Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

kvila
11. jún 2015

Ahojte žienky, nevie mi niektorá z vás povedať, ako to vyzerá v Šaci na 3D ultrazvuku? Pojdem v 20. tyzdni na ten morfologicky a chcela by som zobrat manzela a dcerku, neviem, ci mi to prejde 😅

kikimoda
17. jún 2015

Ahojte baby, maminky aj budúce maminky, ponúkam tehu fotenie ale aj detičky či rodinky v prírode v super cene IBA 15,-€ Ak by ste mali záujem píšte mi IP.
Ďakujem 🙂

radka752
9. júl 2015

Ahojte. Chystá sa niektorá rodiť začiatkom augusta v Novej nemocnici??

katka2511
14. júl 2015

@jeane1 ahoj je to síce už staršia téma, ale chcela by som sa spýtať na hotel Hutník v T.Matliaroch. Ako je dostupný z T.Lomnice. Kde stojí autobus? Blízko hotela? Chceli by sme ísť vlakom, tak preto sa pýtam. 😉

gilmore
20. júl 2015

@kvila my sme smeli bez problemov..

sisamato
23. aug 2015

Ahojte kocky,
mam taku ponuku: nehlada nejaka rodinka, prrip.dve nejaky vybeh, zahradu pre seba a svoje deti? Rozhodla som sa chytit poslednej slamky ako si to ulahcit financne a napadla mi takato moznost. Ide o velky ovocny sad v Cakanovciach, celkovo s rozlohou 4236m2, ktory ponukaju za sumu 8000 tis. eur. Pre 3 rodinky by to vyslo celkom optimalne, v sume 2700e. Najdu sa medzi vami nejake take seriozne rodinky? Dakujem...

katkavan
30. dec 2015

Pekny vecer!je tu nejaka ochotna zienka z KOSIC,ktora by mi isla zajtra vyzdvihnut topanky do Auparku?mam ich tam do zajtra odlozene.Prosim,prosim,ozvite sa.

kvila
31. dec 2015

moj muz ide dnes do Auparku, ale uz cca o hodinku, ked sa stihnete ozvat, moze zobrat. Moje t.c. 0908563684

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre