Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

matutka
27. nov 2009

ssllaavvkkaa, to je super, mozem sa niekedy pridat? V meste som uz davno nebola a zvlast nie v tomto chripkovom obdobi, lebo sa tam musim trepat autobusom, takze ked niekam ideme, tak autom. Momentalne malicku "vencim" na balkone, lebo prsi. Ale inac sa chodime prechadzat kazdy den, lebo mi dobre spinka v kociku a aj ja sa rada prejdem.

jeane1
27. nov 2009

čaute, chcem vás poprosiť o radu....malú Peťku bolí uško boli sme u lekárky nič jej nenašla bolesť prešla 😕 teraz sa jej tá bolesť vratila kvapky do uší nepomáhaju a iba mi plače čo mám robiť prípadne jej pomoct ako nemali ste niektorá takí problém 🙂 dík

janka1874
27. nov 2009

mne pomohol namiesto kvapiek čistý alkohol na varu nejaká vodka alebo také niečo len nie farebné je to taký babský recept ale pomáha aj na zápal uška
ináč neviem poradiť

zuzana355
27. nov 2009

jeane no nepomožem ti aj ja so počula o čistom alkohole tak skus toto nič za to nedáš ine neviem a tie obyčajne kvapky ušne. Dufam že čím skor vás to prejde.

janka1874
27. nov 2009

varu = vatu 😀 😀 😀

simka9122008
27. nov 2009

vyskúšaj ohriatu soľ, daj do vreckovky a prilož na ucho, malého dosť často bolievalo uško keď bol maličký, toto mu pomáhalo

simka9122008
28. nov 2009

Jeane ako je Peťke, už ju prešlo to uško?

jeane1
29. nov 2009

dík za rady už nás to prešlo 🙂 uff mať zak zápals tredného ucha tak neviem ved to bolo hrozne ale pomohla nam ta vata aj s cukríkom 😀 aj ked ju mala nechcela,ale manžel jej dal cukrík a asi musela mať podtlak lebo len nam oznamila že jej niečo puklo v ušku a už nebolí ta som taká rada ešte raz dík

simka9122008
29. nov 2009

No to som fakt rada že ju to prešlo, bolesť uší je strašná, ja som ju ako dieťa mala dosť často, aj zápaly stredného ucha, tak viem aká je to hrozná bolesť 😝

sarinka23
30. nov 2009

Ahojte baby neviete o nejake praci ktora by bolo mozna pri MD????

janka1874
30. nov 2009

sarinka to by asi zaujímalo viaceré maminy

žienky neviete kde sa ešte dajú kúpiť éterické olejčeky? ja som to kupovala v dargove ale už je to tam zrušené a predávajú tam niečo iné ☹ ☹ ☹

jeane1
30. nov 2009

janka1874 v hypertescu ich maju tiež a v careffoure medzi sviečkami 🙂

janka1874
30. nov 2009

jeane dík fakt na to hypertesco som totálne zabudla 🙂

veve88
1. dec 2009

ahojte dievcata, uz som tu nebola strasne dlho a vidim, ze tu pribudlo kopec novych mamiciek 🙂 ja vas chcem poprosit o radu... som sa neskoro spamatala a potrebujem maleho zapisat do skolky... ake mate skusanosti vy, co uz vam deticky do skolky chodia? do akej skolky ste ich dali a ste spokojne? ja som chcela dat petka niekam do mesta, no uz asi nie je ziadna sanca ☹
jaaaj, uz su takmer vsetky obsadene, ale aj tak to skusam obvolavat, no nemam ziadne referencie...
vdaka za kazdu radu, veeelmi mi tym pomozete!!!
pa pa luda

mata1976
1. dec 2009

kamilecka, tak kedy dame stretko, zoznamime nase bambulky??? 😉 😉 😉

monikaaerik
1. dec 2009

Ahojte mamky,
chcem sa opytat, ci ste svojim detickam nekupovali vodove omalovanky, a hlavne kde ich je dostat, velmi by som chcela malej na Vianoce, ale v malom Tescu som nenasla, tak neviem kde za tym behat. Dakujem

jeane1
1. dec 2009

monika erik maju ich v meste u sabola-knihovnictvo,alebo ešte u nas na kvp v papiernictve čo je nad billou,stačí iba čistu vodu a oni sa ti vyfarbia same ak tie si myslela 😉

monikaaerik
1. dec 2009

Jeane, ano myslela som presne take, dakujem,poznam aj jeden aj druhy obchod. pojdem zajtra, pekny vecer 🙂

zuzana355
2. dec 2009

cafte kočky ako sa mate jani ako deturence zvladaš to.

veve nepomožem ti vobec v tomto lebo aj na furči aj na ťahanovciach čo viem su všetky školky plne obsadené 😉

lovacka
2. dec 2009

ahojte
ja som bola zapisat maleho do skolky v septembry na skolsky rok 2001/2012 a uz bolo 20 deti pred nami zapisanych 😅 a to boli aj deti narodene v auguste cize namali ani mesiac 😕
ja som zapisovala dole na tatranskej v meste ale samozrejme vsetko sa uvidi ci bude mat pracu a ci ho vobec nakoniec zoberu
inac soplikujeme a asi nam idu zubky lebo strasne placeme a hlavne v noci 😖

simka9122008
2. dec 2009

Lovacka vy už budete mať pol roka 😲 , fúha to kedy ste takto vyrástli

lovacka
2. dec 2009

veru ani nehovor pol roka v sobotu ak dobre ratam 😵 zachvilku zacneme prikrmovat uz sa aj tesim aj sa obavam ze ky bude papkac lebo on je taky slabsi papkac 😕

simka9122008
2. dec 2009

Neboj sa v pohode to zvládnete, zachutia mu tie zdravé fajnotky, ani ho nebudeš stíhať kŕmiť 😀

lovacka
2. dec 2009

no to dufam len musime teraz prekonat soplikovanie a tie nase zuby 😅 dufam ze uz coskoro objavim aspon jeden

simka9122008
2. dec 2009

všetko má svoj čas, aj soplíky prejdu no tie môžu súvisieť so zúbkami, takže o nedlho vykukne aj zúbok 🙂

simka9122008
2. dec 2009

onedlho

lovacka
2. dec 2009

no ale on aj kycha a to asi nekycha zo zubkov nie 😕

simka9122008
2. dec 2009

jaj, tak to bude asi niečo iné

lovacka
2. dec 2009

hej hej to je nejaka nadcha ci co 😖 dufam ze to prejde coskoro aj plavanie som zrusila na zajttra

simka9122008
2. dec 2009

Tak nech mu to skoro prejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre