Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
31. mar 2009

aaaale jeane keď tebe to tak ide tak urob niečo aj s tým vetrom prosíííííím 😉 😉 😉

jeane1
31. mar 2009

😔 😔 😔 😵 😵

yesno22
31. mar 2009

ahojte...dnes je vonku konecne fajneeee....hoci ten vietor...no co uz 😅

mam na vas jednu otazocku....kde je lacne ale zaroven dobre papiernictvo? ...potrebujem nakupit nejake veci do lekarne a neviem, kde ist aby som zbytocne nepreplatila 🙂 dakujeeeem 🙂

jani...to pozvanie na kavicku plati, kedy mas cas? 😀

mauzos
31. mar 2009

Ahojte baby, chcela by som sa spytat, ci nahodou niektora nepoznate detsku lekarku Gabrielu Gregovu a ak ano, ake mate s nou skusenosti. Dakujem
Popripade viete mi poradit nejakeho dobreho pediatra-icku na Terase?

jeane1
31. mar 2009

jaaaaj baby som dobitáááááá.....jako kôň, Dávid mal v škole športovú olympiádu a neviem kto viac behal chytal ako ja 😕 Peťka ma v telocvični popreháňala a poriadne 😀 😀 😀 tak mi treba ked mám kila navyše.Toľko čo sa nalozila po rebrinách by ani opica nevládala 😀

yesno sedí vec.......ozvem sa ked budem mať voľno 😉 aj ked ma už drahý ťahá na záhradu ako dozor 😀 😀 iba ak by sa dalo poobede , tak to hocikedy 😉

yesno22
31. mar 2009

dozor nad cim ? 😕 😅 nad nim ? 😀 ...a co znamena poobede? napr stvrtok teoreticky od tej 13-14stej som volna 😉

janka1874
1. apr 2009

yesno najlepšie je nakupovať veci do firmy v ševte na Moldavskej

janka1874
1. apr 2009

to nemyslíte vážne že sem už nikto nechodí či čo

jeane1
1. apr 2009

ja ja ja tu chodím 😀 😀 😀 😀

jeane1
1. apr 2009

yesno zajtra idem na pohreb 😢 😢 kávička musí počkať,zomrela Zdenova švagriná 😔 😔 a ja možem najskor o 15,15 skor sa nedostanem do mesta

miresta
1. apr 2009

ahoj baby, tak boli sme dnes u lekárky, tak maličká má bacil stretokok - neviem či sa to tak píše. Je hrozne unavená a malatná, len plače a padá z nôh K tomu mám maku v nemocnici, takže musím strážiť ešte aj sestrinu malú, lebo je tiež chorá a sestra musí pracovať. Takže mám dosť.

Držte sa, pa .....nebudem tu ani zajtra, tak vám zase len tak večer napíšem. papa

norik1
autor
2. apr 2009

Juj Miresta tak to sa drzte, rychlo vyzdravte...a tebe pevne nervy, aby si to vydrzala 😉

janka1874
2. apr 2009

no miresta máš to fakt pestré držte sa 🙂 a skoré uzdravenie všetkým

dea
2. apr 2009

Ahojte baby............

miresta skore uzdravenie 😉

baby ja som bola vcera na tom vodnom aerobicku 😀 precvicovala zena...........bolo super.....dnes nejdem bo mam svalovku 😝 😝 ale v pondelok idem 🙂 muz sa zo mna smeje a vola ma :akvabelka 😀 😀 😀 😝

zuzana355
2. apr 2009

dei kto vie možno naozaj bude z teba akvabelka 😀 😀 😀

tamka123
2. apr 2009

ahojte kočky, neviete mi poradit nejakeho detskeko doktora - ORL /krcne/, okrem Mudr. Sopka? maly mal 3 mesiace a od narodenia chrapci...please, poradte 😒

zuzka111111
2. apr 2009

no tak tu viazne komunikacia zeby to bolo tym slnieckom?? aj ked ten vieter je hroznyyyy 😕

my sme boli doobedu vonku nelka kooonecne urobila par krokov aj samaaaaa sa tesiiiiiim 😀

andrea.m
2. apr 2009

zuzi blahoželáme. nelka je už veľka kočica ked sa už aj chodiť sama pobera. zachvíľku ti vyrastu a budeš mať svatej klid 😀

andrea.m
2. apr 2009

jeane davidkovi všetko najlepšie k narodeninám hlavne veľa zdravia, nech sa mu darí v škole a nech ho rodičia aj ségra poslúchaju 😀

norik1
autor
2. apr 2009

Jeane pridavam sa ku gratulejsn... nech je Davidko nadalej velky frajer 🙂 dnes asi pijes, asi nejdes na aerobic, co?

norik1
autor
2. apr 2009

Ja som vcera nebola lebo sme mali trening v subore ale dnes idem 😉

Dei ako muzik zvladol vecerny babysitting?

andrea.m
2. apr 2009

ja sim chcela ísť dnes ale mangel je na služobke takže mám smolu ☹ . ináč štvrtok je asi jediný deň v týžni kedy mi to občas výjde 😖

kamilecka
2. apr 2009

Ahojte

tak dnes bolo fakt krasne,balkon konecne umyty,tak mozem Davidka vypustit hocikedy,on zboznuje balkon,pozera na auticka,havkov a lietadla 🙂

Jeane vsetko naj Davidkovi 🙂

yesno22
2. apr 2009

Davidkovi vsetko najlepsie 😵

miresta, skore uzdravenie...drzime palce 😉

ja som tu vcera pisala asi 3x a vzdy mi zmazalo prispevok 😠 ...jani, sevt je aj na Alzbetinej...ale je drahy, no zase tam najde clovek asi vsetko 🙂 ...zajtra sa tam chystam na nakupy, dnes som na to dostala "az" 150eur...som zvedava, ci kupim aspon polovicu zo zoznamu 😀

Jani (jeane) ... niekedy na buduci tyzden by sme sa mohli dohodnut, ja teraz budem pravdepodobne cele dni v lekarni, takze len mi daj vediet, kedy ti to vyhovuje a dobehni 🙂

kamilecka
2. apr 2009

Mati a skusala si vo Vitezovom dvore? Neviem ako sa vola to papiernictvo ale maju tam vsetko. Mozno sa bavite o tom istom,ale ja tam stale kupujem,ked nieco treba napr na oslavy .....atd
A ty uz tak vo velkom pracujes? Jakubka mas v skolke?

andrea.m
3. apr 2009

ahojte

všetky upratujete?

ramzesa
3. apr 2009

ahoj andrea 🙂, myslím,že všetci sú vonku na slniečku 🙂. Ja som tu nakukla na rýchlo,lebo o chvíľku sa vonku poberáme zasa 😀 . Je super 😉 .

majka35
3. apr 2009

ahojte ... adi, ja neupratujem, ja sa učím ... 😎 😀

andrea.m
3. apr 2009

tak to pám boh pomáhaj 🙂

miresta
3. apr 2009

ahoj kočky, tak som hrozne vyťažená po tomto týždni. No ale malinkej sa to lepší, ešte je soplavá, ale je už oveľa lepšia. Nakoniec z toho drzhého výteru čo nám brali v stredu, tak nám potvrdili, že streptokok tam už nieje. Takže má niečo ako chrípku. No ale som rada. Ale v pondelok ideme aj tak na imunologiu, lebo ma zoslabenú imunitu, tak sa na to pozrieme.

Ďakujeme že ste na nás mysleli. Mamka je už tiež doma z nemocnice, takže bude kľud, som rada.

Držte sa, zajtra sa určite ozvem. papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre