Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
21. apr 2010

fu ha fakt trošku drahé to je ajka

aeouliana
21. apr 2010

janka, evicka: lebo v Ke plavaju s detmi az od 6 mes. v bazene. v Presove plavaju aj s mensimi detmi a plave sa vo vani (babatko je vo vani a cvicitelka s nim cvici a potom mamka s nim cvici), takze to potom mozes vyuzit aj doma + sa ucime zadrzat dych aby mohol byt pod vodou 😀 v maji potom uz budeme chodit plavat v Ke v bazene.
teda dost je drahe to vystupenie, ajka. ale ked hovoris, ze sa oplati...chcela by som ist so Saskou 🙂
janka; liecte sa. zapal mocovych ciest je hruza. Saska to mala ako rocna a presiel do zapalu obliciek a skoncili sme v nemocnici 😒 a potom sa to s nou vlieklo az kym sme prestali plienkovat..stale e-coli, kvasinky a td. jeden horor.

ajka72
22. apr 2010

dievčatá dnes idem do galerky cez obeda a poobede nemáme nič ak by ste sa niektorá chceli stretnuť dajte vedieť

evicka1
22. apr 2010

ahoj zenusky
tak v piatok ako?
vcera rano mi pise moja super kamoska ze je tehotna.o prve babo sa snazili jedenast rokov az na umelom im to vyslo a teraz boli na druhom a ej hla budu mat dvojcatka 😉 normalne som stastna aj za nu
no vecer mi volala uplne zhorzena, ze je v nemocnici v saci ze velmi spini je v 6tt... o je je. ja len dufam, ze to bude ok
aji ja dnes nemozem ☹
dala som pred mesiacom reklamovat strechu na kociar no dnes mi konecne prisla . ja mam modry kocik a strechu mi zaslali ciernu lebo uz sa modra nevyraba a na sklade nemaju a hlavne je to strecha z noveho modelu tak mam radost. 😀
by som chcela ze radu... myslite ze mozem reklamovat aj madlo? normalne je vidno ako nam vytahalo farbu slniecko 😢
kraaasny den

janka1874
22. apr 2010

evicka skús ua skúšku nič nedáš ale to by ma drblo keby mi poslali inú farbu striešky to už akože čo je

evicka1
23. apr 2010

jani: mna tiez skoro porazilo no co uz... potom poslem madlo
no kocky vidim ze tu nikoho tak dnesne rande sa nekona .skoda ho ☹

ajka72
23. apr 2010

dievčatá mali ste nejaké stretko mne to dnes akosi nevychádzalo čakala som na výsledky z krvi ktoré boli na obed všetko maju dievčatá v poriadku a potom som išla s mamou do galerky lebo chcela si pozrieť topánky

ajka72
23. apr 2010

tak hádam nabuduce to už vyjde a mohla by vyjsť ta anička

ajka72
25. apr 2010

ahojte včera sme mali stretko s Andrejkou a Nikolkou -zabka z dvojičkova v Prešove ktoré su narodene v rovnaký deň ako naše babuľky len oni su ráno a my poobede a oni su z Bardejova a my s Ke pripájam nejaké fotečky

aeouliana
25. apr 2010

krasne fotky ajka....no zienky ja nejak nic nestiham 🙂 ale zajtra idem na 100% do mesta (teda pokial nebude prsat). do 13:00 cvicime,potom budeme asi kojit, takze tak okolo 13:45-14:00 by som mala byt v meste...niekto sa prida? 🙂

ajka72
25. apr 2010

deny ja mám zajtra stretko o 16.00h s kámoškou v meste pred Tescom keby sa mi podarilo skor dostať do mesta dám ti vedieť 😉

evicka1
27. apr 2010

tak co flakacky
ako sa mate? myslim, ze Vas uz neuvidim ked to pojde takymto tempom. no navrhujem rande na buduci tyzden pondelok utorok. co vy na to?

aeouliana
27. apr 2010

evicka: moze byt pondelok, ale az okolo 13:45-14:00 (cvicime). utorok moze byt aj skor. 🙂

mystery7
27. apr 2010

ahojky
Ja to tu dost flakam, ale maly mi neda vydychnut 🙄
Ja idem zajtra doobedu na nakupy do tesca a dm

Kocky, neviete mi poradit nejakeho endokrinologa (stitna zlaza) pre dospeleho? Ide o prvu navstevu, hlavne, aby neobjednaval az o 3 mesiace 🙄 🙄 ak ano, tak mi poslite IP, vdakaaaaa

Ajka: videla som vas v pondelok v tescu 😉 kocky boli nejake vazne

mystery7
27. apr 2010

aj ja chodim v pondelok na babytelocvik o 11:15 😉

ajka72
28. apr 2010

mystery sranda ja ťa nepoznám a ty ano tak potom sa aj ohlás nech ťa spoznáme, neviem prečo boli vážne skor v tescu vymýšlali, ja momentálne idem pomocť mame lebo jej dávaju plastové okná takže z mojej strany vyzerá že budem voľnejšia až buduci týždeň keby sa niečo organizovalo dajte vedieť hoc aj cez IP

mystery7
28. apr 2010

ajka, ja ta poznam hlavne podla kociek🙂 uz minule som sa chcela ozvat, ale som nevedela ako 😅

ajka72
28. apr 2010

kľudne sa ozvi že si z MK a je to 😉

mystery7
29. apr 2010

ok, nabuduce sa ozvem. Hlavne sa nezlakni, ked sa na teba vrhnem 😀
Vcera poobede som sa bola s malym prejst v meste a tam oslavy titulu. Sa nikam nedalo dostat s kocikom 🙄 v aide take sory 🙄

Kocky toho endokrinologa nepoznate ziadneho??

zuzana355
29. apr 2010

ahojte kočky tak po sto rokoch som tu 🙂 idem si vás prečítať asi budem mať čo robiť 😀 😀

mame po kiahniach tak sa tešíme dufam že už repete nebude stačilo mesiac doma.

vitezova
29. apr 2010

Ahojte je tu nejaka tehulka??? 😲 😲

jeane1
29. apr 2010

mystery 7 na krivej , mudr. bauer 🙂 objedna ťa hned ak je to prvý krát

jeane1
29. apr 2010

janka 1874 nič iné ti neostáva len byť tehulka, aby ti nebolo za nimi smutno 😀 😀 😀

janka1874
29. apr 2010

jeane dík ale mne stačilo a nájdem si Vás aj na FB 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana355
30. apr 2010

vidíš jani ešte dobre že existuje FB 😀 😀 😀ale občas aj tu treba zavítať 😉

aeouliana
3. máj 2010

no caute baby,ako? zajtra stretko? co na to hovorite? 😀

ajka72
3. máj 2010

ja som za o koľkej?

jeane1
3. máj 2010

aj ja by som sa pridala keby bol reálny čas 😉

ajka72
3. máj 2010

a aký je ten reálny čas u teba jeane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre