Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
2. feb 2009

no žienky keby som tak rozumela o čom to tu píšete ja totiž vôbec neviem takto rozprávať a mám aj dosť problém porozumieť a podľa mňa je správne u zubárky a nie pri zubárke

andrea.m
2. feb 2009

janka tak dostaneš rýchlokurz šarištiny lebo tu sa to občas zvrhne 😀

píš čomu nerozumieš,preložím

majka35
2. feb 2009

ja som mu povedala, že ked sa vrátim, tak jej už musíme trošku ofinku pristrihnúť, lebo jej padá do očí ... no tak ma vzal za slovo ... a postrihal ofinu aj boky

majka35
2. feb 2009

janka ... bingoooo ... adi: 4:3 😀 😀 😀 😀

andrea.m
2. feb 2009

no maji....by ma šľahlo....že trošku 🙂 ...chúda barborka.
len ju pekne odfoť....nech ma v puberte čím tatka vydierať 😀

andrea.m
2. feb 2009

no ved som vravela že ste vyhrali....čítaj 😉

majka35
2. feb 2009

erika má dnes meniny, tak všetko najlepšie ... aj ked to ona asi nečíta ... 😀

andrea.m
2. feb 2009

majka nikdy nevieš 😉

majka35
2. feb 2009

no idem ja po malú, bonznuť toho nášho domáceho kaderníka ... 😀 😀 majte sa, večer na vás kuknem ... ináč v sobotu som upiekla chlieb, ale nie v domácej pekárni, lebo máme ju doma, ale sama som zamiesila, a upekla ... taká som ja gazdynááá 😀 😀 😀 abo gazdiňa??? 😀

janka1874
2. feb 2009

adi takto keď to čítam tak aj pochopím ale keby si tak na mňa začal rozprávať takna teba budem asi kukať jak hus do piva a nebudem vôbec chápať o čo ti ide 😀 😀 😀 😀 😀

andrea.m
2. feb 2009

vyskúšame??? 😀

norik1
autor
2. feb 2009

Ta sce še tu ňeška dakuščičko vikikirikaľi dzifki moje 😀 😀 patrim patrim že dobre vam bulo 😀

andrea.m
2. feb 2009

ej dobre veru dobre. a ti dze chodzila dzivečko moja?

zuzana355
2. feb 2009

no ja som sa z vás dnes poriadne nasmiala 😀

janka1874
2. feb 2009

fu ha tak ja môžem lenčítať a usmievať sa ostatné neovládam 😀

andrea.m
2. feb 2009

zuzko ta co na nás bulo také šmišne?

janko nekukaj ale uč še 😉

zuzana355
2. feb 2009

šak še učíme šicke od tebe tha kukaj tu 😉

andrea.m
2. feb 2009

jedinka z hvizdečku

dea
2. feb 2009

no baby vidim ze som tu rozprudila dlhu debatu ci u alebo pri..........ale mozem vam s istotou povedat ze keby ste to povedali mojej slovencinarke ze ste boli u zubara..........tak vas cez dvere vyrazi 😀 😀 cize toto mam v hlave velmi dobre ulozene.............takze U ZUBARKY je nespisovne.........tak ja len tak 🙄 🙄 🙄

no ale vy mozte kludne dalej chodit do zubarky...........my budeme k zubarke chodit a stale budem hovorit ze sme boli pri zubarke a nie u zubarky 🤐 🤐 🤐 😝

ale sariscinu ste peknu predviedli 😀 😀
]

uffffffff majka asi by som muzika za ostrihanie prizabila 😅 😅 len pridaj foto.........ci ma nieco muzik spolocne s rochnyakom 😀 😝

jankageo
2. feb 2009

ahojte, som tu nova a chcem sa opytat na gynekologov. Zijem v KE iba zopar mesiacov od svadby a rada by som mala lekarku/lekara v KE. Mozete mi poradit, ku komu chodite vy? Som v 8 tt podla menstruacie a podla sona v 6 tt. Vo stvrtok budem vediet, ci sme to zvladli, alebo nie, vyzera to dost zle. Nemame srdiecko............

andrea.m
2. feb 2009

ja chodím na mäsiarsku s mudr.skladanej. som spokojná

zuzana355
2. feb 2009

ja chodím do starej nemocnice k Dr. Urdzíkovi a pri nom som aj rodila 😉 a tiež je dobrý

sasenkat
2. feb 2009

no ta sce še tu vihutoreľi, to vera hej 🙂 🙂 🙂 sme še pobaveľi

mala som čo robiť vás prečítať

sasenkat
2. feb 2009

jakageo gynekologovia sa tu rozoberaju v previdelnych intervaloch

s tym srdieckom sa nestresuj - pockaj si na vysetreie v spravny cas - hlavne bud v pohode a mysli ze to bude OK

mne tiez lekar na soe povedal ze naco som prisla na sono v 6tt ked tam este nie je akcia, ze mam prist o tyzden-dva a nezabudol dodat ze ... ak vobec nastane - tak ma tak vystresoval ze konec a nakoniec cele tehu i porod bola pohodicka

madi
2. feb 2009

joj dievcence....super super.....len sa to velmi tazko cita...a moja preciznost pri gramatickych chybach...az som omdlievala z tych preslapov hihi...ale perfektny zazitok.... 😀

jankageo - ja chodim na polikliniku sever (komenskeho ul.) k Dr. Lajsovi... a tiez som spokojna

a k tej teme ze ci "pri" alebo "k" - hm...dost som zo seba sklamana, lebo gramatiku ovladam viac menej dost velmi dobre....ale toto nemam sajn... mne ani jedno ani druhe nekole oci...ale svokor je slovencinar, tak sa ho mozem spytat...ak nezabudnem samozrejme 😉

norik1
autor
2. feb 2009

.. a preto my so Sasenkou neodporucame dvojicu Matis/Melich 😀 😀 😀

sasenkat
2. feb 2009

😀 😀 😀

sasenkat
2. feb 2009

veru tak

planujem rychly zdrh ... a uz mi to trva rok 😀 😀 😀

andrea.m
2. feb 2009

sasenkat ta ked ti še ponahľaš bars pomaly 🙂

norik1
autor
2. feb 2009

madi to neboli praslapy, spravne sa v autentickom nareci nepise ypsilon NIKDE, to sa niekedy zilo, co? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre