Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
18. nov 2009

cukráreň alebo pekáreň(neviem presne) DITA na terase vzadu za OC Galeria

http://www.superfirmy.sk/cukrarne/dita/kontakt/

tu sa pozri.treba objednať týždeň dopredu.

sasenkat
18. nov 2009

vierka my chodime plavat do viavitae na kvp, ale boli sme aj v saci vyskusat ked sasenka bola mensia 😉

sasenkat
18. nov 2009

velmi dobra amorova cukraren je aj na jazere , aj na kvp nad billou 😉

andrea.m
19. nov 2009

počula som že v tom viavitae je vraj veľmi dobre.

mata1976
19. nov 2009

Ano aj ja som pocula same chvaly, tiez to pojdeme vyskusat 😔

janka1874
20. nov 2009

ja som si tak plánovala že pri malej som nestíhala chodiť plávať lebo obla spachtoško tak som si plánovala že ak budem mať druhé bábo tak to určite nejako vymyslím aby som o to neprišla a hľa zas sa to zariadilo mimo mňa lebo teraz s dvomi sama určite na plávanie ísť nemôžem a kým bude Sendy chodiť do škôlky to už aj malá Viki bude mať rok 😀 😀 😀

janka1874
22. nov 2009

Fu ha tu už fakt nikto nechodí?

zuzka ešte si sa nevrátila zo slnečnej dovolenky?

mata1976
22. nov 2009

Ahojte babulky, dopredavam novy tovar na mimibazari, ak by ste mali zaujem nakuknite:

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=15101

Ide o dovoz z UK, USA. Doveziem osobne, ziadne posielanie postou!!! Prosim cez IP...

zuzana355
23. nov 2009

jani jastne už som doma opalená som jak čokoládka ale na teraz dovolenky stačilo 😀 😀 😀
boli sme u mamky cez víkend a dopriala som si aj divadlo takže trocha oddychu a zas treba makať.

a vy ako jani spinkate oddychneš si pri nich a pozeram že vy ste už mali tri týždne panečku ved teraz si rodila.
mati pozriem sa 😉

andrea.m
23. nov 2009

ahojte.dlho som tu nebola ale ako vidím nie som sama ktorá to tu zanedbáva 😀 trápime sa s filipkovým písaním aj ked nechápem ako môže niekto kto píše tak krásne ako on tak z duše neznášať písanie.domáce úlohy sú u nás hotovým utrpením 😝

jeane1
23. nov 2009

ahojte 🙂 dorazila som z rodička tak vám poviem že nás bolo v triede asi najviac z celej školy 😀 😀

adi držím filipkovi palce nech to s tebou vydrží pri tom písaní 😀 mi sa teraz učíme a trápime s vlastivedou a prírodovedou, nevie sa naučiť sam porozprávať o danej látke nejak im to nejde tak su hlupo popísané tie učivá že až,aspon že v prírodovede su same pokusy tak to má o to lahšie ale inak sme na tom asi tak rovnako

andrea.m
23. nov 2009

aj filipko ma prírodovedu a normálne si chystá prezentácie
maju temu npr.šťastie tak ma k tomu nakresliť obrázok a potom to odprezentovať. rodičko mame zajtra ale ide MM lebo ja mam nočnú.

janka1874
24. nov 2009

ahojte
tak my sme mali dnes príjemnú návštevu bola tu zuzka111111 aj sa nám podarilo trošku pokecať aj nám pomohla pri bojovaní s boľavým bruškom ale ináč to celkom zvládame len keby nás bruško nebolelo bolo by všetko super

zuzka niekedy sa mi podarí aj si oddýchnuť dosť pomáha tatik ak je doma a moji rodičia tiež pomôžu ak môžu a teraz v nedeľu budú ešte aj krstiny tak behačky okolo toho ale zvládame až na to že obe slečny začali soplíkovať a mňa začína bolieť hrdlo tak máme veselo

sasenkat
24. nov 2009

ano, najviac deticiek chodi plavat do viavitae ale je to tam aj najdrahsie ☹ my chodime uz dlho aj ked to stoji kopu penazi, neda mi prestat, lebo sasenka cely tyzden rozprava ze pojde plavat s detickami, tak sa na to tesi ... vodny zivel je to 😀

janka, ved aj s rocnym babatkom mozte potom chodit plavat ked sandy pojde do skolky, nikde nie je napisane ze musi predne od 6 mesiacov zacat 😉 ved uvidis ako budu dovtedy spinkat fesandy

janka a zuzka, pekne ze ste si pokavickovali, aj to treba, odreagovat sa 🙂

janka1874
25. nov 2009

sasenkat veru dobre padla taká príjemná návšteva

janka1874
25. nov 2009

katkám všetko naj naj naj k meninám

evicka1
25. nov 2009

ahojte
pozeram ze sem uz skoro nik nechodi ☹ my sme momentalne u nasich v ke a hladame nejakeho spoluvalecnika na prechadzky a tak ...
skoda...
sasenkat : dakujem za radu ohladne plavania. skusim tam dnes zavolat 😉

matutka
26. nov 2009

Ahojte maminy!
Ktora ste z Furce? Nemam si s kym pokecat pri kocikovani... 😵

mata1976
26. nov 2009

Ahoj matutka, my sme z Furce a tiez sa same nudime. Byvam na Ovrucskej a casto chodime na prechadzky do lesoparku...

zuzana355
26. nov 2009

ahojte aj my sme z furče ale už nekočikujeme my už lietame 😀 😀 😀 vlastne ja lietam za nimi.

dodatočne všetký Katkám prajeme všetko naj 🙂

janka tak ste mali mejdan občas to dobre padne

kamilecka
26. nov 2009

Ahojte

pozeram ze dalsie Furcianky 🙂 a dokonca na tej istej ulici ako ja 😀 Zdravim mata1976 😀 mozno sme sa aj niekedy stretli 😀
V 2007 sme mali aj furcianske stretko 🙂 CHceli sme to aj opakovat ale niejako to nevyslo 😀

mata1976
26. nov 2009

kamilecka, aky mas kociar? Lebo podla toho sa asi najskor spozname 😉

kamilecka
26. nov 2009

Mata cierno ruzovy 🙂 hihihi a pozeram ze aj dievcence mame v rovnakom veku 🙂

janka1874
27. nov 2009

no zuzka u nás je ten mejdan skoro každý večer tak už by slečinka mohla prestať žúrovať čo to potom bude do puberty pomooooc 😀 😀 😀 už by sme si aj radi sadli s tatikom ku telke alebo len tak nech je ticho a kľud večer

zuzana355
27. nov 2009

no janka vy ste sa neako rozbehli 😀 😀 do puberty ju to už prejde mejdany ju nebudú baviť 😀

ssllaavvkkaa
27. nov 2009

ja som tiez z furce, ale az hore pri modraku - ovrucska to je ktora zastavka? ja som tu pristahovalec 😉

ryzu
27. nov 2009

Ahojte, som na tomto fóre prvý krát, som v V. mesiaci tehu a som z Terasy. Má niektorá z Vás skúsenosti s MC Delfínik?
😉

matutka
27. nov 2009

Ahoj mata1976, ja byvam na Postupimskej a s prvym drobcom som tiez chodila do lesika s kamoskou a jej dcerkou. Ale ten drobec, Adamko, je uz skolkar a teraz mam takmer 5 mesacnu tiez Emmku a s nou som v lesiku zatial nebola. Samej sa mi tam nechce, tak sa pri vodojeme vzdy obratime spat.
A ssllaavvkkaa, na ktorej ulici byvas? lebo modrak od Postupimskej nie je daleko a tam chodievame dost casto.

janka1874
27. nov 2009

no zuzka neviem do kedy ju to bude baviť ale mňa už to prestalo 😀 😀 😀

ssllaavvkkaa
27. nov 2009

matutka byvam na povstanie cs. ludu a chodievam aj do lesika alebo na hlavnu do mesta 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre