Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

lili_mia
27. máj 2011

Babule, pripomínam zajtrajší majáles v MC Delfínik, za OC Galéria.
Čaká Vás živá hudba, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa... ako príklad uvediem súťaž pretek mamičiek s potomkom na chrbte. Ste očákavané aj s oteckami, partnermi od 16stej.

jankapardon
27. máj 2011

@dianocka dnes sme sa boli trošku pozrieť na kutik, teda len ja som ho obdivovala, lebomoja slečna sa vozila na vláčiku, a je krásny, vydaril sa Ti. Prajem Ti tam stale kopec detičiek!!! 😵

dianocka
28. máj 2011

@jankapardon dakujem pekne 🙂

matulacka
1. jún 2011

Ahojte baby 🙂 Našla som súťaž o najkrajšiu tehuľku. Neviem či tu môžem dať odkaz, asi by to bolo proti pravidlám..? Vyhľadajte si cez google Foto Dokonalosť. Škoda, že ja už mám po 😀

tinuskaha
3. jún 2011

ahojte prepacte ze vam sem leziem chcem sa len opytat ci nahodou niektora z vas nechodi s babom na rhb ku dr.Molčanovej??Ak ano mozem vas poprosit kontakt na nu??dakujem pekne a prajem pekny vikend 😉

katka888
3. jún 2011

@matulacka
škoda, že ja nie som pekná 😀 😀

ssllaavvkkaa
6. jún 2011

@tinuskaha prajem pekny den

dr. Molcanova nas sice uz vyradila z evidencie, ale snad cislo nezmenila 055/6403672

tinuskaha
7. jún 2011

@ssllaavvkkaa dakujem nie nezmenila dovolala som sa 😉

rabiva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulabj
20. jún 2011

Ahojte, prepačte že Vam sem leziem, no mam prosbu...neni tu nejaka dobra duša ktora ma v KE nejake ubytovacie zariadenie? akekolvek. dakujem.

ramy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewana73
21. jún 2011

Baby,prosim vas,kde v KE by som zohnala telacie mäso?

susisus
21. jún 2011

@ewana73 v metre, v hyper tescu a obcas v kauflande.

ewana73
21. jún 2011

@susisus dakujem za info ale praveze nemaju ani v kauflande ani v tescu ,pytala som sa predavaciek tak mi vraveli,ze teraz ked je opekacia sezona,ze telacinu nedostavaju,ze mozno v septembri.to teda nechapem,to je telacina taka exkluzivna?.ani v carrefouri ani dokonca v mäsiarnach v meste ☹ mne moj maly ine mäso nechce,z kuraciny a morcaciny zvracia a jahnacinu je zohnat este tazsie.to co som mala zamrazene v mraziaku pre neho sa mi minulo no a teraz neviem co?v metre sme neboli lebo nemame uz kartu 😢 .

gabika7706
21. jún 2011

@ewana73 v masiarni na Masiarskej, blizko Dominikanskeho nam. sice nemaju priamo telacie, ale maso z mladeho byka je tiez ok a tam maju vzdy cerstve maso, prip. Ti povedia, kedy dostanu ;) Ked bola Katka mensia, sem-tam sme kupili telacie v Carrefour-e, teraz ale nemam info, ci tam maju alebo nie.
Aha, citam, ze ani v Carrefouri..no mne masiar vravel, ze sa mu neoplati zobrat polovicu telata, lebo to nepreda, pytaju vacsinou mamicky malych deti a to sa mu neoplati...

ewana73
21. jún 2011

@gabika7706 prave tam na Mäsiarskej sme vcera boli o 17.15.ale bolo zatvorene,mali mat otvorene do 18 😲 , nikde ziaden papier ani nic ..

gabika7706
21. jún 2011

@ewana73 hm, tak to neviem, ja tam chodim vacsinou dopoludnia, ale teraz uz menej, kupujeme hovadzie v Kauflande, ked sa podari tak aj z mladych bykov.

susisus
21. jún 2011

@ewana73 jahnacie by som aj ja chcela... Vraj sa da ist do metra aj bez karty, ale tiez som to este neriskla, tak skus ty 🙂

ewana73
21. jún 2011

@susisus no to si neviem predstavit ako bez karty 😲 tak ja ak nikde inde nezozeniem,tak si kartu poziciam od sesterky ..

marhulka88
21. jún 2011

ahojte zienky kosicke....chcem sa vas opytat kto chodi k dr. vojtkovej a ake mate skusenosti a tiez ako sa vam paci dr. frolova na tahanovciach? ked mozete IS fora casto necitam 🙂 dakujem

edusik
23. jún 2011

@susisus vojsť vieš všade, ale ako bez karty zaplatíš? len tak že pri vstupe povieš že si ju stratila a vystavia ti za poplatok dočasnú na nákup, ale na to potrebuješ OP a overia si ťa či si v databáze...

ewana73
24. jún 2011

@edusik da sa vojst len tak?? to uz neplati,ze pri vstupe ti pracovnicka skontroluje ,ci mas kartu a doklad k nej a len na zaklade toho mozes ist dalej?

janka1874
24. jún 2011

v metre je už teraz taká čítačka kde len priložíš kartu a otvorí sa ti vstup a nikto nekontroluje či Vás ide 5 či koľko len musíš stihnúť prejsť pokiaľ je to otvorené horšie je to potom už pri platení ináč nezaplatíš ako s kartou tak to potom fakt neviem jedine že niekoho poprosíš

lienka2
24. jún 2011

@ewana73 telacie masko kupis v carrefoure, my tam chodime raz za tyzden a vacsinou maju.. ja kupujem malemu, doma naporcujem na mensie kusky a sup do mrazaku 🙂

ewana73
24. jún 2011

@janka1874 ano 😲 ?tak to som nevedela a to od kedy je takto?.sesternica ma kartu a nic take nevravela.takze uz nemusim mat k tej karte iny doklad?platia aj "stare" karty alebo to su nejake nove s nejakym cipom?

ewana73
24. jún 2011

@lienka2 no ved aj ja to takto robim,ze kupim a namrazim ale ked som min.tyzden zhanala,tak akurat nemali vobec nikde.teraz sme kupili nakoniec v kauflande ale aj to holandske.no nemam velmi rada tie zahranicne ,radsej kupujem slovenske vyrobky ale ked ine nemali 😢 ..

janka1874
24. jún 2011

@ewana73 fu ha neviem ako dlho to tak je hádam aj pól roka ak nie viac to už fakt neviem ale v podstate ti netreba už nič nikomu ukazovať a funguje to normálne na staré karty vyslovene ako čítačka čiarových kódov len nastrčíť kartu pípne a otvorí nič viac ako je tam blzko pracovník ak náhodou by bol nejaký problém s kartami ale ináč nerobí nič nekontroluje

lienka2
24. jún 2011

@ewana73 no ved ani v carrefoure nemaju slovenske.. cokolvek slovenske je problem pomaly zohnat.. nam uz tiez treba dokupit, tak dufam ze budu mat nejake pekne 😅

ewana73
24. jún 2011

@janka1874 dakujem za info,tak to bude sesternica prekvapena asi preto o tom nevie,ze ona tam casto nechodi.. ale super,ked mi da kartu,lebo ma dve tak ju mozem v pohode vyuzivat. 😉

ewana73
24. jún 2011

@lienka2 no ja som naposledy kupila v hypertescu kraaasne telacie vakuovo balene ale to bio organic a bolo dobre ,malemu chutilo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre