Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

gabika7706
4. feb 2011

@dianocka boli sme na karnevale, ktory robil on, bola to v podstate diskoteka pre deti, len v maskach, predpokladam, ze aj na tej beznej disko to tak je, on spieva, hra hudba a deti robia doslova vsetko, co povie, toto obdivujem, ako ich on vie strhnut...z toho mam len take video z mobilu a este roztahane na youtube.....

https://www.youtube.com/watch?v=SwOrG4ryVqo

https://www.youtube.com/watch?v=-0nz3-eArs4
gabika7706
4. feb 2011

@dianocka kamoska pise, ze boli aj sutaze na tej jeho disko 😉 a ze super zabava, deti sa vysantili, nam to zatial nevyslo ani raz aby sme tam sli 😒

ajka72
4. feb 2011

@gabika7706 a ktoré CD by si mi odporučila že je dobré lebo ich tam myslím 10 CD, ktoré máš ty odskúšané

ajka72
4. feb 2011

tak potom toho 11.3. keď bude karneval a tiež tam bude aj ten ujo ĽUBO tak by malo byť dobre, tak by sme aj išli nech ho vyskúšame naživo, len nech sme zdravé, pridá sa ešte niekto?

sisamato
4. feb 2011

ahojte,
vcerajsie peklo je za mnou...pochopila som, ze najtazsie je odpustit sebe samemu... ☹
a teraz taka otazka na vas: neviete kde by sa dali pozicat nejake pekne kostymy pre celkom male deti, alebo kde by som splasila nejake anjelske kridelka? mame pozicany super fotak a chceli sme sa cez vikend fotit v nejakych takych vecickach...dik.

gabika7706
4. feb 2011

@sisamato kridelka kupis v H&M, ale aj v Dargove na prizemi v tom hrackarstve som vcera nejake videla, ked som prechadzala okolo...

@ajka72 my urcite pojdeme, ked nebudeme chori. CD - Katka ma rada vsetky, na kazdom ma oblubene nejake pesnicky...neviem Ti takto poradit, dvojkam sa mozno bude pacit nieco uplne ine...na jeho stranke si vies vypocut ukazku z kazdej pesnicky...

gabika7706
4. feb 2011

@ajka72 Katka si prave spieva pred zrkadlom "ja som stara jezibaba" 😀 to je tusim na oranzovom (2)

ajka72
4. feb 2011

@gabika7706 o.k. dík skusim pozrieť

ajka72
4. feb 2011

inak som sa v školke pýtala na toho uja ľuba tak vraj Mikuláša mali s ním a aj teraz v utorok na karnevale v škôlke bude

sisamato
4. feb 2011

@gabika7706 😀

sisamato
4. feb 2011

@gabika7706 vdaka za info... 😉

gabika7706
4. feb 2011

@sisamato za malo, aj v draciku by mohli mat, neviem, lebo teraz sme mali sity kostym na karneval

sisamato
4. feb 2011

@gabika7706 oki dik...

sisamato
5. feb 2011

pekny vikend vam prajem... 🙂

gabika7706
5. feb 2011

@sisamato dakujeme, aj Tebe 🙂
@dianocka dnes som bola v starej casti Galerie (velmi nechodievame) no a pozeram, ze to budes mat v podstate hned vedla toho povodneho...budete ini? 😉 Aby som vysvetlila moju otazku - my do kutikov nechodime, deti by som tam urcite same nenechala, ale prideme sa, samozrejme, v aprili pozriet. Budes to mat tak ako si povodne planovala, ze aj posedenie pre rodicov, kafe a tak, ci len cisto pre deti?

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika7706
6. feb 2011

@dianocka Galeria mi je velmi nesympaticka, necitim sa tam dobre, ak ideme, tak len do DM alebo do lekarne, zopar krat sme boli na kolac na 3.posch. ale tam je to snad najhorsie z celeho OC, rychlo zjest a prec, nemozem si pomoct 😕
no a chodievame este nakupovat (v pripade potreby) do sport. obchodu na 2. poschodi, inak fakt bieda v tej Galerii.
Katka sa do kutika nepyta, jediny okolo ktoreho sme kedy sli bol ten v Optime a to sa tam hrali nejake 2 male deticky, co by s nimi robila? Ma ich v skolke dost...

susisus
6. feb 2011

@sisamato skus www.terezaphoto.sk my sme boli uz 2x a mame naaadherne fotky, fotografka je skvela a uzasne sympaticka a ma super atelier a rekvizity ak chces poskem ti mailom par fotiek, ale mrkni na stranke 🙂

susisus
6. feb 2011

@dianocka ahoj kutiku sa tesim, byvame oproti galerke, tak asi budeme caste navstevnicky, moja Sarka velmi lubi deticky 🙂 Tak uz aby si otvorilaaa 🙂

danulka007
6. feb 2011

mne to len pripadá velmi zvláštne, dva kútiky v takom malom obchodnom centre a ešte vedľa seba!Moj brat navštevuje aj ten povodný so svojou dcerou a povedal, že je s ním velmi spokojní a pani, ktorá tam bola povedala, že ho idú nanovo prerobiť,len ukončia nejaký iný.Tak si myslím, že ho zatvoriť neidú ak ho budú prerábať.Pre zábavu by som pochopila aj ten druhý, ale ináč to nie je veľká trefa pre podnikanie v takomto prípade.Brat vravel, že si povodný kutik rodičia pochvalujú a sú s ním velmi spokojní a vraj mamičky tam možu takisto so svojimi detmi,ktoré sú maličké a môžu sa tam s nimi vyhrat.Tak v každom prípade prajem obidvom kútikom v takomto zvláštnom prípade vela štastia, myslím, že ho budú potrebovat!

ninnaricci
6. feb 2011

....tak mne to teda nepríde vôbec zvláštne...že budú 2kútiky vedla seba...ja sa ne neho velmi teším...do toho druhého by som nikdy nešla (time out)...je mi nesympatický...takže takto budú mať ľudia aspoň na výber...držím dianocke palce ja by som do toha taktiež šla...lebo podľa mňa pekný a dobre vybavený detský kútik v ke chýba...už sa na neho tešíííím 😵

danulka007
6. feb 2011

prečo ti je nesympatický,ked si v nom nebola?

ninnaricci
6. feb 2011

..to je môj prvý dojem 😉 a čítala som aj nejaké recenzie na neho tak ho radšej obchádzam...ale komu sa tam páči tak tam asi bude chodiť aj naďalej...ja vítam ďalšiu možnosť ako sa s drobcom zabaviť pokial mm urobí nákup 😉

gabika7706
6. feb 2011

@ninnaricci @danulka007 no veru, prvy dojem ani u mna nic moc a to sme len raz isli okolo ... hoci ja fakt ziadne kutiky nemusim 🙂

janka1874
6. feb 2011

ja sa k téme kútikov tiež moc nezapojím tiež nie som ich fanda

danulka007
6. feb 2011

moj názor je, že z nejakých recenzií si urobit usudok je trocha zvláštne, ja som v tom kutiku tiež nebola a preto si myslím, že nemám právo ho posudzuvať, a nie už z toho, že som šla raz okolo, k téme kutik ja nemám viac čo povedat, lebo mali by sme byt trocha aj objektívne, nie len fandit tomu s kým si píšem,ale aj napriek tomu ja fandím obidvom.Týmto je táto kapitola u mna uzavretá.

dianocka
6. feb 2011

@gabika7706 tak dufam,ze ti bude Galeria sympatickejsia,ked tam budem mat kutik a bude sa tam Katke a Matkovi pacit 🙂
@susisus tak to sa na vas tesim a verim,ze budete spokojne 🙂
@danulka007 ano mas pravdu,je to dost zvlastne ,ze v jednom obchodnom centre budu dva kutiky,ale ako som uz pisala,ja to neriesim.sustredim sa na to,aby ten moj kutik poskytol detickam a ich rodicom vacsi komfort a sluzby ako ich poskytuje sucasny kutik.ved kazdy si bude moct vybrat do ktoreho kutika pojde.
@ninnaricci dakujem za podporu a dufam,ze ziadnu z vas nesklamem 🙂 .ano mas pravdu v Ke chyba dobre vybaveny kutik.

susisus
6. feb 2011

Ja som na ten existujuci pocula len same chváli a ze tam robia uzasne baby, ale je to kutik pre starsie deti, myslim si, ze takyto pre malicke deticky sa urcite uchyti 🙂

gabika7706
6. feb 2011

@danulka007 ja predsa nikomu nefandim, keby si tu bola dlhsie (resp. skor, dlhsiu dobu), toto by si urcite nenapisala 😉 a z toho, ze som sla okolo a nezaujal ma, no ano, nezaujal, maly priestor, deti milion, slecna sedi za pultom, pozera do blba a ma v pazi, co sa tam deje...takto si starostlivost o dieta, ktore by som nechala v kutiku urcite nepredstavujem.

danulka007
6. feb 2011

ja o tom viem, že aj povodný kutik berie aj uplne maličké deti, pričom vekovo to nemaju ani ohraničené, ved aj tak tie najmenšie detičky bez svojej mamky tam nebudú iba s nou,takže si myslím, že obidva kutiky budu jedno a to isté.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre