Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
20. okt 2009

no zuzka keby to bolo pri malej také jednoduché a treba mi tooooľko vecí požehliť ešte a neviem sa k tomu dokopať

flamenga
21. okt 2009

ahojte, ste tu niektoré tehule alebo už maminy, ktoré mali v tehotenstve problémy s nevoľnosťami a užívali ste lízatka Gravipop? Lebo ja som ich našla na nete, no neviem, či sa dajú v Ke zohnať v niektorej lekárni... zatiaľ ich nikde nepoznali.... 😒

janka1874
22. okt 2009

tak sa hlásime no dnes som bola na krv kôli predoperačnému a potom na monitore a z výsledkom za dr. u ktorého budem rodiť a tak to vyzerá že v pondelok si mám všetko dobehať teda interné a prednášku o epidurálke a možno už vo štvrtok alebo piatok rodíme čiže nakoniec to bude asi ešte októbrové bábo no normálne sme všetci zaskočení ale čo už môj dr. totiž niekam musí ísť začiatkom novembra a do termínu vraj ako kinderko nevydržím

zuzana355
23. okt 2009

jani držíme palce tak už nie dlho o chvílu budete štyria 🙂

nera
23. okt 2009

po dlllhočiznom čase som sem nakukla, posledne som sa Vás pýtala či nepoznáte niekoho kto by upiekol tortu k narodeninám...tak ja som našla cez net....torty.kat.sk...môžete kuknúť do albumu a bola super-čo do chuti, čo na pohľad posúďte sami... 😵

jeane1
24. okt 2009

dobré ránko, ja mám deň jeden krajši ako druhý 😒 od včera nám nefunguje chladnička 🙄 miesto chladenia hreje, no a aby nebolo málo práčka asi spustila štrajk lebo voda sa mi valí skade nemá 😢 nik okrem detí nieje doma a ked kukám čo všetko má dnes ešte čaká tak nemám ani chuť 😢

janka1874
24. okt 2009

fu ha jeane blbý začiatok dňa to je fakt

ja som práve vypravila Sendy k babke a dedko s tatikom pracujú a ja sa idem pustiť do veľkého upratovania no a samozjreme aj tašku konečne pobaliť kedže už je to fakt blízko

no neviete si predstaviť koľko otázok sa mi honí hlavou ako to budeme zvládať ako budeme chodiť vonku a podobne

janka1874
24. okt 2009

jeane aj moja práčka sa dnes rozhodla blbnúť akože za 10min. má vypraté tak takéto tu ešte nebolo neviem čo jej je ma porazí ak sa pokazí

jeane1
24. okt 2009

janka1874 asi maju štrajkovací deň 😀 neboj nič tak šikovne to budeš zvládať ako doteraz, len budeš mať kočík navyše ...to miesto bruška 😀

janka1874
24. okt 2009

no to bude tá najväčšia sranda lebo aj Sendy sa rada vozí v kočíku a teraz jej ho obsadí maličká no uvidíme či nakoniec nebudeme musieť kupovať súrodenecký

a ja som svoju práčku dnes nejako ukecala už perie 3 krát 😀 😀 😀

jeane1
24. okt 2009

aj moja pere ako o dušu 😀 😀 som zvedavá kto to požehlí 🙂 a hlavne kedy 😝

zuzana355
24. okt 2009

ahojte kočky no to máme asi narovnako tá moja keď pere tak pre istotu aspoň 20krát vyrazí poistky a začala mi skákať po celej kupelke susedia maju radosť 😀 😀
jani tebe sa chce ešte pratať, neboj všetko zvládneš v pohode 😉 😀

janka1874
24. okt 2009

jeana ja som našťastie teraz prala všetko také čo netreba žehliť ako napr. koberčeky, pracovné oblečenie tatikovi a domáce oblečenie tak ja vytešujem že prala 3 krát ale nebude treba žehliť

a už mám popratané chcieť sa mi teda nechcelo totálne ale čo už musím 🙂

teraz si idem hodiť sprchu a fičím k našim a k malej 🙂

jeane1
24. okt 2009

zuzana moja tiež pred rokom vyhadzovala poistky 😠 a moj drahý šak nahod nazad , až raz mi horela práčka 😕 😕 normálne z nej šľahali plamene 😀 😀 chvalabohu nič dnu mi nezhorelo a práčka ešte rok pere,takže bacha na poistky.

došla som akurát z obchodu na chladničky a práčky tak nič moc našla som si akurát mrazák ktorý nám funguje a nee chladničku čo vypadla 😀 😀 dobrá som čooo...vobec sa mi nič nepáčilo a čo ma mrzí nič som nenašla z toho čo som si našla na internete 😠

janka1874
25. okt 2009

no jeane tak to je fakt blbé ak človek súrne potrebuje a nič nevie nájsť ale u mňa to je tiež vždy tak a keď nepotrebujeme nič tak vtedy toho máš do bludu

mimochodom krásnu slnečnú nedeľu

lenka_66
25. okt 2009

ahojte ,
zuzka moja suseda ma tiez taku a stale na nu posadi muza 😀

andrea.m
25. okt 2009

lenka 😀 😀 😀 ešte dobre ža naša fičí ved to by muž musel dať výpoved ja perem nonstop totiž...ale je pravda že za 7 rokov manželstva už mám druhú práčku 😝

zuzana355
26. okt 2009

lenka viem si predstaviť mojho muža ako sedí na práčke a nadáva jak chorá vrana 😀 😀 😀 a ešte keby začala horieť ako jeanina 😕 😅 no to by bola iná sranda 😀 😀
janka ako už taška pobalená 🙂

kamilecka
26. okt 2009

Ahojte

prosim poradte cukrarku na tortu,manzelovi na 30tku potrebujem.

janka1874
26. okt 2009

zuzka áno predoperačné vyšetrenia som dnes dobehala taška zbalená od víkendu tak vlastne môže sa ísť na to ale uvidíme čo povie zajtra dr. idem na monitor o 13-tej tak potom budem múdrejšia 😀

dea
26. okt 2009

AHojte......tak my mame vikendovu oslavu za sebou, Deanka je uz zase o rok starsia🙂) no ale celu tuto noc preteplotovala..............takze ideme teraz k dr ☹

tu su fotky z oslavy ak chcete mrknut:
http://novypokec.azet.sk/dea1/fotoalbumy/deanka...
heslo: 2610

simka9122008
26. okt 2009

Supiš fotky, Dea, všetko najlepšie Deanke k jej dnešným narodeninkám, už je z nej veľká slečna

zuzana355
26. okt 2009

deanke všetko najlepšie prajeme k Tretím narodeninám hlavne nech sa skoro uzdravíte 😉

zuzana355
26. okt 2009

dei krástne fotky a krástne tortičky predpokladám že si ich sama piekla a krástne ste na fotkách celá rodinka 😉

nera
26. okt 2009

Dea - Deanke všeeetko najlepšie k 3.rôčkom hlavne zdravíčka, radosti a pohody Vám všetkým... 😵 😵 😵

dea
26. okt 2009

dakujem baby 🙂 🙂 no veru uz je velka slecna 😉 no a ano torty som sama robila 😅

nera aj my prajeme vsetko naj Dianke, oneskorene 😅 😉

janka1874
26. okt 2009

deanke všetko naj naj naj
krásne fotky 🙂

lenka_66
26. okt 2009

kamilecka , fakt pekne a chutne torty.skusaili sme na krstiny .no a po marekovi torta bola hviezda krstin 😀 😝
50e ale stala za to
http://www.tortyodmamy.sk/user/3716/images

zuzana355
27. okt 2009

ahojte kočky
mam prosbu nekupoval teraz niekto lego pre deťurence chcem malej na vianoce ale tie ceny neviete mi poradiť kde by som našla lacnejšie 😕 síce až na vianoce ale chcem už pomaly začať kupovať.

janka1874
27. okt 2009

zuzka my sme lego kocky kupovali v poľsku ešte minulého roku tak ja moc neporadím a tam bola dobrá cena síce už si presne nepamätám ale viem že to nestálo veľa síce nie je to originál tá lego krabica ale malej to stačí a sú to také vúčšie kocky tak sa nemusím obávať že prehltne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre