Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzpidka
5. feb 2009

adi diky. 😀

yesno22
5. feb 2009

madi...ja mam taku orchideu a mam aj ten "papek" a tiez neviem, co s nim...ale kamoska mi ma poslat nejake info, tak dam vediet... 😉

janka1874
5. feb 2009

zuzpidka to je niečo podobné ako my chodíme salsovať so zuzkou ale my chodíme priamo na salsu a v tom čo ty si spomenula tak tam sa akurát pridávajú ruky ako na aerobiku ale nohami tancuješ salsu alebo merenge (neviem ako sa to správne píše) tiež som to sledovala a aj ma napadlo či niečo také nie je v Ke ak nájdeš daj mi prosím vedieť a môžem sa pridať aspoň nebudeš sama chodiť 😀

madi
5. feb 2009

yesno
takuto infosku som dostala od kamosky...k tym orchideam 😉 : "ten papek pokial mas uz uschnuty tak ho odstrihni, ale nie az uplne dole, nechaj tam take 2-3 cm.-:). Ak este nie je cely uschnuty, tak odstrihni iba tu suchu cast ale nie celu, nechaj tam z nej opat2-3 cm. Potom ked cela uschne, tak postupuj podla prvej vety -🙂 "

tak idem opaaacit ten nas papek, ci je suchy a idem to odstrihnut teda... 😎

pekny vecer vam...

zuzpidka
5. feb 2009

Janka1874, zatiaľ som nič také v Košiciach nenašla. keď nájdem tak sa ozvem. 😉

yesno22
5. feb 2009

madi...aj ja som dostala rovnake info od tej mojej kamosky...nie je to ta ista??? 😀 😀 moj papek sa mi zda "zivy" tak ho tam zatial necham 🙂

chlapci sa kupu a ja by som chcela este toooolko spravit...hmm, ale asi skoncim pri telke 😅 😎

sasenkat
5. feb 2009

ahojte baby!

ja sa chystam pozriet na salsa aerobik

v podelok o 19 v 7daysgym na juznej triede

potom dam vediet ako bolo 🙂

este maju tam aj latino aerobik, to by mohlo byt faj

a pisu ze maju aj opatrovanie deticiek ked mamka cvici tak zistim od kolko rokov 😉

zuzana355
5. feb 2009

sasenkat a to začína až o 19 večer ou a nie je to aj skor 😕

sasenkat
5. feb 2009

v utorok je myslim latino aerobik ale asi o 18

sasenkat
5. feb 2009

uuz som sa opravila

pondelok salsa aerobik o 18

je tam aj detsky zdravotny aerobik pre deti od 6 r.

http://www.7daysgym.sk/file/aerobic1031.jpg

🙂

kamilecka
5. feb 2009

Zuzpidka skus si popozerat na youtube niejake tie zumba fitnes,to si nastavis na celu obrazovku a mozete podla nich rovno aj cvicit.

Ja som nasla hned niekolko,toto je take jednoduchsie aj pre dcerku

https://www.youtube.com/watch?v=ujEfUZ4i1Ko

Toto je uz viac take uskakane.Ale ak do toho clovek pride tak to ide raz dva 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=NZVIv5Wmlts
zuzpidka
6. feb 2009

veľmi pekne ďakujem. niečo som si stiahla cez Strong, tak sa na to pozriem. toto som presne našla aj ja a začali sme. 😉 🙂

janka1874
6. feb 2009

no čo v košiciach sa dnes zaspalo zimným spánkom? 😀 😀 😀 alebo všetky doma cvičia 😀 😀 😀 😀

zuzana355
6. feb 2009

no jastné jani my cvičíme od rána už som schudla desat kil 😀 😀 😀

janka1874
6. feb 2009

no supeeer zuzi to aj mne treba 10kg dať dole čiže hovoríš stačí cvičiť celý jeden deň? no keď budem zdravá môžem skúsiť ale len keď to bude fungovať

zuzpidka
6. feb 2009

cvičíme pri žehliacej doske a pri deťoch. 😀 😀 😀

janka1874
6. feb 2009

😀 😀 😀 😀

zuzana355
6. feb 2009

no jani ale to musíš celý den ako dáš dolu nohy z postele až kým nepojdeš naspat do postele a samozrejme ako možeš aj potom a to je zaručené že schudneš 😀 😀 😀

zuzpidka
6. feb 2009

nás nejak tá Zumba chytila a to ešte dnes aj ocino s nami skúšal. to bola podívaná. 😀 😀 😀

janka1874
6. feb 2009

keby som si to tak vedela stiahnuť na DVD určite by sme sa aj my doma vedeli poriadne zabaviť pri tom

zuzpidka
6. feb 2009

ja som si zo strongu stiahla, ale tam cvičí taký chlapík, ale nie je to nič moc. to na youtube je oveľa lepšie. 😒 je to hrozná zábava. teraz zisťujeme akí sme neohybní, ale jar a rekonštrukcia to zmenia. 😀

zuzpidka
6. feb 2009

prajem dobrú noc a sladké sníčky. 😉 🙂

andrea.m
7. feb 2009

šup na prvú stranu

zuzana355
7. feb 2009

ahojte adi ta ty kde si sa flákala 😀 😀
my sme dnes s malou pochodili všetky obchody taaaaaaaaaak je fajne vonku 🙂 teším sa dufam že to vydrží aspon do zajtra.Konečne som umyla balkon bolo to niečo hrozostraštné 😀 😀
vy sa asi všetky flákate tak si užite pekný dník 😉

andrea.m
7. feb 2009

už som tu 😀
som pratala ne? šak šumný čas ta trebalo oblaky umývac

zuzana355
7. feb 2009

adi však odychovat si mala nie pratat také pekné počasie a ty sa pustíš do velkého upratovania mne sa vobec dnes nechcelo akurat balkon som zmyla a na okná ved boli umyté pred vianocami a ešte vidno cez nich takže je to v pohode. 😀 😀

janka1874
8. feb 2009

zuzi som na tom podobne kým cez ne vino kašlať na to v tej kose 😀 😀 😀 veď príde jar a potom umyjeme aj okná 😀 😀 😀
my sme boli včera na bankove na prechádzke dosť dlhej no ale koooopec ľudí tam bolo sme boli až prekvapení

andrea.m
8. feb 2009

zuzka ja som sa na okna vybodla pred vianocami tak som umyla teraz 🙂

dnes je tiež krásne počasie 😉 pekne teplúčko ako na jar

zuzpidka
8. feb 2009

ahojte. teplúčko je, ale u nás sa už akosi zamračilo. doobeda sme si to vonku na dvore užili. máme tam kopček piesku tak Rastík už bol tam. 😉 😀

yesno22
8. feb 2009

Ahojte...tak dnes bolo super pocasie...boli sme u babky, tak maly sa vysantil a ja som si akoze oddychla 😅
dufam, ze jar je uz blizko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre