Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

aeouliana
27. sep 2010

@gabika7706: asi nie 😝 skoda! neviem, ci sa s Vami este budem kamaratit. 😎

aeouliana
27. sep 2010

@ssstanka: cau Stanka,ako sa mas? davno som Ta tu nevidela.

ssstanka
27. sep 2010

@aeouliana ahoj,celkom to ujde,zas mame nasho tatika uz asi tyzden v nemocke..Lebo ked sme boli na kontrolnych vysetreniach po mesiaci,tak mu zistili nejaky nalez na plucach a musi byt zas hospitalizovany,uz je tam zhruba tyzden

aeouliana
27. sep 2010

@ssstanka: juuuj. to mi je luto. drzte sa 🙂

ssstanka
27. sep 2010

@aeouliana no nic ine nam neostava...ale zvladame to,je to lepsie ako pred tym
len ja sa pomalicky zacinam citit ako hroch 😀 neviem sa ulozit a drobcek sa tak ozyva,ze niekedy mam pocit ze mi rebra vytlaci

boddez
27. sep 2010

@ssstanka jaaaj nestraaaaš...a kde si bola prepichovať?..u pačutovej? 🙂 🙂

gabika7706
27. sep 2010

@aeouliana tsss

@ssstanka manzelovi prajem skore uzdravenie a Tebe vela sil este do konca tehu 😎

ssstanka
27. sep 2010

@boddez ne RAsticek,ja v novej nemocke lebo tam maju moje dievcata lekarku...len ti vravim ako to bolo u nas 😅

boddez
27. sep 2010

@ssstanka 🙂 🙂 🙂 snad nezbijem doktorku🙂) 🙂 🙂

ssstanka
27. sep 2010

@gabika7706 dakujem ti velmi pekne,ako vladzem este dost a pravdu povediac som si ani nemyslela ze tak budem vladat,po tom vsetkom

ssstanka
27. sep 2010

@boddez no ked bola Simonka este malinka prisla sestricka k nam domov ju prezriet..este vtedy sa to dalo...hned som jej dala aj uska prepichnut a ja som sa zavrala na wecku a pri Simonke bola moja sestra,lebo ja som nemohla ☹

boddez
27. sep 2010

@ssstanka 🙂 🙂 🙂

boddez
27. sep 2010

@ssstanka ja idem s kamoskou tak snad...to zvladneme ach..moja mala babika ..tolko plačkania čo to bude...jau.. 😀 😀 😀

ssstanka
27. sep 2010

@boddez nechcem ta strasit,ale u nas bolo placu jojoooj

boddez
27. sep 2010

🙂 🙂 🙂 noo stanka nedari sa ti ....ma nestrasit..:D:D:D 🙂 🙂 🙂 🙂

ssstanka
27. sep 2010

@boddez uz ti nebudem take pisat Rastik slubujem 😉

boddez
27. sep 2010

@ssstanka 😕 😕 😨 😨 v stredu nas to čaka poobede...🙂)

janka1874
27. sep 2010

@boddez aaale nebláznite moje obe baby síce plakali ale nie tak nenormálne dalo sa to zvládnuť rýchlo som si ich vzala pomojkať a dobre bolo

boddez
27. sep 2010

@janka1874 🙂 🙂 aj my zo sofinkou to tak zvladneme... 🙂 🙂

dianocka
27. sep 2010

mne rodicia tiez nedali ako dietatu prepichnut uska,podla mojho otca je to barbarstvo a tiez si povedali,ze ked budem vacsia a budem chciet,tak si ich dam prepichnut.a dala som si.lave a prave ucho po 3 dierky plus piercing v nose.ale to bolo v puberte.teraz uz mam len po jednej v kazdom uchu a nausnice nosim stale.

boddez
27. sep 2010

@dianocka hihih...aj ja dam sofinke aj do nošteka aj tri na uška..:D:D:D....ale neee...mame pekne naušničky a budeme krasny... 😅 😅 😅

dianocka
27. sep 2010

@boddez samozrejme,ze bude krasna.vsetky dievcatka su zlatucke s nausnickami.paradnice

boddez
27. sep 2010

@dianocka 🙂

aeouliana
28. sep 2010

@gabika7706: no tak som myslela, ze aj vy ste uzasne. my sa len s takymi kamaratime 😀))))))

gabika7706
28. sep 2010

@aeouliana hm, tak co uz 😔

boddez
28. sep 2010

😅 😅 😅 jeej slnkooooo....ked sa mi Sofi zobudii ideme voooon....uz nam to chýýba 🙂 🙂 🙂 🙂

gabika7706
28. sep 2010

@boddez veru slnecnych dni si treba uzit. My ideme k Dr 😒

boddez
28. sep 2010

@gabika7706 už nech dojde babka nech si skočim dat sprchača ...a padime von my ideme k DR zajtra aj na ortopediu aj prepichovať uška🙂)) 😕 😕 😕 😕

boddez
28. sep 2010

a hajušame.... 😀 😀 😀 anjelik môj

janka1874
28. sep 2010

aj u nás sa spí staršia v škôlke a mne treba variť ale akosik som zabudla vybrať včera mäsko no zabijem sa keď som šikovná? 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre