Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

cinamon7
22. feb 2011

@sisamato
@gabika7706
@dianocka my sme akurat dnes absolvovali prve, dohodla si sa s Veronikou?

dianocka
22. feb 2011

@cinamon7,nakoniec som dnes dala urobit tortu v Sziti na Jazere.Dievcata,ktore robia torty doma,uz mali obsadenu sobotu.A to som volala minimalne 15-tim zenam.Ale uz mam srdce na mieste,lebo torta je objednana a uz som u nich predtym davala robit torty a bola som spokojna.Aj ked este tortu 3D zirafu nerobili.Tak som zvedava.

sisamato
24. feb 2011

@dianocka ahoj, mozes poslat fotku? 😉

sisamato
24. feb 2011

ahojte,
tak dnes sme predsa urobili prve plazive pohyby...strasne sa tesim, prislo to po mesiaci bruskovania (uz ma zachvilu ukonceny 10.mesiac...)...zeny dohana to, aj ked je to nase deculo fakt jedno vynimocne flegmaticke a lenive deculo 😉

gabika7706
24. feb 2011

@sisamato super 🙂

sisamato
25. feb 2011

@gabika7706 vdaka, kazdy den je to lepsie, neuveritelne... 😉

ajka72
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kevama
26. feb 2011

ahojte mamicky z Ke.Ak sa medzi vama najdu take co su z terasy a maju deticky tak do pol rocka asi nemali by ste zaujem o privitanie vasho maleho obcana alebo obcanky??je to 14.3 o 14:30 na urade na terase.neplati sa nic a odidete odtial s malickostou pre babo..ak mate zaujem piste mi prosim rp..ostatnym zelam krasny slnecny vikend..

edusik
26. feb 2011

@kevama aj také sa robí v Ke? Lebo ja pochádzam z PO - tam sa to robí, ale malá sa mi už narodila tu, aj trvalý pobyt máme obe tu, ale nikto neposlal z úradu pozvánku... no teraz mi už máme 19 mes., takže je to už neskoro, ale vtedy som to čakala...

kevama
26. feb 2011

@edusik no ja som sa tiez bola pytat a vraj to len tym robia co to chcu,oni uz pozvanky neposielaju,lebo vraj o to mamicky nemaju zaujem,co je podla mna riadna blbost..len o tom nevedia a oni tak na nas usetria

gabika7706
27. feb 2011

@kevama to je co za somarina, ze co to robia len tym, co to chcu 😠 ja som napr. o takejto moznosti na Terase ani nevedela. Ked sa narodila Katka, byvali sme na Mieri, pisala som vtedy na MU Sever, no vobec sa neunuvali ani len odpisat, teraz som to sice vobec neriesila, ale keby nam boli poslali pozvanku, asi by sme sa aj zucastnili 🙂 Ja to sice beriem skor ako recesiu, ako spomienku na "doby minule", ale napr. viem, ze v BA kamoska - oni aj dostavali od mestskej casti nejaky prispevok pri narodeni dietata a cely uvitaci ceremonial do zivota...Tak nic no, presvihli sme to.

kevama
27. feb 2011

@gabika7706 no ja som sa na to bola pytat osobne,a dali mi cislo na nejaku panni z nejakeho centra ze vraj ona to organizuje..a ona mi povedala ze vraj to sa uz nerobi ze len ked niekto o to poziada a vraj ze ked nikto o to neziada ani nema zaujem, tak sa to nerobi..samozrejme ze o to nikto neziada ked to kazdy caka ako samozrejmost tak ako sa to robilo kedysi...no co uz dnes ked sa nechodis pytat tak nic nedostanes.

sisamato
27. feb 2011

No fakt super baby, asi fakt plati, ak sa neopytas tak nic nevies...kevama dakujem za info...mozem ta poprosit poslat mi do IP cislo na tu pani co to organizuje? v polke aprila cakame druheho drobceka, dakujem

gabika7706
27. feb 2011

@sisamato Ty byvas na Terase? Lebo to by kazda mestska cast mala robit pre "svojich" obcanov ... Moja Katka je 13.4., kedy mas termin?

sisamato
27. feb 2011

@gabika7706 ufff...takze asi nic z toho...myslela som ze je to podla miesta narodenia...som z Rozhanoviec...termin mam 16.4.

cinamon7
27. feb 2011

@kevama a o co sme vlastne prisli?

gabika7706
27. feb 2011

@cinamon7 neviem ako v KE, ale v BA napr. dostavaju deticky okolo 200 € a nejaku drobnost plus je to taky ceremonial ...

sisamato
27. feb 2011

@gabika7706 ani nevrav, sila...a niekto sa este aj na tomto prizivuje...fujjj

dianocka
28. feb 2011

@sisamato poslem fotku torty,hned ako sa mi to podari.vcera sme mali oslavu a dopadla perfektne a torta bola naaaadherna 🙂

sisamato
1. mar 2011

@dianocka oki, tesime 😉

sisamato
1. mar 2011

Ahojte,
citali ste najnovsiu Mamu a ja o ponarani dojciat? Dost silny a poucny clanok, urcite to pri mojej dcere nedovolim...

gabika7706
1. mar 2011

@sisamato este nemam casopis v schranke ☹ Mna sa sice ponaranie dojciat netyka, ale citam vsetko zaradom, tak som zvedava, co pisu 🙂

sisamato
1. mar 2011

@gabika7706 no tak sa budes dost cudovat, je to dost brutalne...

gabika7706
1. mar 2011

@sisamato 😀 predpokladam, ze to pisal nejaky odporca plavania, ale neriesim to, kedze som to zatial necitala

susisus
1. mar 2011

@sisamato a co pisu? Este som nekupila 🙂

sisamato
1. mar 2011

@gabika7706 Gabika, budes prekvapena,ale pisal to zakladatel plavanie dojciat a batoliat na SK Alexander Vajda na zaklade dlhorocnych skusenosti...

sisamato
1. mar 2011

nasla som to aj na web stranke Mama a ja, posielam vam link: http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/2304/ba...

susisus
1. mar 2011

Super clanok 🙂

gabika7706
1. mar 2011

@sisamato nenasla som v tom clanku z r. 2010 vo vyjadreni p. Vajdu nic zle a brutalne 😉 Vsak povedz, co konkretne Ti vadi

sisamato
1. mar 2011

@gabika7706 v clanku z casaku je to vysvetlene odborne...tak dockaj na cislo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre