Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

sasenkat
28. mar 2009

dea tie torty su fakt vydarene 🙂

sasenkat
28. mar 2009

co sa tyka upratovania, robim co treba a ked treba viac ta volam vypomoc
ja sa riadim tym ze radsej sa venujem sasenke ako by som mala upratovat ked nespi a kedze spi cim dalej tym menej a vonku verim coskoro bude teplo /napriklad zajtra ?!/ tak to asi este zredukujem 😀 😀 😀

norik1
autor
28. mar 2009

Tak tak, ved nakoniec sme na materskej/rodicovskej a nie upratovacej dovolenke, nie? 😀 😀 😀

zuzana355
28. mar 2009

norik tak tak ako hovoríš máš pravdu ako vždy 😀 😀 😀

norik1
autor
28. mar 2009

he he ale nezabudaj ze ja som sa pridala s tym upratovanim k tebe 😉 takze tvoja pravda Honey Bunny 😉

zuzana355
28. mar 2009

diky diky hermín 😀 😀 😀

norik1
autor
29. mar 2009

no dnes to tu teda vrelo....uz tolko nepiste, bude treba vela citat 😀

andrea.m
30. mar 2009

pekne upršane ránko

dea
30. mar 2009

Ahojte...............

aj ja zelam krasny uprsany den 🙄 🙄 ja chcem slnkooooooooooooooooooooooo

janka1874
30. mar 2009

ahojte no ja už som total mimo z toho počasia ☹ 😒 ☹

zuzana355
30. mar 2009

ahojte aj ja som mimo a videli ste predpoveď na tento týžden ževraj 18-19stupňov 😀 😀 😀 😀 to je fakt sranda

jeane1
30. mar 2009

zajtra už má svietit slniečko 😉 tak to dnes ešte vydržte 😀

janka1874
30. mar 2009

bodaj by to tak bolo ale aj na sobotu hovorili kráááááásne a neviem kde 🙂 tu teda nejako čisto jasno a slnečno nebolo

jeane1
30. mar 2009

na kvp 😀 😀 😀 tu bolo pekne aj v nedeľu nielen v sobotu 😀 😀 😀

janka1874
30. mar 2009

žeby som sa presťahovala na kvp? 😀 😀 😀

andrea.m
30. mar 2009

janka no skús 😀 😀 😀

dea
30. mar 2009

no baby idete dnes cvicit??????????
moj muzik je s tym uz oboznameny, len neviem ci si nemyslim ze zartujem 😀 vsak jeho ten smiech vecer prejde 😀 😀 😀

monikaaerik
30. mar 2009

Ahojte maminky,
prepacte, ze vam tu tak vletim,ale mam prosbu. Mojej dcerke potvrdili na ocnom strabizmus / skulkanie / a sme objednane na ocnu kliniku na Krivu k Mudr. Takacsovej a chcela by som sa opytat, ci niektora z vas nema skusenosti s touto klinikou a ci je v Kosiciach aj nejaka ina,co sa venuje takymto detickam. Cely den sa snazim dovolat na spominanu kliniku na Krivej ,ale nedari sa mi. Na nete neviem najst ordinacne hodiny. KEby mi dnes nedavali dole sadru z nohy,tak tam asi aj skocim,lebo nas objednali az na 28.4. a cez vikend jej zacalo skulkat aj druhe ocko,tak som to vysetrenie chcela posurit, popr. prednostne vysetrit,no nepodarilo sa.
Preto prosim,ak mate podobne skusenosti,dajte mi vediet.Dakujem velmi pekne.papa

sasenkat
30. mar 2009

Ahoj monikaaerik

ja mozem z vlastnej skusenosti odporucat Mikrochirurgiu oka v Barci, doktor Dabóczi

http://www.3f.sk/

ale ako som citala na ich stranke tak dr.takacsovu maju medzi konzultantmi, ona sa asi specializuje na deti
o klude sa tam mozes iformovat ci vysetruju deticky aj priamo u nich

sasenkat
30. mar 2009

tak ja hlasim uz okna umyte tak zakaz prsat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

sasenkat
30. mar 2009

kocky len sa vymocte pri tom cviceni vo vode, aspon sa nepotite 😀
ja som kus sunky vytriasla na salsa aerobiku taze mam bod za cvicenie 🙂 🙂 🙂

jeane1
31. mar 2009

ahojte a dobré ránko 🙂 ....sľúbila som včera slniečko tak ho tu máte 😀 😀 😀 len dosť fúka 😅

monikaerik mi chodíme so synom k Mudr.Takácsovej a je skvelá 🙂 Dávidkovi tiež utekalo očko a mal zly bočný uhol pohľadu až nám hrozila operácia 🙄 a dalo sa mu to pekne do poriadku a až tak že nemusí nosiť okuliarky iba do školy 😵 😵

zuzana355
31. mar 2009

jeane čo keby si nám slubila teraz aj 20stupnov možno sa splní 😀 😀 😀

andrea.m
31. mar 2009

jeane alebo nám sľúb bezvetrie 😀

zuzana355
31. mar 2009

jeane a čo keby leto hmm 😀 😀 😀

janka1874
31. mar 2009

jeane dobre ti to ide tak sa pridávam k babám čo tak sľúbiť bezvetrie a konečne teplooooooooo

miresta
31. mar 2009

ahoj kočky, tak ako boli ste včera cvičiť? my sme chorí, takže asi tento týždeň nula bodov. Malá mi ma poriadne sople a stále kašle, tak neviem či tie doktorky si myslia že je pokusný králik. Stále berieme dva tri sirupy a až potom začnú niečo riešiť, keď mi malá už nevie ani dýchať a kašle tak že zobudí v noci aj suseda. Mám nervy.. 😠

norik1
autor
31. mar 2009

babule ktora detska doki na poliklinike na KVP je dobra? potrbuje kamoska, ktoru o par tyzdnov caka nahlasenia doki v porodnici... ja ich tu nepoznam 😉

dea
31. mar 2009

ahojte.........tak nakoniec ani ja som nebola, mali sme tichu domacnost 🙄 🙄 🙄 takze som nepokusala diabla 🙄 🙄

jeane1
31. mar 2009

norik mi sme chodili k Mudr.Lorkovej ale po 2 rokoch som ju dala na furču lebo sa mi moc nepáčil jej prístup ale curly k nej chodí sNinkou tak sa popýtaj ako ona je spokojná

baby nato letoooo si ešte počkáme 😝 😝 ale do veľkej noci má byť takto pekne ako dnes a možno aj troooošku teplejšie................ a ten vietor moc neporiešime ved sme košičanky a tu furt fúúúúúúka nato ste si ešte nezvykly???? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre