadneho dobreho ortopeda ale sa mi zda ze moja dr spominala ondika.... 🙂

andrea.m
9. jan 2010

dr.ondík je dobrý a ešte je super dr.huk. ten robil svojho času v novej na lôžkovej časti a ambuloval v piatok ale teraz už ma vraj svoju ambulanciu len neviem kde.

jeane1
9. jan 2010

ahoj mimušiačik ako sa máte,veľmi tu už nechodíš 😉 mala ti už určite vyrástla jak z vody

janka1874
9. jan 2010

mimusiacik naozaj je dobrá dr. ondík a aj ten huk ale my sme k nim chodili len do novej normálne do ambulancie a teraz neviem kde je ktorý
dr. Huk je aj naďalej v noven nemocnici u neho som bola aj teraz s Viky a sme tam zas objednané na 1.2 len neviem či tam bude on nejako som si to nezisťovala

no a my na stretko neviem či prídeme sama so Sendy do mesta určite nepôjdem a neviem či budem mať dovtedy auto ak áno tak by sme možno aj dobehli

evicka1
10. jan 2010

ahojte
no konecne doma zo skoly 😅 no kocky poviem vam tolko snehu co je v cr to som dlho nevidela. parada .... len vlaky mali meskanie skoro 4 hodiny
no tak to nase rande. super by bola streda v utorok mam rano zubara 😒

mirka907
10. jan 2010

Ahojte baby,...Vidim ze tu spominate Huka...My k nemu chodime...mala ma od 5teho tyzdna abdukcnu perinku. Mali ste/mate s nim podobnu skusenost?Ak ano ako dlho vam trvala liecba?...vravite ze je dobry, tak som rada...Mala ma uz 4 a pol mesiaca, tu perinku mame uz 16 tyzdnov a som z nej na nervy, lebo Viki sa v nej nemoze ani pretacat ani nic...

aeouliana
10. jan 2010

evicka a zvysok: neviem ako ja a stretko...sme vsetci chori 😒 ale mozno do stredy sa dam dokopy 😖

evicka1
10. jan 2010

ach jej.
aeoul:to je mi luto ze ste chory ☹ no skore uzdravenie. 😉
mirka: ja mam znamu a nellka ma tu perinku od mesiaca a to ma pol roka a ma ju este stale. no myslim, ze im to pomohlo
my sme mali klbiky v pohode, ale ja maleho nosim od troch mesiacov v manduce, a tam sa sedi dost na siroko 😀

ajka72
10. jan 2010

nám streda tiež vyhovuje tak neviem kto všetko by prišiel 😒

zuzka111111
10. jan 2010

no tak ja by som prisla ...s nelly lilka dufam bude v skolke len treba cas dohodnut...
ako pozeram tak vsetko nove babuse nikoho nebudem poznat .....ak nepojde Janka... 😅

janka1874
11. jan 2010

zuzka uvidíme či sa pridáme záleží od času 🙂 ale vieš že u nás doobedu nehrozí a poobede zas nebudeš vedieť ísť ty tak neviem či sa stretneme 🙂

evicka1
11. jan 2010

no dobre
takze streda plati a teraz cas a miesto. asi ta ajda ze? a cas? Mne je jedno

ajka72
11. jan 2010

čas neviem záleží či viac vyhovuje doobeda u nás najskor o 10.OOh, alebo pooede tak cca o pol tretej napíšte maminy aký čas vám vyhovuje

zuzana355
11. jan 2010

ahojte kočky jej aj my by sme prišli na stretko ale zaleží že kedy bude janka, zuzka tak dufam že prídete aj vy naposledy som vás videla na stretku v Dargove ato bolo už dosť dávno 😵
ale to počasie je fakt ostras

adi ty kde si ešte na vidieku alebo stále pracuješ daj si už dovču 😀

ajka72
11. jan 2010

takže ja môžem v stredu len doobeda alebo po 15.OOh. lebo o 14.OO h. ideme k zubárke

evicka1
11. jan 2010

ahojte
tak ja po obede okolo tretej... do obeda od desiatej 😉

aeouliana
12. jan 2010

ja ak pojdem, tak doobedu od 10. poobede uz nie, lebo idem k zubarovi 😝

ajka72
12. jan 2010

aeouliana máte rovnaký program poobede ako my 😀 o.k, tak od tej 10.OO hod. a kde sa stretneme ešte vás chcem maminy poprosiť tie ktoré idete na stretko či by ste mi niektorá neposlali do IP vaše telefonne číslo aby som sa mohla s niektorou skontaktovať keby sme pár minut na stretko meškali, ďakujem

aeouliana
12. jan 2010

VSETKY BABULE: ok, tak zajtra o 10:00 pred Galerkou? -> CAFÉ BAR GALÉRKA, Hlavná 27, Košice (pri Bille na Hlavnej). kto vlastne pride?

ZUZKA111111, ZUZANA355: ani ja nikoho nepoznam 🙂 s Jankou a Evkou len cez FB a s Jeane v reale 😝

ajka72
12. jan 2010

o.k. tak my tiež prídeme ak by u nás bola nejaká zmena v priebehu zajtrajšieho rána tak sa ti aeouliana telefonicky ozvem 😉

a fakt koľko nás tam bude 😒

evicka1
12. jan 2010

tak kocky mne ide autobus 10:10 takze o pol jedenastej som v meste. skor nemozem idem rano k lekarke

evicka1
12. jan 2010

spoznam vas asi podla toho ze tam bude stat nejaka tlupa 😀

janka1874
12. jan 2010

no žienky tak my doobedu nemôžme lebo u nás sa jedine doobedu normálne spí myslím Viky a Sendy chodí spávať skoro o 11-tej
tak si to užite a my sa stretneme s Vami inokedy 😀

aeouliana
12. jan 2010

janka: nabuduce dame stretko poobede a niekde blizsie.....Anicka?

janka1874
12. jan 2010

aeouliana super beriem ťa za slovo 🙂

ajka72
12. jan 2010

ke´d už bude teplejšie tak tá anička je výborný nápad vačšie detičky sa tam môžu vyblázniť na ihrisku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre