Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

miresta
7. mar 2009

ahojky,

janka- ty čakáš bábo, Tak to gratulujem. No budeš mať čo robiť.

zuzka - tak ja by som o pol jednej v noci ku pc neprišla. Aj keď dovtedy pri ňom vysedávam, ale že by som preto vstávala tak to nie. 😒

yvka - aj ja by som určite odsúhlasila niejaký zákon na takéto ženské. Veď v zahraničí sa to normálne súdi, aj keď by dostali len niejaké tresty verejnoprospešných prác, ale aj tak.

monika1
7. mar 2009

jeej janka gratulujeeem aj ja 😵 😵 a prajem prijemne tehulkovanie 😉

andrea.m
7. mar 2009

janka1874 blahoželáááááááááááám 🙂

dea
7. mar 2009

ahojte...........
janka blahozelame 😵 😵 😵 😵

no zuzi ako?

kamilecka
7. mar 2009

Ahojte

Janka tak pekne do uspesneho konca 🙂 gratulujeme 🙂 🙂 🙂

zuzka111111
7. mar 2009

deaa aj som ti volala jooj lepilo sa mi to hruuuza 😠 ale ta nejak som to urobila no ale ziadna slava

janka1874
7. mar 2009

no zatiaľ je moje thulkovanie len podľa testu ale ďakujeme za gratulácie aj keď si to síce neviem nejako predstaviť dosť sa obávam ale snáď to bude dobré veď Sendy bude mať skoro 2 roky keď sa to narodí to jediné ma utešuje aj keď predstava ako sa vpraceme do 2 izbového bytu ma desí ale čo už

dea
7. mar 2009

zuzi dnes doobeda si mi volala? My sme boli v metre a mobil ostal doma....mas nove cislo?

zuzana355
7. mar 2009

janka blahoželáme a držíme pršteky krástne tehulkovanie 😉
zuzi a máš aj neaké fotky z torty daj nám amaterkám na povzbudenie aby som sa aj ja do toho pustila 🙂

zuzka111111
8. mar 2009

no zuzka ni radsej nedam 😀 😀 😀 😀 ale ta francuzka cokoladova je veelmi chutna alahka 😝

majka35
9. mar 2009

ahojte ... tehulke janke blahoželám ... 🙂
yvka, miresta ... tak mi je z tých vašich príbehov nanič, že normálne mám pokazený deň ... najradšej by som si po tie deti išla a vzala ich k sebe domov ... ☹ ☹ ☹ ☹

zuzka111111
9. mar 2009

majka aj mne bolo .... 😠

janka1874
9. mar 2009

no tie príbehy boli fakt brutal ja sice tiež niekedy pokričím ale toto je aj na mňa silná káva a riadne a ako sa poznám reagovala by som asi podobne aj v jednom a aj v druhom prípade

andrea.m
9. mar 2009

ne svete je strašna nespravoslivosť. ten kto by deti chcel ich mať nemôže a ten kto ich nechce ma veľa a chúdence deti potom trpia.

janka1874
9. mar 2009

no adi tak to je fakt pravda

sasenkat
9. mar 2009

to mate kocky pravdu, normalnemu cloveku sa pri takom niecom az rozum zastavi

som to citala s otvorenymi ustami ... fakt sila 😠

sasenkat
9. mar 2009

janka aj my ti blahozelame tfuj-tfuj-tfuj nech tehulkujete v pohode 🙂

janka1874
9. mar 2009

ďakujem sasenkat a ty sa ku mne nepridáš 😀 😀 😀 😀

zuzpidka
9. mar 2009

ahojte. my sme si včera s ocinkom kúpili umývačku riadu Indesit a teraz maturujeme. neviete niekto poradiť? v múdrej knihe je písané, že má 6 programov, ale záleží od typu. a my máme iba 5 tak študujeme aké máme. 😒

zuzka80
9. mar 2009

Ahojte,
neviete mi prosím poradiť nejakého gynekológa v Košiciach, čo má dobrý prístup k pacientom, najlepšie takého, čo má v ambulancii aj sono. Ďakujem

yesno22
10. mar 2009

janka..gratulujeme k 6tt 😵 ...akosi je v okoli vela novych tehuliek, dufam ze to nie je ako viroza 😀

andrea.m
10. mar 2009

tehu viróza heš-heš 😀 😀 😀

majka35
10. mar 2009

adi, ta to čo ... nechcela by si byť 3-násobnou mamičkou?... 😀 😀 😀

janka1874
10. mar 2009

no veru veru asi sa to aj netom šíri nás decembroviek je minimálne 6 tehotných a ja som frajerovala že mám čaaaaas a hľa už som dofrajerovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nevadí už sa tešíme najprv to bol teda riadny šok 😀 😀 😀 😀 😀

andrea.m
10. mar 2009

majka chcela ale na to treba dvoch a manželík už nechce

sasenkat
10. mar 2009

janka ja sa rada pridam na buduci rok, ked je vas uz tolko tehuliek aby som mala miesto v porodici 😀 😀 😀
... ked nezasiahne to co vravis ze pocitac siri ...
zatial tak by som rada 😉

no ked uz bude teplo mozme sak vam pridat na prechadzku anickou 😉

dea
11. mar 2009

ahojte...............

no mohli by ste tu virozu poslat mojmu muzovi 😀 😀 lebo on zase nejako nechce 😒 😒 ma z neho uz porazi raz 🙄 🙄 aj ja chcem byt tehuuuuuuuuuuu ☹ ☹ ☹

vcera mi volala kamoska, tak tiez je tehu, v oktobri cakaju mimco, doma ma 1.5rocnu slecnu 🙂 🙂 tak veru veru, vela tehuliek je 😉

dea
11. mar 2009

ja som bola v pondelok, utorok v presove, idem aj v piatok 😒 deanka je chora, tak ani von nemozme.......no hruzzzzza 😅

janka1874
11. mar 2009

Ahojte
sasenkat ja som tiež plánovala neskôr ale tak sa stalo no čo už teraz 😀 😀 😀 a samozrejme budeme radi ak sa pridáš na prechádzku Aničkou

dea to je blbé keď manžel nechce a prečo vlastne
a vonku sme ani my neboli už skoro týždeň lebo Sendy soplíkuje o 106 kôli zúbkom a keď chceme ísť von tak aj telotu má ako napr včera na porazenie 🙂 😠 😠 😠 😠

janka1874
11. mar 2009

momochodom v novembrovkách 2009 sme už 4 Košičanky 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre