Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

sasenkat
19. dec 2008

norik ked sa filipko zacina hupat na 4 tak to sa startuje na lozenie ... takze coskoro vas to caka 🙂

sasenka uz chodi okolo nabytku, lozi len ked sa nema kde drzat ale najnovsie jej uz aj stena staci
sama stoji okolo 30 sekund a potom sadne ale samostatne krok este sa boji
tak cakame kedy sa rozbehne ... mozno ku stromceku 🙂

sasenkat
19. dec 2008

a som v klube tych co darceky este nemaju - esteze ma zachranuju zatial kalendare
asi v nedelu pojdeme nakupit detom hracky

zuzka111111
19. dec 2008

zeny tak ja uz darceky maaam som zistil aze od kedy mam 2 deti tak vsetko viem neuveritelne rychlo urobit mala som na to 4 hodiny a to som bola na terase v tom obchode v optime v kauflande va draciku, a o pol osmej doma deti okupala uspala ...tak sa tesim ze mam vsetko este v tescu musim nejake kozmeticke balicky kupiit ale to ked pojdeme etse nejake kolace pokupit a potraviny tak aj to kupime 😝

zuzana355
19. dec 2008

ej zuzi ty si šikovná asi budem musiet aj ja zbehnut do optimy tam je všetko pod jednou strechou len ty ludia 🙄 😅 to ma nebaví
madi no vy ste už zubatý to už aj slaninu može cmulat 😀

danka2
20. dec 2008

Ahojte baby no ja pečiem pratám a tyk ani nemám čas sem skočit. 🙂 Pekný den.

zuzana355
20. dec 2008

ahojte pekný den prajeme aj my nech je posledný výkend pred vianocami pre každého super 🙂

dea
20. dec 2008

ahojte..............tak dnes muz skocil do nay a vybavil svokrovcov a aj nasich 😝 takze my uz ostavaju len 3 ludia 😀 😀 cize snad to do stredy stihnem 😀

len v utorok asi budem v praci.......tak mam o jeden den menej 😉

madi mame tam vsetko mozne..........vsak zbehni nakuknut 😀 hlavna 82, mozes aj kocik dat dnu 😉 sme voci kocikom tolerantny 😀

janka1874
20. dec 2008

Ahojte
madi tak to je supeeer že už máte zúbky ale keď je nekľudný a už sú vonku tak to bude asi z niečoho iného Sendy bola nekľudná len posledné dni pred prerezaním a to ich už máme 7 ale zatiaľ sme to zvládli v pohode bez teplôt len nervne pri zaspávaní a prvý jej vyliezol na 6 mesiacov 😀

andrea.m
20. dec 2008

madi blahoželáme k zúbkom 😉

zuzka ta ty si jaká šikovnica. neviem či by som dokázala nakúpiť darčeky za 4 hodiny. teda viem že nie.

kamilecka
20. dec 2008

Ahojte

S darcekmi uz finishujem 🙂 Kolace mam pernicky a linecke zatial,takze zatial som spokojna 🙂

Kedy sa chystate robit stromcek? My asi budeme zajtra vecer,ked davidko uz bude hajat,aby zasa potom nebolo vela prekvapeni ze aj stromcek aj darceky ...tak pekne vsetko postupne nech si vsetko vychutna 🙂

andrea.m
20. dec 2008

u nás zdobíme stromček na štedrý deň doobeda.teda manžel s deťmi a ja varím kapustnicu a počúvame koledy-super atmoška 🙂 sa tešííííííííííííííííííííím

kamilecka
20. dec 2008

Andrea ja to chcem ako prekvapko pre Davidka tak preto takto,aby to mal ze Jezisko nam doniesol a potom 24teho ze si bol dobry tak ti nieco schoval pod stromcek 🙂 Aspon kym je maly tak nech ma radost 🙂

zuzka111111
21. dec 2008

no ákurat sme dorobili stromcek 😀 akoze jezisko doniesol 😉 lebo v utorok ideme prec a 3 sa vratime tak nech si ho uzijeme...
mne uz len drogeriu teda nejake balicky ak este nejake budu 😒

jooj uz mam strach dnes tu boila svokra do doniesla par kolacov a len dobem a dobem..... ooo to budu kila navyse zasss...od noveho roku zacinam chudnut kto sa pridaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dea
21. dec 2008

ahojte............tak stromcek chcem robit v pondelok vecer tiez ked deanka zaspi.......lebo s nou sa bojim, ze bude hned aj vsetky gule davat dole 😀 😅 😀
my ideme tiez 31.12 prec a vratime sa az 5.1 🙂

andrea.m
21. dec 2008

kami u nás to už pominulo.teda tami nemá kolo filipka šancu,on už chápe veľa vecí.dokonca zaregistroval aj to že sme s mužom hovorilio darčekoch a stále niečo kupujeme čo potom doma záhadne 😉 zmizne tak som mu vysvetlila že ježiško nosí darčeky iba deťom a dospelí sa obdaruvavaju sami. nevedela som ako ináč mam vysvetliť že nakupujem darčeky pre babky dedkov ujov a tety 😀

zuzka111111
21. dec 2008

tak co vsetky peciete???

janka1874
22. dec 2008

fu ha tu to nejako mrzne
zuzka ja sa pridám do chudnutia 😀 😀 😀 😀 po novom roku
my odchádzame 28 a prídeme asi 5.1 ešte sme sa nedohodli 😀

andrea.m
22. dec 2008

zuzka taký čas jak ty tu chodíš ja už dávno spím. v poslednej dobe sa mi darí zaspať ako prvej z rodiny 😀

yesno22
22. dec 2008

ahojte...len som vas prisla pozdravit a zazelat kraaaasne sviatky, lebo sa tu asi tak skoro nedostanem... 😵
ja sa tesim hlavne na Jakubove reakcie na tu kopu darcekov, lebo vacsina bude aj tak len pre neho...stromcek uz videl, a na pocudovanie este stoji 😀 ukazali sme mu, kde si moze zapnut a vypnut svetielka ale vie, ze gule su "nono" a svetielka su "si" -horuce...akurat, ze nasiel pod stromcekom velkeho Mikulasa, ktory bol akoze na ozdobu tak ten uz skoncil v bruchu 😝
vidim, ze ani vy ste sa od pisania nepretrhli, ale vsetky isto upratujete a vypekate 🙂

andrea.m
22. dec 2008

no ja sa teším namä na filipkové očká ked zbadá autodráhu. veľmi po nej túži tak som zvedavá ako zareaguje.

madi
22. dec 2008

jeeej, tak to budete mat krasne vianoce...nas simon to este nebude velmi vnimat, ratam ze ho zaujmu svetielka ale inak asi nic...nevadi...o rok budeme vyteseni aj my 😉
ja tiez nemam nic napecene, teda iba pardubicke pernicky a chcem robit este nejake suche alebo pusinky alebo volaco take....mangel spravi grilaz a asi hotovo...mam aj medove platy, len neviem ci sa mi chce plnit ich....a ci to bude mat kto jest...hmmm...
a tento rok nemozem kapustnicu, tak mam depresiu z toho......vianoce bez kapustnice ani nie su vianoce 😔 😠 kurnik sopa

tak krasne predvianocne dni a noci 😀
a simonko dakuje k zubkovym gratulaciam 😎

yesno22
22. dec 2008

madi...aj my sa pripajame k zubkovym gratulaciam a k tej kapustnici...tusim si pisala, ze Simonko nema problemy s bruskom, tak si jednu lyzicku na chut mozes dat...podla mna 😉

kamilecka
22. dec 2008

Ahojte

stromcek uz stoji,Davidko bol velmi prekvapeny rano ked zbadal stromcek,aj ked uz videl v obchodoch stromceky ale doma je doma,ked mame v obyvacke 2.20m stromcek 🙂 velmi sa mu paci 🙂 Takze teraz si vychutnava stromcek a potom darceky 🙂

Madi ked ma taku chut na kapustnicu tak si daj a jedno kojenie narah mlieckom,alebo si odsaj pred kapustnicou 🙂 Aspon na stedry vecer 🙂

madi
22. dec 2008

yesno dakujeme
no problemy nema, koliku sme mali asi iba 2-3 krat...ale ked som sa doktora (detskeho) pytala na kapustnicu, tak ma skoro zahlusil, ze v ziadnom pripade...ze ci chcem chodit na pohotovost 25.12. a tak.... tak som sa zlakla... a povedala som to muzovi a ten mi uz teraz asi ani nedovoli ovonat ani nic 😅 🙄
uvidime....tiez to inak vidim tak, ze za tu lyzicku si dam..alebo aj za malu misticku.... hm...sak zabit ho to nezabije...akurat ze keby bol problem, tak nespim ani ja ani nikto u nas doma...no...tak budeme pozerat rozpravky 😀 🤐

kamilecka
22. dec 2008

Madi tak toto ti velmi nezavidim,ale o rok uz budes papat o 100-6 🙂 neboj,alebo ked uz nebudes kojit tak si uvaris cez rok 🙂
Ale ked ta mam potesit tak ja budem mat kapustnicu dietnu,ziadne korenia,ziadna klobaska nic 🙂 Iba kapusticka,zemiaciky 🙂

norik1
autor
22. dec 2008

Ahojte, tak ja dufam ze my sa do vianoc dame aspon ako-tak dokopy....Filipko dostal na svoje prve vianoce akurat tak horucky, navstevu pohotovosti (o pol jednej rano), kasel, sopel a prve antibiotika... uz tri dni skaceme s muzom ako opice, odsavame nos, uspavame, zabavame... neviem si predstavit matku ktora vychovava dieta sama a zije z rodicovskeho.... ved ani ten Panadol poondiany by si nemala za co kupit... 😝

kamilecka
22. dec 2008

Norik ahoj,,skore uzdravenie prajeme, nech to cim skor prejde. Je to fakt tazke ked je slobodna mamicka,ja si to sem tam skusam 🙂 A to Davidko je uz vacsi ze sa netreba starat den a noc.

norik1
autor
22. dec 2008

Dakujem Kamilecka 🙂

Ja tiez si to skusam, ale len na trojdnovky a uz sa tesim kedy dojde muzik domov a helfne....ked je vsetko ok tak je to ok, ale ked lezu zuby, alebo choroba, tak to musi byt o drzku... 😔

zuzana355
22. dec 2008

norik prajeme skoré uzdravenie a dufam že si filipko svoje prvé vianoce užije bez choroby a všeeeeetky naše deturence 😉

no dnes sme boli na nákup konečne muž mal dve hodinky volna skoro ma šlahlo nehovoriac o malej ktorá mi behala po celom hypertescu a s každým sa chcela rozprávat keby tam nebolo tolko ludí 😀 😀

andrea.m
23. dec 2008

dobre ránko 🙂
norik skoré uzdravenie prajeme Filipkovi. ja mam teda už deti veľké a skúšam si samotu na také 2-3 dňovky ale fakt si neviem predstaviť žeby som s nimi ostala sama. čakám na mužíka jak na spasenie ked ide na služobku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre