Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

evicka1
5. jan 2010

teda aeoul: ked myslis tu kaviaren co je hore hned na pravej strane tak ta je v pohode. 😎

aeouliana
5. jan 2010

evicka: neviem presne kde to tam je..bola tam len kamoska..ale ved pozrieme... 😝

evicka1
5. jan 2010

jasne...ved sa snad nieco najde a ak nie tak nikde von na stojaka 😀 😀 😀

jeane1
6. jan 2010

dobréééé ráánko 🙂 je tu niekto 😕 či sviatkujete

majka35
6. jan 2010

dobré ránko ... ja som tu jeane ... a nesviatkujeme, učíme sa 🙄

simka9122008
6. jan 2010

Ahojte, tak už som slamená vdova, drahý odišiel tak pred 15 minutami , už sme si zase na seba tak zvykli a už musel odísť, škoda

ajka72
6. jan 2010

evicka myslíš kiku pri optime a pešo z mesta no potom si dobrá ale to si ešte nemala so sebou dvojky a ťažky dvojičkovský kočiar 😅 ale jasné je to vec názoru ale myslím že to mesto je predsa len lepšie i keď ja som bola v kike v tom detskom kutiku a bolo to fajn, tak neviem už ste rozhodli tu galerku vedľa billy? tak potom ešte upresníme deň a čas a stretko sa môže zrealizovať, už sa teším 😉 verím že dvojky budu zdravé a nič nám do toho nepríde 😒

aeouliana
6. jan 2010

jeane: my len teraz stavame 😝 zajtra si budem musiet nastavit buik...joj a co Petka, zatial nic?

jeane1
6. jan 2010

niiiiiičč 😠 aj som rada a aj nee

jeane1
6. jan 2010

inak neboli ste teraz niektorá v hypernove od zadu? ako sa parkuje ku kike....urobili tam pre deti vo vnutri hned pri vchode detský kutik aj so šmýkalkami hojdačkami ....čo vy nato ja ked som to videla tak to vyzeralo super no a keby sme tam nabehli možno by bolo aj rušnejšie v obchodáku🙂)

majka uč uč....mojmu sa nechce

ajka72
6. jan 2010

jeana ja nie som mobilná a s dvojkami po autobuse veľmi nechcem ísť resp. brala by som kočík a to by musel byť autobus znížený čo pochybujem ale samozrejme ak to vyhovuje vačšine tak to zrealizujte tam

ajka72
6. jan 2010

ja by som prišla len keď to bude v meste

jeane1
6. jan 2010

ajka prepáč 🙂 a ty odkiaľ pojdeš ,kde bývaš...možno bude niečo po tvojej ceste 😉

ajka72
6. jan 2010

jeana ja bývam pri tip tope nič sa nedeje ja len že sa tu začalo hovoriť mesto ktoré viacerým vyhovovalo ale určtie nájdeme nejaké miesto ktoré bude vyhovovať všetkým 😉

jeane1
6. jan 2010

šak ten moj bol len návrh,nápad ......nik nereagoval....a mesto je v pohode 🙂

ajka72
6. jan 2010

o.k. jeane

evicka1
6. jan 2010

ahojte
ajka ja som si akosi nevsimla ze mas dvoj kocik. no teliatko som 😅 tak sorry
jeane: nikto ti tvoj napad neupiera a ani sme ho nezavrhli. ked si precitas vyssie tak sme riesili ze kam, akoze ajda, alebo ta kaviaren a tak...
ja som pisala tu kiku len koly tomu aby som si nepripadala ze som nic nenavrhla 😀 a to je jednine co zase poznam ja

aeouliana
7. jan 2010

ideme do GAlerky a hotovo! alebo len tak vonku (to by bolo najlepsie)..vyvetrat deturence 😝

evicka1
7. jan 2010

ahojte
no ja by som bola aj za vyvetranie hlavicky niekde von 😉 mne to je vlastne jedno kde a ako hlavne ze niekam sa pojde 😀
a kto to vlasne vsetko ide

ajka72
7. jan 2010

ja by som navhrla pozrieť tu galerku a keby nevyhovovala tak sa prejsť po hlavnej alebo niekde inde

zuzana355
7. jan 2010

ahojte kočky
panečku ja som tu sto rokov nebola a vy ste sa tu takto rozpísali aspon že tu nie je už mrtvo.

janka kde si moja stara dobra spoločníčka dufam že ste zdravučké a že sa aj vyspite občas ozvi sa niekedy 😀 😀

adi už ste sa vrátili domov či sa ešte oddychujete 🙂

jeane vy ste už boli v tej kike musím sa tam vybrať aj ja len neviem že či Lukaško sa nebude nudiť sam 😅

janka1874
8. jan 2010

ahoj zuzka
nejako v poslednej dobe nestíham maličkej je už aj trošku lepšie zato staršia má teraz nejaké veľmi divné obdobie a už sme z nej zúfalí za všetko vrieska ako šialená až nevie prestať ale total bezdôvodne už nevieme ako na ňu ani po dobrom ani po zlom to nefunguje normálne neviem čo s ňou asi sa začala prejavovať nejaká forma žiarlivosti ale je to o nervy a to sme doma zatiaľ obaja už vôbec netuším ako to bude keď budem doma sama zbláznim sa asi

janka1874
8. jan 2010

nemá niektorá Košičanka na predaj autosedačku od 9kg na príležitostné používanie (to chceme len rodičom do auta pre prípad) čo najlacnejšiu ak niektorá niečo také máte lebo viete kde viem zohnať čo najlacnejšiu prosím IP
ďakujeeeeem

janka1874
8. jan 2010

inzerát už nie je aktuálny podarilo sa dedovi nájsť v bazare za 25eur super cena a na sem tam prenos aj to len po meste hádam stačí nejaká romer tak som zvedavá 🙂

janka1874
8. jan 2010

zjavne si píšem sama so sebou ale zas je to aktuálne lebo tá čo sme mali vyhliadnutú je od 18kg a to je nám ešte veľmi veľké

jeane1
8. jan 2010

zuzana 355 mi sme v kike neboli a ani sa nechystáme lebo nechcem nakaziť ostatne deti kiahnami ak sme ich náhodou chytili od sašky,musím ešte týžden počkať a potom sa budeme flákať🙂

janka1874 nemám taku sedačku ale opýtam sa kamošky, či ona ešte tu svoju nepredala a dám ti vedieť,ale to bola už raz od ruky kúpená nevadí 🙂

evicka1
8. jan 2010

ahojte
no pozeram ze ucast poslabsia 😅 aky ste mali den?
ja dnes parada. som si vzala po obede auto od rodicov ze si zajdeme za kamoskou ta byva na jazere a ze pojdem cez most vss. chyba chyba chybicka. vv kolone sme stravili hodinu a pol- stavkuju kamionisti 😀 ja ich sice podporujem lebo to co sa deje tu v tomto policajno-zdierackom state nieje normalne , no mohli mi to dat vediet nech nikam nejdem 😅
len tak sa pytam na ktory to den si davame to rande? uz by sa to mohlo aj upresnit, ja sa musim trosku ucit tak nech si to naplanujem
krasny vecer

aeouliana
8. jan 2010

evicka + zvysok: mne je to v podstate jedno. od utorka hocikedy 😝

janka1874
8. jan 2010

jeane nevadí ja to potrebujem len ku našim do auta aby mohli sem tam zobrať Sendy aj oni a nemuseli sa stále viazať na to či ju majú ako zobrať

evicka mi hovor o tých kamionistoch dnes mi 2 krát zobudili trúbením malú aj naobed aj večer teda najmenšiu 😀 ale pritom tiež ich chápem bráchu mám kamionistu ale toto mi fakt liezlo na nervy

ajka72
8. jan 2010

aj mne je to momentálne jedno tiež tak od utorka kedykoľvek 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre