Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

luk25
10. jún 2013

ahojte baby chcela by som sa opytat ci neviete poradit dobreho urologa v KE ktorí sa specializujem na neplodnost a ma spermiogram? dakujem

kumbo
1. júl 2013

Ahojte, môžem sa pýtať, ako je to s kontrolami PN v Ke a okolí,neviete? je tu niekto odtiaľto??? A má nejaké info? čaká na celé leto na PN :(

meluzinaaa
20. aug 2013

@kumbo Ja som bola na PN a na socialke som bola oznamit aj ine miesto mojho pobytu. Mila pani sa opytala, ci som tehotna a usmiala sa, ze v takom pripade to netreba. Akoze tehotne velmi nekontroluju.

paparkam
20. aug 2013

@meluzinaaa tak neviem, ale mna prave sestricka upozornila, ze si mam davat pozor, lebo ze pred tyzdnom boli u jednej pacientky na kontrole o 14.15 stvrtok a nebola doma 😒 , ja som na Pn od maja a zatial nebol nikto, ale neriskujem...

gabika7706
20. aug 2013

@meluzinaaa @paparkam @kumbo mozno nie velmi, ale predsa len kontroluju...ja som prve tehu prelezala doma (zo zdrav. dovodov), nemala som do 7.mes ani vychadzky, neboli ani raz, no u kamosky ano, pocas dna, nasli ju doma.
Sestricka ma tiez upozornovala, ze treba davat pozor aj na to, ake zivotne situacie "riesime" pocas PN, lebo mali pripad, ked bola tehulka pn, vydavala sa, sobas mala o 14.30 a vychadzky az od 15tej, za ten mesiac jej stiahli nemocensku. Neboli na kontrolu, no nahlasila zmenu priezviska a tety v SP boli velmi aktivne.

sisamato
23. aug 2013

Ahojte dievcata,
chcem sa spytat ci nahodou neviete poradit v ktorej predajni v KE kupim detske papuce znacky RAK. Dakujem,pekny den 🙂

sisamato
23. aug 2013

Este by som na vas mala otazku, ci sa nahodou v KE neorganizuju burzy nielen detskeho oblecka a obuvi, ale aj hraciek, damskeho a bytoveho textilu, prip. ci bz sa daco take dalo niekde zorganizovat ak by bol zaujem. Dakujem.

gabika7706
23. aug 2013

@sisamato v lekarni na Zimnej ul napr, v Dargove na 3.poschodi, tiez v ich predajni na Alzbetinej ulici, aj v Bata mavaju Rak-y 🙂
Burzy zvyknu byt v MC Stonozka, aj v MC Lentilka...

kacicqa
23. aug 2013

@luk25 ahoj.Pls napis mi blizsie do IP aky mate problem. My sme to riesili 3 roky a myslim, ze uz mame celkom dobry prehlad o kosickych lekaroch...urcite na nieco spolu prideme.

sisamato
25. aug 2013

@gabika7706 ahoj, dakujem pekne 😉 .

ailatan
5. okt 2013

Burza detského oblečenia a detských potrieb

Rodinné cenrum STONOŽKA v spolupráci s miestnym úradom Staré mesto organizuje
Jesenno zimnú burzu detského oblečenia, topánok a detských potrieb 9.10.2013 od 15.00 na Hviezdoslavovej 7 v radničnej sále.

PRAVIDLÁ PRE PREDÁVAJÚCICH NA BURZE
1. Predávať môžu iba mamičky a oteckovia (teda dospeláci) len ako fyzické osoby.
2. Firemné zastúpenie, ani propagácia tovaru v akejkoľvek podobe nie je dovolená.
3. Každý predajca si tovar predáva sám.
4. Organizátor nepreberá zodpovednosť za prípadnú stratu tovaru na burze, alebo finančné nezrovnalosti počas predaja.
5. Na burze sa môže predávať: detské a tehotenské oblečenie, detská obuv, nepoškodené a čisté hračky, športové potreby, kočíky, autosedačky a iné detské a kojenecké potreby.
6. Predávajúci sa musí dopredu prihlásiť! Registrácia prebieha mailom na natalia@mcstonozka.sk al tel: 0908 383844 Do mailu treba napísať celé meno, mailový aj telefonický kontakt!
7. Poplatok za predaj je 2eura , ktoré stačí zaplatiť na mieste.
8. Predajca bude mať k dispozícii stôl a stoličku. Môže si pripravovať veci 1hod pred začatím aj po skončení burzy.
9. Napíšte do mailu ak chcete plagáty – na propagáciu burzy napríklad v škôlke.

Na ďalšie otázky vám radi zodpovieme
mailom: natalia@mcstonozka.sk alebo telefonicky 0908 383844

sisamato
11. okt 2013

Ahojte,
mozem sa spytat vas ktore byvate Nad jazerom a mate skolkarov, ako ste so samotnymi skolkami spokojne? je ich nad jazerom dost? beru deti? ide o to ze buduci rok sa budeme do KE stahovat a tak si zistujem aj tuto podstatnu vec: dcera ma teraz 3 a pol, syn 2 a pol. Dakujem, S.

sisamato
17. okt 2013

Ahojte,
chcela by som sa vas spytat ci by ste nemali zaujem o uskutocnenie burzy damskeho oblecenia, doplnkov do domacnosti, topanok atd...ak by sa nas zopar naslo mohli by sme oslovit nejake MC kvoli priestorom...dakujem.

gabika7706
17. okt 2013

@sisamato ohladne skolok sa skus opytat tu https://www.modrykonik.sk/group/4378/
a ohladne burzy - ja nie

sisamato
17. okt 2013

@gabika7706 dakujem za tip, jasne OK

monikaaerik
27. feb 2014

Ahojte maminky,
vidím, že už dlho mĺkvo, ale predsa skúsim 🙂
Neviete mi prosím poradiť, kde sa okrem OC Terasa nachádzajú bazáre s kočiarmi?
Čakáme bábetko a nechcem kupovať nový, máme niečo vyhliadnuté, ale nové sú príšerne drahé.
Ďakujem krásne. Pekný dník.

gabika7706
1. mar 2014

@monikaaerik skúste cez bazoš, alebo aj tu na mk určite predávajú košické mamičky kočiare a budete to mať bez prirážky...lebo konkrétne ten bazár na Terase je príšerne predražený...

gallina
2. mar 2014

@monikaaerik ahoj, neviem aký kočiar hľadáš, skús pozrieť - ja predávam 😉 https://www.modrykonik.sk/market/kociky/ts4p/ko...

lea132
26. mar 2014

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť nejaké ubytovanie v Ke? Ide vlastne len o jednu noc, nemusí to byť nič luxusné, ale nakoľko idem aj s malou, tak niečo slušne, čisté, nie veľmi drahé..Ďakujem za odpovede

katuch
30. jún 2014

@lea132 ahoj skus IVES, je to presne oproti byvalej slsp na hlavnej. je to lacne ale treba volat cim skor. pre jednu resp. 2 osoby to maju skoro mesiac obsadene
http://www.ives.sk/portal/sluzby/ubytovanie

sisamato
30. jún 2014

Ahojte,
mala by niektora z vas zaujem o par kuskov letneho a zimneho oblecka velkosti 36-38? Nechce sa mi vsetko fotit, preto ma napadlo take stretko doma, prist, pozriet a prip. si aj nieco vybrat... 😉

sisamato
4. júl 2014

Ahojte,

nepoznate nahodou nejakeho odbornika na zahradnu permakulturu v Kosiciach?dakujem 🙂

mravvcek
20. sep 2014

@sisamato ja by som bola za taku burzu 🙂 predat damske oblecko

mravvcek
20. sep 2014

@ailatan skoda ze to nie je cez vikend. Manzel je dlho v praci a nestihla by som prist ☹

sisamato
27. apr 2015

Ahojte,
nejako to tu viazne, ale snad sa niekto ozve. Mam momentalne posunute velke vrece hraciek (plysaky, riadiky, ...). Neviete o nejakej rodinke v nudzi ktora by to vzala? Ak ano, piste do IP.
Dakujem.

sisamato
27. apr 2015

@mravvcek este by to bolo aktualne? velkost 36-38... 😉

mravvcek
27. apr 2015

@sisamato ee vacsie.

sisamato
27. apr 2015

@mravvcek no skoda...ine nemam.

sisamato
1. máj 2015

Hracky maju konecne svojho majtela: dufam ze detom z MC Stonozka posluzia co najdlhsie🙂

sladkasue
13. máj 2015

Si tehotná? môžeš získať výhody a zľavy až do konca roka! čakáš bábätko ešte tento rok? toto bude možno práve pre TEBA!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre