Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

evca35
3. jún 2009

ahojte, tiež chodíme k Antonyovej

zuzana355
3. jún 2009

no kočky všetko prečítané konečne mam počítač a ja nemám s kým kecat 😠 tak kde ste opalujete sa 😀 😀

norik ty už chodíš do práce fíha no ty si šikulka

filipkovi a peťke dodatočne všetko najlepšie k narodeninám prajeme

kamilecka
3. jún 2009

Zuzi

neviem cim to bude ze nas tu je malo 🙂 asi to nebude opalovanim ale tym ze je pocasie na spanie 😀

andrea.m
3. jún 2009

presne kami 😉 ja si niekedy pripadám ako kojenec. vidím vankúš a spím 🙂

andrea.m
4. jún 2009

máme tu nejaké lenky? nemám prehľad. každopádne všetkým lenkám všetko najlepšie 🙂

zuzana355
4. jún 2009

aj my sa pripájame prajeme všetko najlepšie lenkám 🙂

zuzana355
4. jún 2009

ahojte kočky 🙂

kočky mam jednu otázočku dnes sme boli u lekárky s malou lebo mi nebola na velkej už od nedele a začala mat tvrdé bruško tak nam dala čipky a harmančekový čaj tak glicerinový čipok som jej dala ale mali len pre dospelých tak som jej rozrezala na štvrtky a nič sa nedialo ani čaj nepomáha ked sa dnes nepodarí musím íst zajtra na chirurgiu 😠 😠 poradte ešte niečo čo by ju mohlo troška prehnat lebo ja som už zúfala ☹

zuzpidka
4. jún 2009

ahojte.
Zuzi, skús nejaké džúsiky, šťavičky. Rastíkovi toto zaberá. poprípade slivkový kompót, aj to vlastná skúsenosť. ináč ti iné neviem poradiť. držím palce. 😒 😉

jeane1
4. jún 2009

ahojte, zuzi skús teplú vodu na lačno nás to doma rozhýbe 🙂 alebo výkupkaj ju večer v teplej vode a potom jej premasíruj bruško v smere hodinových ručičiek,snad iba tolko čo viem pomocť 😅

ja by som potrebovala poradiť kde sa daju kupiť opatky na topánky/lodičky/, skušala som kde opravuju topánky ale take sumy pýtaju za výmenu opatkov že sa mi hlava zakrutila a radšej kupim nové 😖 ale mám dvoje obľubene boty a nemožem ich nosiť lebo už mam tolne zošuchané a neviem take tie univerzalne opatky zohnať tak prosím poradťe mi,dík

andrea.m
4. jún 2009

zuzi na chiriurgiu nechod. radšej poskúšaj všetko čo ti tu baby radili. tam jej vyberú stolicu ručne a to je brutál vyšetrenie. filipko sa mi z neho spamätával vyše 3 rokov a bolo to peklo ☹ už by som tak nikdy nešla kým by nešlo o život.

zuzana355
4. jún 2009

to fakt adi no teraz si mi dala ale dufam že nebudem musiet íst ☹ trocha poobede vytlačila vlastne tlačili sme spolu skoro mna urvalo 😀 😀 ale tak snát už to bude lepšie 😉

adi a kedyže ideš k bratrančekovi na návštevu aby ste prišli aj k nám trocha sa pohrat alebo by sme sa stretli vonku 🙂

zuzana355
4. jún 2009

a inak kočky dakujem za radi 🙂

zuzana355
4. jún 2009

bože rady som chcela napísat 😠 😅

norik1
autor
4. jún 2009

Zuzi u nas funguje spolahlivo hruska a slivka, hruska este viac 😅 juj dufam ze sa tej chire vyhnete 🙄

zuzana355
4. jún 2009

norik tak to dufam aj ja 🙄
a ty už tažko pracuješ na plný úvezok 😉 čo nového v robotke

norik1
autor
4. jún 2009

jaaaj ved prid a uvidis na vlastne okale 🙂 ale inac klasika, len viac prace 😉

norik1
autor
4. jún 2009

ci cakas na ten cerveny koberec???? 😀

zlaticakhalil
4. jún 2009

norika 😝 tebe asi malo roboty davaju ked mas cas si vypisaovat ha? 😀

norik1
autor
4. jún 2009

mm na sluzobky a Filip v risi snov..... idealny vecer he he 😀

zuzana355
4. jún 2009

norik ja už nečakám ja som už došla ževraj ma tam nechcú 😎 a teraz neviem či sa mám tešit alebo plakat 😎

zlaticakhalil
4. jún 2009

idem aj ja do rise bru noc 😵

zuzana355
4. jún 2009

tak skoro idete hajat 😕 no ja neviem tak skoro zaspat 😅

andrea.m
4. jún 2009

zuzi nechcela som ti dať ale zachrániť simonku 🙂

a stretnúť sa môžme hocikedy...dnes poobede sme boli celá rodinka na hlavnej pri fontáne...potom nahodím fotoše

a ináč filipka preháňa banán...mamka jedneho filipkovho spolužiaka je detská gastroenterologička a povedala mi že tak banan ako aj jablko sú dvojsečné zbrane. čiže nie každého z jablka preženie a nie každého banan upchá.

zuzana355
4. jún 2009

adi jastnééé ale už nech je teplúčko dufam že na budúci týžden už to bude fajn. 😉
a stretko by sa zišlo kým nepríde leto dovolenky a všetky sa rozutekáte 🙂

andrea.m
4. jún 2009

no my zajtra cestujeme k babkam, dedkom a vrátime sa až v nedeľu 14teho. dúfam že dovtedy budete kakať jak lusk.

zuzana355
4. jún 2009

no adi beriem ta za slovo zajtra budeme pokračovať v tlačení len dufam že nie len ja sama 😀 😀 😀 lebo ju to už vobec nebavilo 😅

zuzana355
4. jún 2009

adi tak peknú dovolenku prajeme užite si to a hlavne deturence nech sa vyšalia a ty si oddýchni trocha nech sa babky a dedkovia starajú 😉

andrea.m
4. jún 2009

no ideme k mojím rodičom a tí ešte chodia do práce...ale maju dvor. takže ak bude pekne počasie mam vystarané.

zuzana355
5. jún 2009

adi pozerám že aj vy máte doma malú parádnicu 🙂 a filipko no už je z neho školák dufam že sa teší na to čo ho čaká.

andrea.m
5. jún 2009

on to berie ako nevyhnutnosť. proste ide do školy lebo má 6 roko a basta 😀
ako simonka...už ste kakali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre