Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

lovacka
12. máj 2009

juj hej hned ti poslem do ip idem sa opytat doda

nelika666
12. máj 2009

ok 😉

miresta
12. máj 2009

ahoj kočky, všetkým vám ďakujem za podporu.........ja dúfam, že to bude dobré. Veď aj malá je zimná, aj keď nie decembrová, ale januarová, a tiež mi dala zabrať, no a narodila sa v 38 t, to sa dalo v pohodke.

janka 1874 - ležala som v Starej nemocnici, -L. Paustera. Bolo celkom fajn, aj sestričky sa dali zvládnuť, okrem gynekológa Rozprávku, lebo s ním mám len zlé skúsenosti a zase sa potvrdili.

nelika666 - poslala som ti Ip.

yesno22
12. máj 2009

Ahojte...

jeane...kavicka v piatok moze byt ale len hned po obede, lebo som do vecera 🙂
nelika...pekne vam to ide...nam robia kupelne, kuchyna sa este nerobi, ale zacne kazdu chvilu 🙂
lovacka...ja len ze kamoske supli kortikoidy hned a potom stacila obyc. Nivea a poctive kremovanie 5x denne 😀 sice to nebolo bohvie co, ale zvladla to 🙂

nelika666
13. máj 2009

Mati to je super, a vy sa kedy chystate stahovat?

janka1874
13. máj 2009

Ahojte
no miresta ja celkovo starú nemocnicu nemusím 😀

zuzka111111
13. máj 2009

ahojte fotky som pozerala no ani majku ani davidka som nenasla 😖 😅

miresta drzim prsty aby bolo vsetko v pohode ...a mala to zvladla bez teba?

andrea.m
13. máj 2009

janka1874 ja zase celkovo nemusím novú 😀

janka1874
13. máj 2009

no vidíš adi každý má iné skúsenosti 😀 😀 😀 😀 aspoň nie je jedna nemocka preplnená a druhá prázdna 😅

andrea.m
13. máj 2009

veru 😀

ssllaavvkkaa
13. máj 2009

🙂 ahojte a prajem pekny vecer

dnes sme boli na Hlavnej a mam dobre spravy, budovali terasy a dve uz boli funkcne.

teda okrem spievajucich maturantov sa tam na kazdom kroku vo velkom vrrrrrrrrrrtalo a stavalo a maly spal cca 2x10 min, tak som to vzdala a isli sme domov 😝

simka9122008
14. máj 2009

Dobré ránko všetkým
ssllaavvkkaa, to je super správa no ja si pri malej neviem predstaviť tak v kľude posedieť na terase, to som si ešte minulého roku vychutnala 😀 , no už to neprichádza do úvahy, keby len ju niekto strážil

norik1
autor
14. máj 2009

cafte cafte maminky
ja som uz vyskusala jednu terasku v pondelok, dobreeee bolo lebo bolo este teplucko 😉 dufam ze zasa rychlo bude 😉 lebo ti traja zmrznuti mi lezu na nervy brrrrr 😕

janka1874
14. máj 2009

Dobré ránko
super správa že budú terasy no ale pri Sendy sa to ako tak asi bude dať a ak nie tak budeme chodiť na terasy vtedy keď budú spinkať 😀 😀 😀

miresta
14. máj 2009

ahoj kočky,

janka 1874 - tak novú nemocnicu, ja teda tiež nemusím....mne už len to prostredie pripadá ako laboratórium dokopy s väzením. Starú mám rada, lebo sa tam dá ísť von poprechádzať, aj keď som musela väčšinu ležať, ale aj tak som šla na chvíľku, spríjemní to pobyt. Ale jasnačka, každý sme iný. A mne je dobre aj to že rodina mi býva pri starej nemocnici, takže návštevy boli každý deň, a nebolo to ani pre nich náročné.

jej a na tie terasy sa teším aj ja, aj keď naozaj sa bude dať, len keď bude spinkať. Myslím, že si tento rok viac užijem aničku, alebo chatu, či kupko, podľa toho ako mi bude.

janka1874
14. máj 2009

no veru miresta ja sa už tiež teším na celý deň na aničke len kaby bola taká nejaká parťáčka a aj na kupko sa teším

zuzana355
14. máj 2009

ahojte kocky dufam ze sa mate vsetky OK a deturence su zdravucke 😉
my sa mame ok len počitač nam odyšiel tak som zbehla ku kamoške už ste mi chybali idem si vas stručne prečitat a dufam ze manzelýk skoro opraví bo ma trafí 😀 😀 😀

miresta blahoželám dodatočne k tehulkovaniu a držím pršteky
🙂

simka9122008
15. máj 2009

Kočky kde ste všetky 😲 😲 😲

janka1874
15. máj 2009

no to ani ja neviem nechápem čo sa tu deje veď už ani vonku nie je nejaké super počasie a všetky ešte nepracujete

jeane1
15. máj 2009

všetky makaju na druhom bábu 😀 😀

janka1874
15. máj 2009

jaaaaj tak potom nebudeme rušiť 😀 😀 😀

norik1
autor
15. máj 2009

cafte ja som mala dnes vrtulu v zadku a pratala som este aj to co netrebalo 😀 uz nech je teplo lebo toto sa mi uz nepaci, tolka zima brrrr uz chcem teploooooo 😵

kamilecka
15. máj 2009

Ahojte

ja som rada ze je take pocasie 🙂 ziadne slnko,trochu chladnejsie no parada pre mna 😀 Ked je vonku horuco tak mi je zle a toci sa mi hlava,takze dnes sme boli na super prechadzke,aj vcera ........ len tak dalej. Teraz ma ukrizujete vsetky 🙂

miresta
16. máj 2009

ahojte baby, tak je nás tu pomenej, ale asi sme poriadne zamestnané. Ja som bola na kontrole, tak zatiaľ všetko o.k. Maličkú mám chorú, má horúčky, aj sople, tak dúfam, že horšie to už nebude.

Čo dávate detičkám, keď len soplia, len od teploty, alebo ešte niečo?

janka 1874 - no tak dúfam, že na tu Aničku zbehneme párkrát spolu. Aj na kupko sa teším, no uvidím či budem môcť aj plávať, ale dúfam, že ano. 🙂

Tak pekný deň všetkým, mi budeme musieť byť doma. ☹

andrea.m
16. máj 2009

miresta malinkej skore uzdravenie. ja davam ibalgin sirup a nejaký nosný sprej a ked sú teloty vysoke tak dithiaden alebo diazepam preventívne proti krčom.

kami ja tiež radšej pod mrakom ale teplo 😀

janka1874
17. máj 2009

Ahojte
tak toto počasie je naozaj také že každý deň špekulujem či vôbec niekam ideme ale zatiaľ pohoda 😀 😀 😀 akurát že potom večer mám total dosť

andrea.m
17. máj 2009

včera sme boli vonku 4 hodky. dnes sa tami necíti dobre takže damy sedia doma a páni šli na bankov opekať 😉

andrea.m
18. máj 2009

😲 to čo má byť

nezabudka84
18. máj 2009

pekny dnik sa prajeeee 😀

janka1874
18. máj 2009

no veru adi toto je už dosť divné a to stretko na aničke bude asi až v zime alebo za dažďa lebo pri tejto účasti čo tu je sa asi nikdy nedohodneme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre