Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

kamilecka
29. júl 2009

Ahojte

ako sa mate?

Lovacka ako sa vam dari, este mate problemy s bruskom?

Tehulky teda vam to niejako rychlo bezi 🙂

My sa mame fajn, deticky pocuvaju, Davidko je starostlivy velky bracek 🙂 Dala som aj foto do albumu tak mozete popozerat 🙂

andrea.m
29. júl 2009

kami Sarah je nádherná. 😉

janka1874
29. júl 2009

joooj kami je strašne krásna

mne sa dnes narodila ksná dcéra volá sa Sofia a má 3460g a 49cm

martinabarak
29. júl 2009

blahozelame Janka..... 🙂

lovacka
29. júl 2009

kami ano stale mame koliky 😖 niekedy az take ze mu prudom tecu slzy 😢

zuzana355
29. júl 2009

ahojte kočky.
lovacka joj tak to nie je dobre a nepomoha ani cvičenie s nožkami ani masirovanie bruška joj malé klbko a už teraz sa musí trapiť ☹
no a masaž by som si aj ja dala ach jaj ta by bodla jak šerbel na riť 😀 😀 😀

martinabarak
29. júl 2009

Ahoj Zuzana, tak ako pacili sa malej nove vecicky? 🙂

lovacka
29. júl 2009

veru nic nepomaha ani masirovanie chrbatika ani potlacenie nozickami no ked boli tak je to des poriadny

zuzana355
29. júl 2009

matka jastneee herečka už teplaky včera nosila 😉
lovacka držím prsty dufam že to už bude len lepšie a lepšie 🙂

cmuky27
29. júl 2009

Ahoj lovacka my sme sa tiez trapili s kolikami skoro tri mesiace ale nam zabral kremik na brusko PUPIK kupili sme v lekarni a cajik som jej varila kminkovy nechala som vyluhovat tri styri minutky styri zrniecka rasce. A od vtedy sme aj zabudli co je to bolest bruska. Vyskusaj mozno Vam to tiez zaberie

andrea.m
30. júl 2009

ahojte

lovačka aj nam zabral pupík,vyskúšaj.

včera sme boli na dipravnom ihrisku tak ma napadlo že aj tam by sme mohli dať stetko.

teraz v sobotu je to objednane ináč od 9.00 do 20.00 vstupne 0,30€. rodina s oteckom ma zľavu takže aj chlapov berte.

zuzana355
30. júl 2009

adi suhlas stretko by už mohlo byť 😉 tak dufam že sa už aj stretneme 🙂

andrea.m
30. júl 2009

ked bude pekne tak ja budem na dopravnom ihrisku zajtra podvečer s celou rodinkou

kamilecka
31. júl 2009

Ahojte, dakujeme pekne 🙂

Lovacka ano mamicky dobre pisu,kup si krem pupik, my sme koliky nemali ale prdiky sem tam hej tak to dobre pomahalo. A potom spinkanie na brusku alebo na mamke 🙂 A potom cviky. Snad vam to skoro prejde.

zuzka111111
31. júl 2009

ahojte joj nestiham dajak tu chodit
lovacka mne pri oboch zaberali sabsimplex kvapky aspon dufam ze dobre pisem , to som jej dala a do par minut bol klud.....

no stretko by bolo fajn

janka1874
31. júl 2009

no stretko by bolo fajn aj auto teraz mám aj sedačku len nejako nie je čas kedže sa snažíme chodiť pozerať nášho nového rodinného člena hoci od rannej relácie v teleráne zakázali návštevy na pôrodnici zúrim lebo vraj len v čase návštev kôli epidémii ako keby pol slovenska bolo choré moje nervy

zuzana355
31. júl 2009

to važne jani som ani nevedela to dnes vraveli 😕

janka1874
31. júl 2009

áno dnes ráno v teleráne z toho zas urobili jednu veľkú bublinu ako keby neviem koľko prípadov tej chrípky sme mali na slovenku

nezabudka84
31. júl 2009

Ahojky Lovacka, na tie koliky ste neskusali nejaky espumisan kupit alebo sab simplex kvapky to su.A este rektalnu rurku.Nam to pri malej pomohlo....
😅 😵

cmuky27
31. júl 2009

No presne aj Sab simplex sme pouzivali a aj to pomahalo ale len na tyzden potom uz len rek.rurka kminkovy cajik teply kupel a kremik Pupik

lovacka
31. júl 2009

tie kvapky mame ale zeby mu nejako pomahali nemozem povedat.rurka pomaha ale bojim sa zakazdym ju pouzit aby s apotom vedel sam vykakat.navyse stale mame zltacku nevieme sa jej zbavit zase mu stupol bilirubin 😖

martinabarak
1. aug 2009
janka1874
1. aug 2009

martinabarak presne to si aj ja myslím robiť z komára somára a zas aby niekto zarobil mňa už také veci teda vedia riadne vytočiť

sasenkat
1. aug 2009

ahojte kocky!

ja vas tiez len docitavam, lebo sme cele di vonku a vecer som uz aj ja KO

ako sa mate?

vidím že kami sa vytešuje z bambulky, janka z krsniatka ...

my sme boli des už štvrtý deň za sebou na kupalisku 😎 na Zlatniku , sašenka je maly zivel co sa vody tyka

miuly tyzden sme sa stretli na mestskom kupku so zuzkou ... dufam ze sa este zas stretneme 😉

sasenkat
1. aug 2009

stretko by aj nas potešilo keby sme sa dohodli 🙂 🙂 🙂

dopravne ihrisko alebo kupalisko by boli fajn 😉

zuzana355
1. aug 2009

ahoj sasenkat tak aj ja dufam že sa ešte stretneme len nech je ešte do konca leta takto teplučko 😉
no babenky a stretko nebolo by zleee už fakt veď už dnes je prvého augusta 😠 polovica prázdnin zanami 😕

zuzana355
2. aug 2009

tak kde ste všetky 😕

andrea.m
2. aug 2009

tu

zuzana355
2. aug 2009

a ty ešte nespiš veď ty chodíš skor jak deti 😀 😀

janka1874
3. aug 2009

ja už som včera o takom čase spala zuzi ale fakt je tu nejako brutal prázdno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre