Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

junovka
22. júl 2009

Ahojte,

nema niektora z vas zaujem o skusobnu davku mliecka Hami 3 Junior?Mam 200g balenie, skoda by ho bolo vyhodit.Predala by som za 3 eura, osobny odber.Vdaka 😉

erika153
22. júl 2009

ahojte...

ahoj janiiii 😉 Boli sme v Taliansku v Bibione... bolo supis... ako tehu??vsetko ok? 😎 Vladka je uz prichystana? 😵

Nezabudka jeeej aj tebe gratulujem!!!! 😵 😵 😵 rada ta vidim a fotky su super!!!!

janka1
22. júl 2009

ericka ahooj 🙂 krasne fotocky Timi je uz fesak velky 😉
Vladka je nachystana uz niekolko rokov 😀
tehu je OK keby nerastlo brusko ani neviem , ze som tehu 😉 super tesi ma to , cakala som ine , ale je take iste ako pri Vladke 🙂

erika153
23. júl 2009

hej??no vidis, ty si jedna rodena matka 😀 😀 ne jak ja uboziak bozsky, ledva som chodila ked som bola tehu 😀 zle , vracala, tucna no hruza. 😀 😝

janka1
23. júl 2009

erika mozno ma to este len caka 😨 😨 😨 ved uvidime 😀 😀 😀 😀
zatial je dobre a zbuznujem horucavu , takze aj to ma tesiiiii 😀
skoro kazdy den sme poobede na kupku no uzasne je tehulit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka12341
24. júl 2009

Ahojte košičanky

martinabarak
25. júl 2009

Ahojte. 🙂

Moja švagrinka priniesla z Anglická krásne čisto nové detské vecičky rôznych značiek. Ak by ste mali náhodou o niečo záujem alebo sa len spýtať pošlite IP 😉 a dohodneme sa...

Postupne ich podávam do bazáru, len s tým ešte nemám skúsenosti, tak prosím zatiaľ kuk:

http://picasaweb.google.sk/martina.barakova/NaP...

jeane1
25. júl 2009

martinabarak supeeer nádherné vecičky kebyže som mala ešte jedno dievčatko 😀 😀 tak neváham, len nám su malinké 😀

martinabarak
25. júl 2009

😉

zuzana355
25. júl 2009

martinabarak poslala som ti ip 😉

martinabarak
25. júl 2009

🙂

cmuky27
25. júl 2009

Ahojte mamicky, nenajde sa tu nejaka maminka zo Zeleznikov ktora ma dieta vo veku rok rok a pol? Nemame partacku na prechadzky. ☹

lindulienka
26. júl 2009

Ahojte mamky, srdecne vas pozdravujem.
Cmuky27 ja som zo Zeleznikov, mam vyse 2 rocnu dceru. Mame kamosky aj vo veku Tvojej dcerky, s kludom sa k nam mozes pridat. Najdes nas na "centralnom ihrisku" (to najvacsie a najstarsie na Zeleznikoch) temer kazde doobedie. Tesime sa na vas 😉 .

andrea.m
27. júl 2009

erika super fotečky. a vôbec všetky fotečky su krásne.
martinabarak krásne vecičky le všetko malinke.
acik máš IP

janka1874
28. júl 2009

Ahoj Adi pokiaľ si dobre pamätám tak vy ste boli niekde mimo na dovolenke tak vitajte doma 🙂

andrea.m
28. júl 2009

hej babky sme boli povyjedať 🙂

nedockava4
28. júl 2009

ahojte, tak aj ja sa pripajam ku Kosicankam.....som sice tehulka...ale snad najdeme spolocnu rec 🙂

andrea.m
28. júl 2009

vitaj. mame aj tehuľky aj čerstve mamky aj čo len chceš. z každeho rožka troška.

janka1874
28. júl 2009

veru nedockava máme tu z každého rožku trošku
len nám to tu nejako viazne v poslednej dobe leto robí svoje 😀 😀 😀

lovacka
28. júl 2009

fiha jani ty si uz 26tt 😲

andrea.m
28. júl 2009

janka krásne meno ste vybrali. kde na to chodíte? super 😉

janka1874
28. júl 2009

adi ďakujem
normálne som v šoku aké má to meno úspech a pritom ešte majiteľka oddychuje u mňa v podnájme 😀 😀 😀 😀

veru lovacka ani ja to nejako nestíham sledovať ale o chvíľu nás bude o jedného viac si to celkom ani neviem predstaviť

andrea.m
28. júl 2009

janka ani si to nepredstavuj. to sa nedá predstaviť iba prežiť.

martinabarak
29. júl 2009

Ahojte baby 🙂 , nepoznate niektora dobreho masera, -rku, ale takeho co by mi vymasiroval moj stuhnuty chrbat a krk a nie zmlatil...
Mala som super maserku, ktora mala jemne rucicky a odisla na matersku. Po nej som bola asi u troch roznych maserov a ti ma doslova zbili...

katuska.
29. júl 2009

dobre ranko,
aj ja cakam na radu.. dobreho masera neviem v kosiciach najst a uz by sa veru patrilo... a este sa chcem spytat. je tu niekto z podhradovej? ake podmienky su tam na byvanie s detmi? dik za info

lovacka
29. júl 2009

vraj na furci je dobra maserka je slepa a ma super cit 😉

janka1874
29. júl 2009

no tak ja o masérke snívam už dlhé roky ale nie som schopná si žiadnu hľadať a ani tam ísť 😀 takže moc neporadím

veru adi to sa nedá predstaviť len som zvedavá ako to budem zvládať 😅

andrea.m
29. júl 2009

zvládneš to neboj sa....ono to není až také strašné...a baby ti porastú spolu takže to budeš mať super...ja mam moc veľký rozdiel a opačné pohlavia tak mam veľmi veľký stret záujmov. ale je pravda že všetko závisí od povahy dieťaťa a moje spolu vychádzajú čomu sa teším.

martinabarak
29. júl 2009

Lovacka a vies kde na furci?

Katuska, na Podhradovej som dakedy pracovala a mne sa tam velmi pacilo aj prostredie a pri škole sa mi zda, ze bolo detske ihrisko, no to bolo uz pred desiatimi rokmi. No ale ked raz budeme predavat byt, tak by som isla tam. No tam toho nebolo vela na predaj, dost si to tam drzia....

lovacka
29. júl 2009

tusim na ovrucskej musim zistit a dam vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre