Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
7. dec 2008

to je super že ešte sú firmy čo organizujú mikuláša pre deti zamestnancov. u nášho tatinka také nehrozí. filipko má v škôlke a tami si musí vystačiť s tým čo má doma.

norik1
autor
7. dec 2008

Juuuj Adi ved toto... je to furt o peniazoch.....a o tom, kto ich drzi v hrsti 🙂

zuzana355
7. dec 2008

ahojte kočky 🙂
ako po mikulášovi boli ste niekto v meste my sme sa tam neakosi nedostali

norik1
autor
7. dec 2008

my sme boli vcera, s kocikom to je dost odveci, cisty adrenalinovy sport...dala som si langos a bola som spokojna 🙂 a este punc aby som neklamala 😀

zuzana355
7. dec 2008

norik a čo je lepšie potom íst bez kočiara azda tam bolo tolko ludí či si si dala viacej punču a si išla nakrivo s kočiarom 😀

kamilecka
7. dec 2008

My sme boli v piatok v meste,bolo veeela ludi, boli sme bez kociara, len sme Davidkovi ukazali stromcek a sli do tesca tam to bolo o hubu 😀
Boli sme aj v sobotu doobeda,som zhanala sviecky,presli sme cele mesto od Dargova a cim blizsie k tescu tym drahsie sviecky 😀

Podla mna ked uz tak cez tyzden do mesta,ked je vacsina v praci.

zuzka111111
7. dec 2008

ahojte tak my sme boli vcera na oslave aj v meste tak okolo stvrtej a bolo to celkom dobre cim sa viac stmievalo tym viac ludi chodilo dala som si punc a gastany ale ten puuunc bol riadne silny som ho musela exnut lebo lilka len na ruky tak som bolia vysmiata 😀 😀

mystery7
8. dec 2008

ahojte kocky,
ja by som sa chcela ist dnes prejst do mesta, nech vidim vyzdobu.

v nedelu dosla mama na navstevu, hned zhodnotila, ze takto oblecena uz nemozem chodit (vsetko mi je tesne) 😀 😀 tak ma vytiahla do OPTIMY ☹ 🙄 tak tam bol brutal natresk a prekurene tak, ze ma pomaly mdloby obchadzali. Bola som rada, ked mi sadli 2 tricka z CaA a isli sme domov 😅

norik1
autor
8. dec 2008

Hej Mystery som v CaA plakala ze chcem byt tehotna ake pekne veci tam mali na tehule....nohavky do roboty a tak... ked to porovnam z tym, aka ponuka bola pred rokom.... 😀

Punc ani nebol taky moc silny - aspon sa mi nezdal, zato fajny... skusila som aj varene vino, ale to mi neslo....no a kosa bola taka ze som ten jeden puncik ani necitila he he...akurat na zahriatie 😀

No co, vsetky darecky uz mate doma? my uz len Filipkovi zoopar kupit....aj ked mi uz dochadza fantasy lebo hraciek typu "stlac gombik - zahram melodiu" mam plne zuby!!!! Ja uz viem z coho su matky na materskej na prasky, nie z deti, ale z tych hraciek!!! 😀 😀

zuzana355
8. dec 2008

norik no to s tými hračkami máš pravdu nám hraje všetko ešte aj trojkolka 😀 mam pocit že ochvílu sa dostanem na psychiatriu ešte dobre že občas dojdu aj baterky tak aspon tak.
joj aj ja sa chcem už dotrepat do optimi neako sa mi nechce ja som tak zlenivela počas tejto materskej že hroza 😅

yesno22
8. dec 2008

ahojte...tato sa zabudol s malym vonku, tak som pribehla...dufam, ze nezmrzli 😅

my darceky este doladujeme...dufam, ze do konca tyzdna bude vsetko doma..malemu nekupujeme az tolko, ako sme planovali, kedze nasi sa vyburia dost...a o dva mesiace bude mat narodky, tak potom dokupime 🙂

v Optime som bola vcera...keby som nemala trosku hanby, miniem cely majetok...na seba samozrejme 😀 ale kupila som si len jedno tricko, nech som kocka...akoze od svokrovcov pod stromcek 😅 ale chystam sa znova, aspon sa pokochat...konecne nieco podla mojho gusta...aj ked trosku drahsie, ako by sa patrilo 🙄

sasenkat
8. dec 2008

tak ja este vzdy zhanam darcek MM a veci na oslavu a az potom pridu na rad vianoce ....

ale aspon som dnes so sasenkou absolvovala prehliadku stankou, vsetko tam rozvoniavalo ... len si to musime este zopakovat po tme aby bola ta spravna atmoska

z harjucich hraciek mi tiez zacina prasit 😀 😀 😀

norik1
autor
8. dec 2008

no ja uz mam pocit ze aj ten kolotoc vyleti cez okno, bude z neho lietajuci kolotoc he he 😀 no ale co uz mam robit ked Filip sa z neho tak tesi...az vykrikuje od radosti ked hra dookola svojich 14 pesniciek a desne pri tom vrci....

fibus
9. dec 2008

ahojte, dnes tu je nejak mrtvo, zhanate darceky? 🙂

norik1
autor
9. dec 2008

ja nbie, len mi nechcelo pridat prispevoooook...furt pisalo ze "Nejde pridat prispevok" 😀

marianna11
9. dec 2008

jeeej hračky rozoberáte....No tak Norik náš kolotoč si už Julinko ovláda sám, postaví sa v postieľke a prepína si tam, čo chce. Tie visiace hračky sme už museli dať dole, lebo by ich poodlamoval, ostala iba tá základňa. A na Vianoce som mu v Tescu kúpila ten hrajúci bubon, straaašne sa mu páči, už sme ho odskúšali, takže bude ďalšia hračka na hlavybolenie 😀 . Ale čo by sme pre tie deťúrence nevytrpeli, že?

zuzka111111
9. dec 2008

jajj darceky ja mam len 3 pre lilku a to je vsetko 😅 ale tento rok nejak nemam energiu 😝

ale tu optimu by som sla kuknut 😉 len neviem kedy a s detmi ma tam nikto nedostane 😖

lulok
10. dec 2008

Ahojte Košiceee 😵
Ako sa máte? mňa včera prepadla hrozná panika, že nemám darčeky 😅 Iba krsniatku sme na narodeninky kúpili odrážadlo,ale ešte niečo by sme chceli dokúpiť,lebo má oslavu 21.12.,tak aby sme jej už dali aj na Vianoce nejaký darček...Čo ste dávali vyším detičkám na jeden rôčik? Ozaj a nepečie niektorá z vás torty? Alebo nemáte na niekoho kontakt, kto by vedel upiecť peknú tortičku?

mystery7
10. dec 2008

moja mama pecie super torty, ale byva v bardejove 😎

shaarka
10. dec 2008

ahojte baby, nemate niekto kontakt na skveleho gynekologa? mam problem s otehotnenim, teda s ovulaciou a s cyklami vseobecne. rozhodujem sa medzi Gyncare a SPLNOM, ale zaroven uvazujem aj nad moznostou navstivit len normalneho gynekologa s ultrazvukom a so skusenostami s liecbou neplodnosti, ochotneho a mileho...
neporadite?

lulok
10. dec 2008

mystery,ak by to vedela doručiť do Demjaty budúci piatok tak by som hneď brala 😉

lulok
10. dec 2008

shaarka, môj gynekológ je úplne super,ale neviem aké má skúsenosti s neplodnosťou...nám sa drobček podaril na "prvého šupa" 😅 😀 ale ak by si chcela kontakt, tak ti môžem napísať do IP 😉

shaarka
10. dec 2008

lulok, dik, aj moja je super, ale presne preto musim odist, lebo neplodnost neriesi, u seba ma len "kozu" a ziadne ine vybavenie 😀
potrebujem niekoho, kto mi bude brat krv a vysledky budu ihned, nikoho, kto mi bude ochotny robit UZV a nebude ordńovat len 2x do tyzdna... 😉

norik1
autor
10. dec 2008

Tak ten moj gyndos rozhodne dobry nie je.... takze neodporucam 😵

norik1
autor
10. dec 2008

lulok ja mam kolgynu z Demjaty 😀

janka1874
10. dec 2008

shaarka moja dr. je špecializovaná na neplodnosť je to Dr. Toporcerová z Rastislavky má tam svoju ordináciu centrum asistovanej reprodukcie ona sa len tým zaoberá ale neviem či berie ešte nejaké nové pacientky lebo má toho neskutočne veľa a niekedy aj keď sa objednáš na termín nedostaneš sa dnu lebo je na operačke to je o držku ale ináč je dobrá v tom čo robí

yesno22
10. dec 2008

ahojte...ja len na skok 🙂
shaarka ja ti odporucam Dr. Hermana 😉 moja ma tiez len kozu a storocny UZV, ktory jej "detailne" ukazal, ze cakam dvojicky 😀 😕 😀
jani...na Dr. Toporcerovu som posledne dni nepocula pekne slovo, co sa tyka pristupu a ochoty...ako to vlastne je? ja som sa s nou stretla len raz, ked som chodila na poradnu do starej nemocnici pred porodom...a este par dni som spominala na jej vysetrenie 😒 ale inak sa mi zdala v pohode...

andrea.m
11. dec 2008

dobre ránko košice 😀

dea
11. dec 2008

ahojte baby.....tak my sme chore, obidve......deanka kasle ako tuberak, nastastie teploty nema ani sopliky.....tak snad jej to prejde, lebo v nedelu mame ist na tie princes on ice 😅

andrea.m
11. dec 2008

dei tak skoré uzdravenie prajeme. na ktorú máte lístky? my na 11.00 ale ide manžel s filipkom. my s tami ostávame doma lebo tami v tom čase aj tak spí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre