Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

lovacka
19. sep 2009

tak som sedela oproti tebe a kojila filipka 😀 😀

lovacka
19. sep 2009

sme boli na ockovani tak mse boli uplakany

zuzana355
19. sep 2009

ahojte kočky vidím že tie choroby neobchádzajú tak to je asi niečo vo vzduchu tak prajeme každému skoré uzdravenie.
lovacka a ako sa ma Filipko už je to lepšie s bruškom
Kami panečku vy už máte dva mesiace.

zuzana355
19. sep 2009

ajka tak v tom maš pravdu že ty to máš o niečo ťachšie čo sa týka po finančnej stránke ale maličké su zlatunké a tie korunky no veď nám opať o niečo zvýšia matersku takže kočky tešte sa 😀 😀 😀

kamilecka
19. sep 2009

Jani to si bola ty? Co si sa neozvala? Ja som ta vobec nespoznala. 😀 😀 😀 Ja som akurat myslela ze ako fajne tej mamicke ze koji, lebo my sa este pokusame kojit ale niejako nejde velmi.

Zuzi no veru uz mame vyse dvoch mesiacov 🙂 straaasne to letiiiii 🙂 A ano od januara by mali zvysit rodicovsky,teda ak to prejde v parlamente 🙂 ale potesila by som sa tomu faaaakt velmi

kamilecka
19. sep 2009

Kukam ze niejako zvacsili inzeraty 🙂 same foto vidim 🙂

janka1874
20. sep 2009

ahojte
tak hlásim že som včera bola vysťahovaná na gauč no čo už len nech to nelapne malá ešte viac ako je teraz dnes mi je síce o niečo málo lepšie no horšie je že sme dnes samé tatik musel ísť pracovať ☹

simka9122008
20. sep 2009

Jani, tak držím palce nech to nejak zvládnete 🙂

mimusiacik
20. sep 2009

Ahojte bambulky z regio! 😉
davam do pozornosti kvoli urychleniu odberu

Predam kociar golfove palice - nepolohovatelny,na rychle presuny po nakupnom stredisku,korze,na dovolenku do lietadla,prakticky do kufra auta,sivej farby, po 1 dietati, vo velmi zachovalom stave,skladny,moznost prehodenia cez rameno ako kabelu. Uprednostnim priamy odber.Moznost dokupenia bieleho slnecnika k nemu za 10€.

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

Vrucna vdaka za porozumenie
Den plny milych prekvapeni! 😉

andrea.m
20. sep 2009

tak to vyzerá že Tami je chorá 😖 sa teším.

zuzana355
20. sep 2009

no zbohom a teraz kto s nou ostane domka keby trebalo 😕
tak dufam že budete čím skor ok 😉

janka1874
20. sep 2009

adi super na porazenie s tými chorobami

zuzana355
20. sep 2009

kočky asi kukáte hrieštný tanec nikde nikto 😕

lovacka
20. sep 2009

asi je fakt nieco vo vzduchu lebo poznam kopec ludi co su teraz so samimi virozami.mne to uz nastastie ustupuje tak dufam ze uz bude dobre.zajtra ideme plavat tak dufam ze sa nam zase bude pacit.akurat ta hodina mi nevyhovuje velmi lebo chodime hajkat okolo 8-9 rano a plavanie je o 10. takze o nicom cas ale hadam sa nejako naprogramujeme.
kami ja som si tiez nebola velmi ista lebo som si myslela ze asi sa pozname a kedze si sa nejako neozyvala tak som bola v pomykove 😀 😀 😀 nabuduce hadam sa uz spozname 😀 😀 😀 .a boli sme po ockovani tak som aj z toho bola trosku rozhodena 😝 zajtra si idem kupit manducu lebo maly sa rad nosi na rukach a uz je tazky uz ma 5820g panecky ako rastie
zuzi brusko uz asi aj celkom dobre klop klop klop dufam ze sa to bude uz len zlepsovat.v sobotu ideme na svadbu tak som zvedava ako to zvladneme.sesterka bude strazit maleho a my budeme valcit 😀 musim odstriekat mliecko a dat do flase aby sme stihali doletiet na kojenie 😀

zuzana355
20. sep 2009

tak to som rada tak snáť už bude len lepšie a lepšie držím palce.
tak sa zabavte na svadbe malý to bez vás vydrží tolko poriadne to roztočte na parkete.

aj my ideme ale až 3.oktobra joj tak dufam že len budeme mať pekné počasie.

kamilecka
20. sep 2009

Lovi ja som ta fakt niejako nespoznala, ved sme sa uz stretli tak neviem ako to je mozne 😀 a inak som si vsimla ze ked si tam na tej sedacke kojila tak par ludi co islo okolo sa tak divne pozreli na teba a ja si hovorim,ze co na nu tak cumia,co nevideli este kojaciu matku 😀
Ja som tiez kupila klokanku,aj ked z donutenia ale nemam na vyber.

simka9122008
20. sep 2009

Zuzi aj ja idem 3 októbra na svadbu

zuzana355
20. sep 2009

heeeeeeeej simka no možno sa stretneme 😵

simka9122008
20. sep 2009

možno ja idem svojej mamine, budú to mať v michálskej kaplnke o 14.00

zuzana355
20. sep 2009

aha no tak asi potom nie ale budeme sa baviť určite takže vám praje príjemnu zabavu 😉

simka9122008
20. sep 2009

díky aj vám

junovka
20. sep 2009

Ahojte!
Mate niekto s tym skusenost?Potrebovala by som vediet aki su tam lekari?Ako je to so zakrokmi?Mate niekoho, koho by ste mi vrelo odporucali-mam na mysli nejake lekara?
Totiz to, mam ist sa objednat s 8 rocnou dcerkou na pedostomatologiu, nakolko nasa zubarka vravela, ze jej treba prerezat hornu uzdicku, lekari to volaju UPON, koli tomu, aby sa jej v buducnosti neodhalovali krcky na zuboch, lebo by mala same zapaly.
Budem strasne rada, ked mi nieco o tom napisete, respektive by bolo dobre napisat aj vlastnu skusenost s vasimi detickami, ak ma niektora z vas.Vdaka

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1874
21. sep 2009

ahojte
junovka neporadím aj keby som chcela nemáme také skúsenosti a ani nejako dobrého zubára

u nás choroba mne ustupuje ale Sendy stále soplíkuje o 106

sissi2
21. sep 2009

ahojte maminky.rada by som sa k vam pridala,mam skoro 3mesacnu dcerku a byvam casto sama,tak by som bola rada,ak tu najdem aj nejake kamky mamky na stretavky,sem tam.pekny dnik.

zuzana355
21. sep 2009

ahojte kočky.
junovka nepomožem ti s týmto ja som síce tiež bola na tento zákrok ale už sa vobec nepamatám bolo to asi 100rokov dozadu 😀 😀 😀

si

zuzana355
21. sep 2009

chcela som dopísať skor to odoslalo 😅

sissi vítaj 🙂

janka1874
21. sep 2009

sissi vitaj

zuzi ako vidím zas sme partia len my dve 😀

zuzana355
21. sep 2009

no všetky pracujú počkaj len pojdeš rodiť a ja tu budem sama so sebou 😀 😀 😀

zuzana355
21. sep 2009

inak moniku som nevidela dávno ani tu ani na FB tak nerodí ešte 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre