Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ajka72
29. jún 2010

dievčatá neporadíte ako sa dostať na tie čičky od amfiku na ktorý autobus nastupiť na KVP myslím ide 18 a 19 ale hlavne na ktorej zastávke vystupiť, my možno pojdeme zajtra poobede, v piatok uvidíme lebo v sobotu cestujeme do Bardejova tak asi budem niečo chystať

janka1874
29. jún 2010

@ajka72 - 19 už neovládam ale 18-tkou vystúpiš pri benzinpumpe alebo pri lídli to je jedna zastávka ale podľa mňa slovnaftku zbadáš skôr a potom sa ti stačí riadiť šípkami akeď budete z autobusu pozerať na tej strane ako je benzinka tak to musíš aj cestou vidieť ak nastúpiš priamo pri amfiku tak by to mali byť zastávka pri nemocnici potom sokolovská a potom vystupujete ak sa to však nepomenilo ale tusím tam nikde zastávka nevznikla

evicka1
29. jún 2010

@jeane1 my sme boli v besonovej no neboli sme tam ubyt. byvali sme u babicky v lm takze ja neporadim 😅

ajka72
29. jún 2010

@janka1874 dikes hádam to nejako zvládnem zajtra ak by sme išli čas presne neviem ale niekedy poobede, lebo sa chcem ísť fotiť s dievčatami na ich pasy, tak uvidím ako to zvládneme a stihneme

ajka72
30. jún 2010

tak dnes by som chcela ísť na tie čičky cca okolo tej 16.00h po tom ako vybavíme fotky na pas, ak sa niekto pridá budem rada

evicka1
30. jún 2010

@ajka72 ja idem so sestrou s malym a s kamoskou na kofolu.

jeane1
1. júl 2010

ajka72 ja idem s deťmi pasy vybavovať zajtra ako ste obstáli bolo veľa ľudí 😒

evicka nakoniec nejdeme do bešenovej ale do tatralandie vyhrali tobogány 🙂

ajka72
1. júl 2010

@jeane1 bolo dosť ľudí ale celkom to išlo rýchlo tak cca pol až 3/4 hodiny sme tam boli, treba doniesť rodný list detí a OP aspoň jedného z rodičov, budu hotové cca do 3 týždňov, kolky sa kupuju tam na Komenského do 5rokov 8 eur, nad 5 rokov 13 eru, dospelý 33eur- tu treba starý pas, a OP

janka1874
2. júl 2010

@ajka72 a keď neviem kde mám starý pas? do kelu my sme sa totiž sťahovali a fakt netuším kde je nevie niekto čo taký čas lebo ja uvažujem že dám urobiť sebe pas a tam si zapíšem deti a mám pokoj aspoň do 5 rokov

ajka72
2. júl 2010

@janka1874 netuším skus si zavolať na pasové oddelenie na Komenského

jeane1
2. júl 2010

pasy už máme za sebou 🙂 celkom to išlo v pohode len keby moj manželík kukal čo stiska na poradovníku ☹ miesto podania žiadosti sme najprv čakali na vydanie pasov 😠 a potomsme si počkali na to správne podanie 🙂ale už pod mamkiným dozorom

@janka1874 ked nevieš nájst tak si zaplatíš ako za stratený pas 😉

janka1874
2. júl 2010

@jeane1 a to je koľko?

jeane1
2. júl 2010

😖 😖 ta to by si veľa už odomňa chcela 😒 ale viem že najvyššia suma bola do 26 eur 😀 😀 ta niekde medzi tým

janka1874
2. júl 2010

no asi tam zavolám 🙂

jeane1
5. júl 2010

ja sa lúčim ideme na týžden do tatralandie tak sa majte kráááááásne 🙂)) 🙂 🙂 🙂 🙂

vierka3
5. júl 2010

@jeane1 tak si to pekne uzite 😉

evicka1
6. júl 2010

@jeane1 uz to urcite necitas ale uzijte si to tam
ako sa tu inak mavate?
my sa chystame v sobotu do presova na kupalisko na solivari tak sa pridajte 😉

evicka1
6. júl 2010

a hadzem do eteru ze sa stale nejak dohadujeme a nikdy nic. tak na buduci tyzden na anicke-tam to vsetky milujete 😀 nejak po obede. piste kedy mate casik 😉

ajka72
6. júl 2010

@evicka1 ja buduci týždeň nemám nič takže mi vyhovuje každý deň i keď je to ešte ďaleko pri deťoch a čas po tej 15.00h.

evicka1
6. júl 2010

@ajka72 daleko to je ale vidis sama ako je tu "lahke" nieco zoorgannizovat 🤐

ajka72
6. júl 2010

@evicka1 máš pravdu som zvedavá kto sa prihlási je pravdou že teraz su dovolenky ale mohol by sa niekto pridať

evicka1
6. júl 2010

@ajka72 urcite denisa, ta to ma povinne 😀
a ukecam aj kamosku gabiku
janka: ta na anicku chodi casto tak urcite pride

evicka1
6. júl 2010

a zvysok co je o par stran dalej mena si nepamatam tak pride tiez . vsak? 😉 😉

ssstanka
6. júl 2010

ahojte,ja by som isla len kazdy den poobede som na ARE pri muzickovi ☹

evicka1
6. júl 2010

@ssstanka pre boha co sa mu stalo? tak skore uzdravnie prajeme

aeouliana
6. júl 2010

@evicka1, @ajka72: som mnou ratajte ak budu decaky zdrave 🙂 janka sa isto prida.
@ssstanka: drzim palce a skore uzdravenie.

micuska1976
7. júl 2010

ahojte babenky,prave som sa zaregistrovala,Mam 8mes, Mimusku 🙂 🙂 hladame nejake babetka a mamicky na spolocne prechadzky a hry vonku...sme s Terasy.

janka1874
7. júl 2010

@aeouliana, @evicka1, @ajka72
jasné aj nás počítajte 3ks teda ja a dve deti 😀 😀 😀 😀

ssstanka
7. júl 2010

@evicka1 mal vazny uraz v praci,spadol z vysky zhruba 15m zo strechy

aeouliana
7. júl 2010

@micuska1976: no ja som z MIeru, ale kludne sa k nam pridaj ked pojdeme na Anicku. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre