Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
2. júl 2009

monika1 ja tam chodím od 15-tej to je už aj lacnejšie a to úplne stačí pre malú

sasenkat mne ryba hlavne kôli tomu vyhovuje že vidím na veci keď sme vo vode a mám to veľmi blízko z domu

dea
2. júl 2009

ahojte...........

tak ja makam.......takze ziadne kupaliska 😖 v nedelu ideme na odpust 😉
zajtra mam jazdu........treba sa mi aj na skusky ucit no velmi sa mi nechce 😝 😝

lovacka chvalim filipka, fesacik je 😉 a ozaj este si nepisala......aky bol porod?

monika1
3. júl 2009

Katka tak to drzim palce nech to uz v sobotu je za tebou,daj vediet 😉

lovacka
3. júl 2009

dea porod bol brutal tazky 😝
porod prebiehal asi takto v stredu 3.6 som bola na monitore a nic sa nedialo ani jedina kontrakcia no proste nic nenasvedcovalo porodu este manzel vravel dr ze ci by som nemohla rodit v piatok na cisarak a ona ze to je este skoro lebo termin som mala 20 juna a piatok bolo 5 teho.a vo stvrtok som mala ist na kontrolu lenze dr nestihala tak ze nech pridem v piatok.tak som prisla na pol 11 v piatok 5.6 pani dr ma vysetrila a pyta sa ma ci mam veci so sebou ze ideme rodit tak som sla na prijem bola som otvorena na 3-4 cm.do 5 som skakala na lopte nemala som ziadne bolesti vsetko boo v pohode.o 5 mi pichl vodu a vtedy sa to zacalo.mala som kontrakcie kazde 3 minuty a skracovalo sa to az na 20 sekund.boli to brutalne bolesti ale najhorsie bolo ze maly mal snuru 2 krat okolo krku a ja som ho nevedela vytlacit trapila som sa 3,5 hodin ale nakoniec to stalo za to.mala som 3 lekarov lebo hrozil akutny cisarak ale zvladli sme to.maly mal modru tvaricku lebo som ho pripucila co som nevedela vytlacit.ale modrinky nam zmizly.ja som strasne krvacala musim si dat dokopy hemtologiu.no a drobcek mal strasne silnu zltacku tak bol na infuziach takze sme mali zaciatok narocny ale hada uz bude dobre

zuzana355
3. júl 2009

lovacka tak ste si užili ale teraz to už bude ok už len pekne papajte priberajte a bude to OK občas kakajte 😀 😀 a držíme prsty nech ste hlavne zdravučký 😉

zuzana355
3. júl 2009

dea a ty si už dala malu do školky či ským ju maš ked si v práci 😕 a neprehánaj to s prácou ved aj oddychovat treba a surodenca deanke ešte si neprehovorila mangela 🙂

dea
3. júl 2009

ahojte..........

juuuuuj jani no tak to si teda mala tazky porod 😅 no ale stalo to za to 😉 tak sa len drzte 😉

zuzi no mala je s dedom.......ja som bola tento tyzden 3 dni v PO, ale to preto ze predavacka si brala dovolenku........na dalsi tyzden idem na dva dni..........no a na kazdy den nastupujem az v novembri.......
no druhe aj by som uz chcela..........no muz este furt nie 😒 😝 😝

andrea.m
5. júl 2009

všetky na kupku??? 😕 my sme boli minulý týždeň v štúrove takže sme vygrilovaní až až 🙂

lovacka
5. júl 2009

ahojte
musim sa pochvalit Filipko sa mi dnes pretocil z bruska na chrbatik 😵 😵 😵

andrea.m
5. júl 2009

super blahoželáme 😀 a všetko naj k prvému mesiačiku...Filipkovia sú šikovný chlapíci, však norik? 😀 😉

lovacka
5. júl 2009

dakujeme andrea.no veru Filipko drzi hlavicku ako 3 mesacne babo. 🙂 su to sikulky 😵

monika1
5. júl 2009

Ahojte 🙂
smska od nezabudky:

Volam sa Zuzanka a narodila som sa 4.7.2009 o 23.35 s mierami 3720g a 51cm a mamku som trosku potrapila....
tak gratulujemeeeeee 😵 😵 😵

dea
5. júl 2009

jeeeeeeeeeeeej Zuzanke blahozelame🙂))
ma presne take iste miery ako mala deanka 😵

simka9122008
5. júl 2009

Super, tak gratulujem, mamine nech sa čoskoro zotaví a malej Zuzke veľa zdravíčka, nech rastie rodičom do krásy

andrea.m
5. júl 2009

riadná babizňa 😉 😀 blahoželáme zuzanke aj maminke 🙂

zuzana355
5. júl 2009

aj my sa pripajame a blahoželáme obom kočkám 🙂

zuzana355
5. júl 2009

adi takže vy ste sa ugrilovali v šturove tak fajn no ale na kupko by sme ešte mohli íst čo vy na to vy ste už všetky opálené no musím vás dobehnut v solarku 😎 😎

andrea.m
6. júl 2009

jasne na kupko do KE sa chystám určite. neuveríte mi ale za 7 rokov čo tu bývam som ešte nebola na žiadnom košickom kupalisku.

kamilecka
6. júl 2009

Nezabudke a Zuzke blahozelaaaaaameee 🙂

A Filipkovi od Lovacky pekny prvy mesiacik 😉

zuzana355
6. júl 2009

adi no toto ty si ešte nebola na kupku tak to treba napravit čím skor tak ked už nebudete taký ugrilovaný tak by sme mohli íst ale aj to počko teraz nie je neaké stopercentné 🙂

janka1874
6. júl 2009

Ahojte
tak ako čítam noviniek je tu teda dosť a aj my máme jednu ale po poriadku

1. blahoželáme nezabudke k zuzanke a prajeme len to naj nech sa mamina skoro dá do poriadku po pôrode a zuzka rastie len do krásy 🙂 🙂 🙂 🙂

2. šikovnému Filipkovi ktorý sa už otočil no fakt šikovný je to chlapček 🙂 🙂 🙂 🙂

3. my sme boli v nedeľu na 3D a na moje sklamanie čakáme dievčatko asi prvý krát v živote som sa sama na sebe poplietka v predpovedi že čo to bude no čo už nejako to musím rozchodiť že to bude druhá baba

zuzana355
6. júl 2009

jani tak vaš tatik sa jak dobre bude mať tri čaje okolo neho 😀 😀

janka1874
6. júl 2009

no zuzi asi tak nejako on sa teší že jeho lásky budú obe a možno sa kúsok újde aj mne

andrea.m
6. júl 2009

janka1874 blahoželáme k babe 😀

tami včera prehlásila že ona je "čaja" a filipko "čaj" 😀 😀 😀 ...aspoň že skloňovanie jej ide

majka35
6. júl 2009

adi 😀 😀 😀 moja zase zahlásila, že ocko je fešák a Barborka je feška ... 🙂 no a mamka zase nič 😀
no a ja tiež samozrejme blahoželám nezábudke k dcérke ... 🙂

janka, ja keby som mala druhé bábenko, chcela by som znovu dievčatko 😵

no a baby, prijali ma na ekonomickú fakultu ... už sa len 5 rokov budem učiť a potom mám konečne pokoj 😀 😀 😝

zuzana355
6. júl 2009

majka tak blahoželame k učeniu 😉 veď 5rokov rýchlo zbehne 🙂

monika1
6. júl 2009

janka gratulujem k dievcatku 🙂 uz len meno vymysliet ze? ci uz mate?

a majka tebe gratulujem k prijatiu na skolu 😉 joj ja by som uz bola leniva na ucenie 😅 uz mi stacilo....

andrea.m
6. júl 2009

majka babu???? ja teda nie. chlapci sú podstatne lepšie babätka ako devy

andrea.m
6. júl 2009

majka ozaj gratulation ku škole 😅

andrea.m
6. júl 2009

monika a vy ake mate meno???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre