Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

norik1
autor
11. jan 2009

Cawte mamuše, vitame nové maminky🙂

no stretko by už bodlo, veď sme ho presuvali ešte pred Vianocmi, nie? 😀 Tak kedy dáme?

lindulienka
11. jan 2009

Ahojte mamky, to stretko je SUPER NAPAD 😵 . V sucasnom pocasi to vidim na stretko v niektorom z materskych centier 😉, pripadne "rychle stretko" (aby sme nezamrzli) niekde vonku 🙂 . My sa urcite pridame (ked budeme zdrave), uz teraz sa tesime. Majte sa pekne.

janka1874
11. jan 2009

Ahojte
vítame nové
no stretko by bodlo hoci zas v dargove lebo centrá sú len doobedu a tu je už dosť pracujúcich mamičiek pokiaľ si dobre pamätám
no my sme teraz choré ☹ ☹ ☹

yvka
12. jan 2009

No ak by sa náhodou nejaké konalo, tak mi dajte určite vedieť do

yvka
12. jan 2009

Chcela som napísať, že ak by sa nejaké konalo tak sa určite pridám /dianka mi to odklikla skôr ako som chcela/ No ja to nechám na vás keďže nemám ani tušenia kde sa dá takto stretnúť. Ale budem strašne rada. Mne to nevadí ani poobede. Niečo zorganizujte prosíííím. Akurát od 29.1-2.2 som v Senci u rodičov. ++++++

andrea.m
12. jan 2009

ahojte 🙂

stretko? som za. zatiaľ sme zdraví.

sasenkat
12. jan 2009

ahojte 😉 😉

tiez sa potesime ked bude stretko

zdravie sa nas drzi

vitame nove kocky - ahojte!

orik te defekt v takej zime ti nezavidim - pojdeme na prechadzku - dufam ze kolesa a farach nasich drobcov vydrzia 😀

janka1874
12. jan 2009

tak kým nebudeme o.k. tak na stretko nemôžme ale už sme na tom celkom dobre

yvka
12. jan 2009

A máte niekto nejaký nápad kde by sme to mohli spáchať? 😉 🙂

lindulienka
12. jan 2009

Ahojte, mne je uplne jedno kde a kedy to stretko bude. Kde v Dargove ste sa uz stretli? Pokial mam spravne info tak MC Haliganda (Jazero) je otvorene aj poobede do 18:00 a tak isto aj MC DELFINIK (Terasa) je okrem piatku do 18:00. Neviem v akom case ste sa stretavali a na ako dlho ...

norik1
autor
12. jan 2009

V dargove na tretom poschodi je take detske centrum, tam bolo take fajn miesto - aj velke, aj pristupne pre vsetky maminy... Take Jazero mozno niekomu nevyhovuje, hlavne ak cestuje MHD... mne je to jedno, ja sa prisoferujem, takze treba len hodit daatum a dohodnut sa na tom mieste...

Ada hod Ty 🙂

lindulienka
12. jan 2009

Aha, uz viem kde. Mne to vyhovuje 😉

zuzka111111
12. jan 2009

aj nmne to vyhovuje len podla toho o ktorej
ci akurat spat ich nebudem musiet dat
o ktorej vam idu spat deturence....?

dea
12. jan 2009

Ahojte.........tak aj my radi prideme na stretko 🙂
no my spime poobede od 13.30 do tej 15.00 😒 takze my mozme najskor az o 16.00 🙂

dea
12. jan 2009
janka1874
12. jan 2009

dea krásne fotky

ja som tiež skôr za dargov a my vstávame okolo 16-tej tak niekedy potom by sa dalo alebo dobehneme

norik1
autor
12. jan 2009

My spime asi tak ako Dea, takze okolo stvrtej navrhujem, ved tie maminky, ktore mozu skor tak mozu prist skor... tak ako minule tusim sme sa tiez zacali stretavat niekedy od 15.00, nie?

Dobre a datum?

janka1874
12. jan 2009

prosím nie tento týždeň nech sa doliečime 😀 😀 😀

yesno22
12. jan 2009

ahojte....vitame yvku 😉

stretko moze byt...ale tiez tak okolo tej 16stej...ale 27-31.1. nemozem 🙂

dei...fotky su krasne..malemu sa najviac pacia tie na zachode, tie hned okomentoval "baba kaka, Kubo ne" 😀

andrea.m
12. jan 2009

no oklo 16.00 by už pasovalo aj nám 🙂 už len zladiť dátum a ideme na to 😀

miresta
13. jan 2009

ahojte baby,

yvka - vitaj medzi nami. Kde presne v KE bývaš? A kde si žila doteraz?

To stretko sa mi páči, Dargov je super nápad, len mi mse ešte stále choré, tak neviem kedy sa to zrealuzuje, ak budeme zdravé veľmi radi sa pripojíme..........aspoň konečne vás spoznám aj naživo. 🙂

yvka
13. jan 2009

Ahojte,
miresta: ja som pôvodne zo Senca. Bývame pri Steel arene v Starom meste na Jánošikovej. Bývame tu už dlhšie, lenže von som väčšinou chodila len s detmi a s manželom, so známou, ale priateľky tu zatiaľ nemám. Všetky zostali v Senci. A dosť mi to chýba. Tiež sme boli taká partia s deťmi. Známe tu v KE malé deti nemajú. Takže sa teším na vás. Inak minestra máš pekný účes.

janka1874
13. jan 2009

miresta ty tak rada pečieš? pekné tortičky máš v albumoch
a keď sme pri účesoch nejakú super zmenu by som aj ja prijala neviete niekde poradiť? ale za rozumnú cenu nejakú dobrú kaderníčku čo by mi urobila niečo supe na hlave ale nenechala by som tam polovičku materskej 😀 😀 😀

miresta
13. jan 2009

yvka - ďakujem za pochvalu. No ja som z Košíc od narodenia, a tiež nemám kamarátky, lebo som si vždy myslela, že mám kopu sestier ,budem s kým mať chodiť na prechádzky, a nakoniec, oni už detičky začínajú dávať do školky, oni do práce a ja som sama. Mám ešte jednu, ale tá ma až dve malá, takže k nej väčšinou len zájdem na návštevu a tam sa vyhrajú. Ale tu si určite niekoho nájdeš.

janka1874- strašne rada vrím, a k tomu sa pridružilo pečenie a stalo sa to mojou záľubou teraz trošku, takže pri príležitosti, ale aj len tak rada niečo vymyslím a zrealizujem. Janka inač moja sestra je na kaderníčka, je na materskej, takže vlásky robí doma a nenechala by si u nej určite pol materskej. Je skvelá, pred materskou robila aj na rôznyhc súťažiach krásy dievčatám vlasky. Zatiaľ čo poznám sú z ňou spokojný, tak ak chceš pošlem ti číslo na ňu do IP, len napíš či máš záujem.

janka1874
13. jan 2009

miresta všimla som si že všetky máte super vlasy no to je dobrý nápad len neviem ako by som to zrelizovala s malou no pošli číslo a nejako si to zariadim

mimochocom ani ja nemám nejak veľa kámošiek a to kým som chodila do roboty som si ani nejako neuvedomila lebo som stále niekde lietala a voľný čas som bola s drahým a tak rôzne až teraz som si uvedomila že vlastne veľa ich nemám a tiež buď majú rodinku s viac detičkami (viď zuzka 111111 🙂 ) alebo sú slobodné bezdetné alebo majú deti ale sú na ne samé bez partnerov takže tiež žiadna výhra nemáme takp nejakú dvojicu čo by sme aj niekam išli či na chatu alebo len tak niekam partia 🙂

yvka
13. jan 2009

Tak budúci týžden by to stretko mohlo byť. Miresta: ako to vyzerá s tou vašou chorobou? Už by ste mohli? A čo ty Janka?

No a s tými kamarátkami je to asi tak. Mám veľa známych ale kamarátku len jednu. Takú čo jej môžem a chcem všetko povedať. Viem že ma nesklame. /dúfam/ 😕 😅 Ja som aspoň taký typ čo sa hneď neotvorí každému. No proste taký typický rak v panciery. 😀

Ako tak pozerám Miresta a Janka mate rovnako staré dievčatká. 😵
Miresta: s akou značkou robí tvoja sestra vlasy? S kaderníčkou mám tiež veľký problém v KE. Keďže si ich farbým na blond. Tak sa mi tu stalo že som odišla so šedivou farbou alebo s totálne žltou. Ja som taký smoliar. A to isté s nechtami.

A ešte niečo kočky, neviete mi poradiť, ktorá ZŠ v KE je dobrá. Máme pre Lukinka vyhliadnutú L. Novomeského, tú nám poradili. LENŽE, naš chlapček sa nám zamiloval do kamarátky zo škôlky /a trvá to už dosť dlho/ a tá ide na ZS Stanična. Strašne tam chce ísť aj on, ale ja o tej škole nič neviem a den otvorených dverý sme prepásli.

kamilecka
13. jan 2009

Ahojte

My na stretko neprideme zial. No nevadi

Deanka a neboli ste nahodou v Tatranskych Matliaroch v hotely Hutnik? Vyzera to dost podobne aspon z vnutra tomu hotelu kde sme boli my na svadobnej ceste 😀

Yvka staci ti tu napisat ci potrebujes kadernicku, manikuru, masaze ......... zienky ti radi poradia a je lepsie ak uz niekto ma skusenosti ako to risknut na slepo 🙂

lindulienka
13. jan 2009

Ahojte,

MIRESTA,JANKA1874 a YVKA - sme na tom so znamymi a kamaratmi rovnako. Uz som sa bala, ze my sme "chrobacni", ze nemame s kym ist na chatu, niekam von do prirody prip. na stanovacku. Nasi kamarati su bezdetni prip. maju vacsie deti skolopovinne a nemaju na nas cas ☹

YVKA - ZS Stanicnu som koncila pred 17 rokmi 😀 . Vtedy tam bolo fajne, zazili sme kopec srandy. No ako je tam teraz, to veru neviem ☹

Chcem sa opytat, ci nemate nejaky tip na ubytko v Nizkych Tatrach niekde na sukromi .... za rozumnu cenu. Vo februari sa chystame "vypadnut z mesta" a zatial nevieme kam. V okoli moze byt lyziarsky svah, plavaren ale hlavne nech je tam dost "prirody" na kocikovanie 😀

kamilecka
13. jan 2009

Linduska co ti mam ja napisat, ZIADNE moje kamosky nemaju deti,ziadna spoluziacka z ZS, SS ani VS tak ja si pripadam ako jedina co chce deticky 🙂 A to taham ku 30tke 😀

lindulienka
13. jan 2009

Kamilecka, pred viac ako 2 rokmi som na tom bola aj ja rovnako 🙂 . 30ku som uz oslavovala so Saskou v naruci 😀. Pre mna mat babo a svoju rodinu je to najkrajsie na svete. Za nic by som to nemenila 🙂 .Ty budes mat kraaasne narodky, lebo na Tvoju 30ku uz budes mat v naruci 2 deticky 😵.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre