Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
19. mar 2009

no my sedíme doma už druhý deň. neriskujem že zase pochoreju moje včuľ vyzdravené deťuchy. hlavne že som dnes deky poprala a neviem teraz kdeš ich budem sušiť 😠

zuzana355
19. mar 2009

adi tak keď sa nudite tak len fúkať fúkať a fúkať a možno aj vyschnú do zajtra 😀 😀 😀

janka1874
19. mar 2009

no adi tak to ja mám vyriešené ja môžem sušiť len na sušiaku balkón nemáme 😀 😀 😀

Sendy bola dnes vonku s dedom a konečne zaspala

andrea.m
19. mar 2009

janka ani ja nemám balkon.ale mam sušiak aj vonku na okne. a radšej suším tam ako vnútri na stojanovom.

jeane1
19. mar 2009

ja balkon mám a susším na sušiaku a v kupelke 😀 😀

majka35
20. mar 2009

ja balkón mám tiež a suším na sušiaku v spálni ... 😀 😀 😀 a pravdupovediac si ani neviem predstaviť, ako sa prádlo v tomto počasí vysuší vonku ... ja keď pozerám na vyvešané prádlo na balkónoch a vonku zima -10 stupňov, tak ako hútam, tak hútam, neviem, ako to prádlo vyschne ... 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀

nera
20. mar 2009

majka- fyzika...voda sa vyparuje pri každej teplote, otázka je za aký čas a pri akej vlhosti vzduchu.... 😉
voľakedy sušili mokré koberce nas plote a vyschli....

janka1874
20. mar 2009

adi tak tomu sušiaku vonku sa prosím drahému už rok ale možno teraz pred letom ho k tomu konečne dokopem

zuzana355
20. mar 2009

ahojte kočky janka ako sa máte
majka to prádlo len fajne stvrdne susedia tak sušia celú zimu a možno je to jedno a to isté prádlo no neviem možno kým skončí zima tak vyschne 😀 😀 😀

idem dnes po tortu na jazere sme objednávali pre malého tak som zvedavá čo to bude dúfam že nebudem piecť ešte jednu doma 😉

janka1874
20. mar 2009

no zuzi nejako sa z toho nevieme dostať ale nemyslím chorobne to už je o.k. ale skôr psychicky ja si nejako neviem nájsť miesto a pohnúť sa a aj niečo robiť no a Sendy je urevaná umrnčaná že som z nej už na nervy

zuzana355
20. mar 2009

držim vám palce ty potrebuješ vela kludu takže teraz mysli aj na tú malú fazulku 😉 🙂 aby pekne rástla

andrea.m
20. mar 2009

v mraze -10 vonku nevešam. ale napr.teraz ked fučí mam to suché raz dva.

janka1874
20. mar 2009

no veru zuzu snažím sa mať veľa kľudu 🙂 🙂 a ďakujem za podporu
na poradňu idem 26.3 tak som zvedavá už by malo byť srdiečko

adi my sme doma u našich aj v -10 vešali a potom dali dnu na sušiak to malo úplne inú vôňu takú sviežu

zuzka111111
20. mar 2009

no nera ako ucitelka fyziky sa nezaprela :- 😀 😀 😀 😀

ja mam uz dva suciaky lebo nestiham prat a susit na jednom ....

fuuj mi dali natibiotika zinat no poviem vam ze tak zle na zaludok mi uz davno nebolo rovno na obed to zacina stale anle ani kuknut na jedlo nemozem lebo mi je na ..... 😖

janka1874
20. mar 2009

zuzi tak zavolad dr. či ti nemôže dať iné veď to nemá zmysel také liečenie keď máš tak trpieť

norik1
autor
20. mar 2009

Zuzi aj ja som ich brala, bolo mi tiez zle...a to som kojila 😝

andrea.m
20. mar 2009

zuzka aspoň schudneš. ale nie volaj dr nech ti da iné. a nech ti napíše do karty že zinat ee.

majka35
20. mar 2009

nera ... ďakujem za vyčerpávajúce vysvetlenie ... 😉 som rada, že pri tvojej sporadickej návšteve našej témy ťa zaujal práve môj príspevok 😀 😀 😀

zuzka, fakt by si mala vymeniť ATB 😉

jeane1
20. mar 2009

ahojte ako sa máte 🙂

janka 1874 ked ti je malá uplakana tak jej skus urobiť uhlíky alebo z očí, deťom to zvykne pomocť a hlavne mojim 😀,

majka ako sa máte budete doma cez víkend ?a čo hafánek funguje 😕

majka35
20. mar 2009

jani, máme sa asi tak, že ja už nič nestíham ... večer, keď mám konečne čas, tak sa musím učiť, tá matika ma úplne ničí ... no keď som sa dala na boj, tak musím vydržať a to ešte nehovorím o angličtine, tiež mi už z nej šibe ... 😖 😖
a cez víkend sme doma, určite pôjdeme na prechádzku a samozrejme voliť ... 😀 vy sa kam chystáte, že by sme šli do ZOO??
s tými uhlíkmi súhlasím ... mne to robievala babka a vždy pomohlo 🙂

jeane1
20. mar 2009

voliť ideme aj miiiiiiii 😀 a do zoo by som šla len to vetrisko hnusne má odrádza 🙄 aj ked moje dtúrence by len po zime chodili 😀 😀 ja som myslela nejaku prechádzku po klatove ked to máš tak po ruke 😉 a chodiš k tomu učiteľovi či si našla niekoho lepšieho

majka35
20. mar 2009

mala som jednu pani, ale tá bola drahá, tak som zmenila a teraz mám jednu, čo chodí ku mne do práce a platím o polovicu menej ... 🙂

jeane1
20. mar 2009

supeeer, a máš dva v jedom aj pracuješ a aj sa vzdelávaš 😀 😀

nera
20. mar 2009

majka- náhodou som sem nakukla - preppáč ak Ťa to urazilo, to som nechcela, ale je fakt, že veci zvonku voňajú ináč(ak je normálny vzduch tak príjemnejšie 😵 ) a čože sa morduješ s matikou a anglinou....asi mi veľa vecí uniklo, ale teraz fakt nestíham a som rada, keď sem- tam nakuknem....aspoň nejaký relax....pri mojich dvoch šidlách 😵

majka35
20. mar 2009

nera ... veď ja som sa neurazila ... 😉
a matiku a anglinu sa učím, lebo som som sa na staré kolená prihlásila na VŠ a učím sa na prijímačky ... nič ti neušlo, tu to nevedel nikto ... okrem jeane 😀 a neviem prečo som si nevybrala školu, kde by som sa dostala bez prjímačiek, ale takú, kde sa musím učiť a ešte na škole ani niesom 🙄 🙄 🙄

erika153
20. mar 2009

ahojteeee,ja len zdravim, kedze tu po sto rokoch smirujem..
majka, to nic aspon si precvicis mozgove zavity a potom ti to pojde uz lahko 😎
ja nemam nic take nove,,, akurat idem na moj prvy fotograficky kurz, kupila som si dobry fotak, potom idem na druhy foto kurz a mozno vam aj decka pofotim ked raz pridem na navstevu 😀 😀 a idem spat,, majte sa o rok sa zasa stavim 😎

andrea.m
21. mar 2009

majka tak to ti držím palce. ty si šikovnica veliká takže to určo zvládneš. aj môj mužík už druhý semester zarezáva.

miresta
21. mar 2009

ahoj kočky, ja som bola dva dni mimo domu, takže som nemohla napísať. S tou zimou máte pravdu, vraj Jar a vonku taká kosa, že sa nemá ani normálne poprechádzať.
My sme boli včera na kontrole s uškami, tak sa jej to polepšilo, ale nie je to ešte v poriadku, takže liečime ďalej, ušká vraj potrebujú svoju dobu, takže budúci týždeň znova na kontrolu.

janka - tak sa niečim poteš, kúp si niečo pekné, alebo si niečo fajne uvar, či upeč, a keď sa tebe nechce, tak popros maminu. Neboj dostanete sa z toho. To na každého príde väčšinou po hspitalizácii.

majka - držím palce, už len to že sa si vôbec prihlásila si zasluhuje obdiv. 😉

zuzka - ako sa máte, ste zdravé? Myslím detičky. A ty keď ti lieky robia zle, naozaj by si mala poprosiť o zmenu.

Tak pekný deň všetkým, pa 🙂

zuzka111111
21. mar 2009

jooj uz to vydrzim ved ich mam len do pondelka.... ale uz aj nelly teplotuje booze neviem kedy sa dostaneme vonkuuuuuuuuu

majka mas moj obdiv , tak to ja by som uz nezvladla .....ja sa musim spoliehat ze moj muz raz bude dobre zarabat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dnes ma segra vytiahla s mamou do vytalneho no saunu asi vynecham ale aspon trosku zrelaxujem od deti a mangela...... 😉

tini
21. mar 2009

Cafte, Kosicanky, uz o tyzden sme aj my v KE 😵 a chcem sa spytat, neviete, ako to vyzera s aerobicom na Medickej na intrakoch? Ja som tam chodila celu VS, ale uz to je 7r a navyse ako zomrela p.Medvedova 😢 tak vobec nemam sajnu a tam bol taky spicovy aerobic a najma s cvicitelkou Ingrid... alebo nejaky iny aerobic?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre