Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

sisamato
5. sep 2010

Vdaka zienky za odpovede ohladom nemocky 😉

junovka
5. sep 2010

@sisamato ja som rodila obe baby v Novej a nemozem sa stazovat, hlavne na MuDr.Mikolaja 😉

ajka72
5. sep 2010

@aeouliana kde ste boli v chorvátsku aj my sme sa včera vrátili boli sme pri šibeniku v komplexe solaris

aeouliana
5. sep 2010

@ajka72: my sme chceli ist do Sibeniku zaciatkom juna, ale uz bolo vypredane. teraz sme sli do Zivogosce (uz sme tam boli pred dvoma rokmi). 🙂

ajka72
5. sep 2010

@aeouliana a to je kde presne

aeouliana
5. sep 2010

@ajka72: to je uplne spodok Makarskej. boli sme presne oproti spodnemu cipu Hvaru (videli sme majak 😀 ).

ajka72
5. sep 2010

@aeouliana a boli ste na sukromí alebo v nejakom hotely

aeouliana
5. sep 2010

@ajka72: mali ste tam vela jezkov? kamoska, co bola zaciatkom jula (omylom som napisala, ze zaciatkom juna), vravela, ze tam bolo milion jezkov. 🙂

ajka72
5. sep 2010

@aeouliana ja som sa nestretla ani s jednym ale bola som v podstate len pri kraji mora, my sme dosť využívali bazeny s morskou vodou ktoré boli pri hotely

ajka72
5. sep 2010

@aeouliana a vy ste mali hotel? bolo tam nejaké vyžitie aj pre deti, tento komplex čo sme boli bol dosť určený pre deti, jednak okolie a jednak večerné programy pre deti disco a podobné

dianocka
6. sep 2010

@gabika7706,tak co s tym uz nic nenarobite.Hlavne nech je Katka spokojna.

aeouliana
6. sep 2010

@ajka72: byvali sme na private v malej dedinke (3 restiky a jeden bar). neboli tam nejake atrakcie pre deti (len trampolina), ale v tej oblasti su aj ine miesta kam sa da ist. my sme chceli toto, lebo tam sme uz boli pred dvoma rokmi a pacilo sa nam. je tam klud, kazdy kazdeho pozna, takze kludne sme nechali cez obed veci na plazi a sli si schrupnut. ubytko sme mali uplne suprove, moderne zariadene s klimou, uterakmi, telkou so satelitom (aj slovenske programi), balkon s vyhladom na more atd. ako v hoteli. ja som bola maximalne spokojna. pred dvoma rokmi sme robili aj vyjazdy do okolia, ale teraz sme kvoli Danikovi sli len raz. pre moje deti je najvacsia atrakcia more 😀 Danko je maly a Saska kedze sa nemoze nikde kupat len v domacom bazene, al. mori, tak z vody ani nevyliezala a vecer odpadla niekedy uz pred vecerou. 😉 neskor nahodim nejake foto, tak mozes kuk. je tam blizko aj hotelovy komplex. minuly rok tam bola kamoska a bola spokojna. nam nevyhovovali terminy.

dianocka
7. sep 2010

kde ste vsetky?zrejme nemate cas.ja ho mam asi az vela.uz aby som si konecne nasla pracu.

gabika7706
7. sep 2010

ja som doma, mala by som zehlit, ale nic sa mi nechce, nejako mi je divne 🙄
a ako ten kutik?

dianocka
7. sep 2010

@gabika7706,ja zehlim uz 2 dni a upratujem.ved v podstate doobedu,ked je Dianka v skolke,tak inu pracu ani nemam.Nooo,dnes mi povedali,ze nic z toho.Zrejme ostava Time out.Takze zacinam hladat nejaku pracu.

viliatko
7. sep 2010

Kocky neviete poradit nejake cvicenia pre tehotne v KE? Je tu na to tema, ale uz tam nikto dlho neprispieva, neviete o niecom aktualnom? Viem o delfiniku v pondelky akurat. Vdaka

aeouliana
7. sep 2010

@viliatko: v stonozke bolo minuly rok, tak kuk na ich web.
@dianocka, @gabika7706: ja tiez zehlim uz dva dni a nejak to nema konca. a balkon zas plny 😒 a medzitym sa snazim aj nieco upratat, navarit a ist s Dancom aspon raz von 🙂

dianocka
7. sep 2010

@aeouliana,u nas je to rovnake.balkon je tiez stale plny.podla mna by zeny mali aj po materskej pracovat max.4 hodiny denne za 8 hodinovy plat.

janka1874
7. sep 2010

@dianocka no neviem ale na slovensku? neblázni tu treba makaaaaaaaaaať aj 24 hodín a aj tak ledva prežiješ ovšem ak si poctivý pracovník máš smolu

@aeouliana kedy chodievate vonku dajme nejaké stretko

dianocka
7. sep 2010

@janka1874,ja viem viem,ale nezasluzili by sme si to?

janka1874
7. sep 2010

joj no zaslúžili to je jasné veď niekedy má deň málo hodín aby sme všetko stíhali

dianocka
7. sep 2010

ja si normalne neviem predstavit,ze ked zacnem pracovat ako to vsetko zvladnem.

gabika7706
7. sep 2010

@dianocka ja si normalne neviem predstavit, ze zacnem raz opat pracovat ... 😀

dianocka
8. sep 2010

@gabika7706,ale na druhej strane sediet doma a cakat,kedy najdem pracu,tiez nie je bohvieco.

aeouliana
8. sep 2010

@janka1874: vacsinou poobede okolo 14-15:00 vtedy spi, ale vieme sa prisposobit.
@dianocka: veru,ja chcem plat 😀))) ale kto mi ho da? ja som relativne stihala kym prisli prazdniny..potom uz hruza a des. teraz mozem davat do poriadku 2-mesacne nic nerobenie 😝
@gabika7706: ja by som uz aj sla do prace..mne uz kvalitne hrabe 😀))))

dianocka
8. sep 2010

@aeouliana,ja tiez davam dokopy domacnost po 2 mesacnych prazdninach.ale uz to mam pod kontrolou.ved co je to pri jednom dietati,ktore je doobedu v skolke.pohoda oproti vam s 2 detickami.mne uz tiez pekne hrabe.a neviem dokedy este budem doma....

gabika7706
8. sep 2010

@aeouliana no ale hrabe Ti tym spravnym smerom 😉

aby ste ma spravne pochopili 😝 neviem, kde si najdem robotu s prac.casom 8.30-15.30 max a ani minutu dlhsie....Zatial nejako nie som ochotna ist pracovat na ukor starostlivosti o deti, do prvej materskej som robila od vidim do nevidim 10 rokov, tak toto uz v ziadnom pripade nechcem 🤐

janka1874
8. sep 2010

@gabika7706 no to je asi problém všetkých mamičiek tá pracovná doba tiež si neviem predstaviť takú robotu kde sa takto pracuje ak niečo nájdeš daj vedieť 😀

aeouliana
8. sep 2010

@gabika7706: no ved aj ja chcem taku pracu, aby som rano nestresovala pred skolkou a nemusela deti nosit do skolky o 6 rano ako moja kamoska a aby som ich v klidku poobede vybrala, ponosila po kruzkoch atd. a este aby na mna sef nezazeral, ze idem na PN ked budu chore. SNIIIIIIIIVAJTE S NAMI 😝

janka1874
8. sep 2010

@aeouliana, @gabika7706 na to je zjavne jediná odpoveď byť sám sebe pánom ale zas podnikať každý nemôže, že áno takže začarovaný kruh 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre