Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

miresta
26. feb 2009

ahojky kočky, tak ja som to mala tento týždeň dosť pestré, sestre zobrali malú na infekčné lebo dostala horúčky a nevedeli od čoho, ani doteraz to nevedia, ale infekčné to nie je , tak ju dnes majú prepustiť, no a má ešte maličkú 11 mesačnú tak sme sa s ďalšou sestro menili o starostlivosť.

zuzka - tak ja som ti spomínala že pečiem torty, pozri si moje albumy, ak by si chcela tak niečo ti môžem upiecť aj ja. Tak sa mi ozvi ak budeš chcieť aby to nebolo na poslednú chvíľu. 🙂

janka - tak to hrdlo ti nezávidím, pomáha aj soľ nahriata a zabaliť do gazy a prikladať.

janka1874
26. feb 2009

no miresta celkom mi pomohlo kloktanie soľnou vodou ale normálne ma až zuby bolia a neviem ani k dr. ísť lebo mama si nevie vybrať dovolenku až budúci týždeň a na to musím fakt rátať celý deň no uvidíme ako to pôjde ďalej

monika1
26. feb 2009

norik tu jogurtovu plnku sme mali vo vrchnej torticke 😝 bola fantasticka 😝 😝
janka tak super ze ti to pomohlo,kloktanie neznasam to ma furt riadne napne 🙄

janka1874
26. feb 2009

no monika1 ani ja to neznášam 😝 musela som sa riadne donútiť ale keď už nevieš čo od bolesti tak sa premôžeš aspoň tak to bolo u mňa 😅

kamilecka
26. feb 2009

Janka ja tiez , ked uz neviem co na hrdlo stale pomoze slana voda 🙂 Da sa to prezit,hlavne nech je lepsie.

Ake dobrotky preberate,mnaaaaam a to som uz po obede

junovka
26. feb 2009

caute baby, chcela som sa spytat, ako je to vlastne s tym pasom pre deti, ked jedna ma 7 rokov a druha skoro 2 roky.Podla mna asi je potrebny, ze , ked chceme ist napr. do PL, HU.... 😒 ?

janka1874
26. feb 2009

7 ročká pas potrebuje určite lebo pas samosatatne je od 3 rokov povinný čiže u druhej máš šancu dať ju zapísať do svojho pasu alebo tiež samostatne ale hocikde kam ideš mimo územia SR ho potrebuješ lebo je to jediný doklad pre dieťa aj napriek tomu že sme v EU
viem lebo my sme našej dávali kôli tomu že sme sa v lete chodievali kúpať do Maďarska

andrea.m
26. feb 2009

už je povinný pas od 3 rokov? 😲 som ani nevedela ved nedávno bol až od 5

janka1874
26. feb 2009

no nám tak vraveli keď sme boli v lete ale idem niekde pohľadať

andrea.m
26. feb 2009

janka kôli mne nemusíš 😀

janka1874
26. feb 2009

mňa to zaujímalo adi a máš ty pravdu vlastný pas dieťaťu od 5 rokov to tento čo máme my je platný do 3 rokov preto sa mi to poplietlo 😀 😀 😀 😀 soráč

andrea.m
26. feb 2009

som sa zľakla že mi už aj pre tamarku bude treba 😀 filipkovi sa hcystáme vybaviť už rok a stále nám to nevyšlo. aj preukažku na MHD mu bude treba...už je veliký

sasenkat
26. feb 2009

Zuzi torticka pre sasenku a narodeiny jogurtovo-cucoriedkova bola chutovo fajna

ak chces sa pozriet, kuk do albumu, uz som dala fotky z oslavy

je to okruhla torticka s bielym marcipanom

trosku som nebola spokojna s objednanou ozdobou, na torte mala byt este taka babika, ktoru ale len poziciavaju
tak som si vybrala ktoru chcem z vykladu lenze ked manzel isiel pre tortu tak mali len take stare osarpane, znicene a ked jednu doiesol domov tak som ju ani na tortu nedala
takze a torte je +moja sviecka a moja mini babika ktoru som narychlo dopasovala z toho co bolo doma

ja este zvyknem objednavat torty z cane, tak mozem dat kontakt ak niekto chce, len treba si pre ne ist 🙂

junovka
26. feb 2009

baby, kedze tu vidim krasnu torticku, tak ma napadlo, mate niektora skusenosti s Ditou na Terase, co pecie kolace?Vraj nikede za Kauflandom ma byt? 😕

zuzka111111
26. feb 2009

no tak ja som objednala z kvp som zvedava co to bude mala by to byt lienka tak som zvedava lebo ja na torty nemam stastie v aide na lilkin 1 rocik sme chceli marcipanove slnko a kuknite co sme dostali 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
no velmi ju nevidno ale aj to co vidno je katastrooofa z marcipanu boli len urobene trojuholniky akoze luuuce 😅 a oci usta boli nastriekane slahackou 😀 😀 asi aj ja by som to lepsie urobila 😀 😀 😀

no tak snad tato uz bude lepsia , dnes sme kupili darceky lilka to nejak zle znasala ze to su darceky pre nelly no neviem ci nebudeme musiet aj lilke nieco kupit aby nebol plac

janka1874
26. feb 2009

zuzka podľa mňa to nerob ona nech si poplače ale musí pochopiť že toto je pre nellku aspoň neviem ja by som to asi tak urobila aj keď to znie tvrdo ale lilka už nie je malá aby to nepochopila

jeane1
27. feb 2009

Zuzka tortička lienka bude fajnová mi sme ju kupovali pre Dávida tuším na dva roky s čokoládovou plnkou,najviac mu chutili tie bodky z hora 😀 😝

dea
27. feb 2009

ahojte..............
😝
no dobru temu tu rozoberate 😀 ja som piekla tortu pred dvoma tyzdnami muzovej babke a potom kamoske 😝

ziadna slava, ale mrknut mozte 😅 😀 len sa nesmejte, som amater 😀

http://www.facebook.com/album.php?aid=2012614&i...

simka9122008
27. feb 2009

Dea torta je nádherná, to ju aj škoda bolo zjesť

dea
27. feb 2009

no ta kytica sa podarila, ale som sa nej namakala 😝

monika1
27. feb 2009

Dea ta kytica je nadherna 😨 klobuk dole teda 😉 aj tu pre dedka si robila? no mala by si si zalozit zivnost na pecenie tort 😉

dea
27. feb 2009

hej aj tu pre deda...........a este aj jednu pre braska som robila.......pockaj tu je foto 😀
http://www.facebook.com/album.php?aid=2013806&i... na tretej strane.............aj tu zelenu som svokre robila 😉

no ale je to len moja zaluba 😝 😝

jeane1
27. feb 2009

dea tás kytica vyzerá užasne, 😝 😝 🙂

dea
27. feb 2009

no baby dakujem, nemusite ma chvalit 😀(ale potesi 🙂 ) keby ste videli ako najprv vyzerala............hruuuuuuuuza, no ale potom som to robila odznova............vsak cez 3 hodiny som ju len zdobila 😅 😀 😝

ssllaavvkkaa
27. feb 2009

ahojte a prajem pekny den,

PROSIM o radu: hladam niekoho z KE, kto cvici so svojim dietatkom Vojtovou metodou.

maly sa narodil 36/4 a ma asymetriu do prava, raz do tyzdna chodim k rehabilitacnej a 3x do dna mame cvicit doma, ale mne sa nedari.

DAKUJEM za akekolvek rady.

janka1874
27. feb 2009

Ahojte
dea no krásne torty ja by som to nikdy nedokázala 😀 😀 😀 😀

zuzka111111
27. feb 2009

ssllavka ja som chodila k Gabike na Waiferovu alebo ak som to dobre napisala na moldavskej ....je velmi dobra mila a bude ti aj cvicit s malym...

dea a ze amater ....ja som taku chut mala nieco napiect ale kedy na to mas cas .... vedja by som v klude ani jednu ruzicku neurobila

janka1874
27. feb 2009

no chápete niekto toto šialené počasie komu už treba ten sneh aj celý večer snežilo a ráno ani stopa po snehu a teraz zas mooooje nervy

ssllaavvkkaa
27. feb 2009

zuzka

vdaka za odpoved, prosim to je rahabilitacna, alebo len niekto, kto ti pomahal,

ak mozes posli mi do IP nejaky kontakt na tu Gabiku

ako sa tebe samej darilo cvicit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre