Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
3. mar 2009

jeane tak to je fakt super to sa ani nám nepodarilo 😀 😀 😀

andrea.m
3. mar 2009

jeanne 😀 😀 😀

jeane1
3. mar 2009

adi neposmievaj sa 😠 aj teba to čochvíľa čaká 😀 😀 som zvedavá ako sa budem potom rehniť ja 😵

kamilecka
3. mar 2009

Jeane to som sa dobre zasmiala 🙂 Sranda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dea
3. mar 2009

ahojte............

aj ja som sa zasmiala 😀 dobra poznamka 😀 😀 😀

dnes sme boli 2x von, super pocasie bolo,dufam ze takto to uz ostane, hoc deanka prisla domov ako prasiatko 😀 😀

kamilecka
3. mar 2009

Dea

to asi kazde dietatko pride domov z vonku v tomto case ako prasiatko 😀 My sme tiez boli vonku aj doobeda aj poobede,len zevraj sa to ma pokazit :(

sasenkat
3. mar 2009

ahojte

precitala som vasu tortovu debatu

sikulky ste co peciete a krasne zdobite 😉

ja som tiez ako spravna mamicka sasenke "upiekla" tortu na prve narodeninky - taku studenu z prbiinacika, bananu a piskot 😀 😀 😀
taka ktoru si mohla aj popapat a chutila jej 🙂

sasenkat
3. mar 2009

ja som dnes prvykrat vypustila Sasenku z kocika a behala ostosest

tak sa jej to pacilo ze naspat do kocika ai za svet

behala po chodniku ale isla aj a travu, do blata, takze ako sa a spravnu premieru patri prisli sme domov so spinavymi kolenami 🙂 🙂 🙂

zuzana355
3. mar 2009

kamilecka ani nehovor to vážne ja už nechcem zimu ☹ 😠 ja chcem teplo 😉 🙂

zuzik
3. mar 2009

Ahojte,
kto mi viete poradit dobru detsku ortopedicku?
Ta nasa nam stale povie nech prideme o pol roka a problem neriesi, potrebujem sa poradit este s nejakym inym ortopedom...

danka2
4. mar 2009

Dobré ránko 🙂 Zuzik viem že na furči na poliklinike východ je nejaký detský ortopéd a vraj je celkom dobrý ale ani neviem ako sa volá..... jeden ortoped je MUDR. Čulák ten je no ..... a ten druhý to je detský ortopéd ked by si zavolala spojovatelke určite tia k nemu prepojí..... ked zistím jeho meno dám vediet

zuzka111111
4. mar 2009

no zeny ste ma uplne navnadili ze upeciem otcovi teraz v marci tortu 😀 len neviem ci este aj jenu nemam kupit keby sa nepodarila moja 😀 😀 😀
takze tvrdite ze z falosneho je krasia torta?? a ako to chuti?? a este mi dajte nejaky recept akos a to robi diiikes ..

nezabudka84
4. mar 2009

ahojte, ZUZIK a za kym chodis?

junovka
4. mar 2009

ahojte ,

neveiet mi poradit, kde sa daju vybavit pasy??Kedysi to bolo na Terase, da sa aj teraz??Vdaka

ssllaavvkkaa
4. mar 2009

ahojte a prajem pekny den,

zuzik mna z furce poslali k dr. Rusnakovej - ortopedicka, sidli oproti starej nemocnici, teda oproti zmrzline a zastavke je lekaren v takom domceku

zuzka111111
4. mar 2009

zuzik mna zo severu tiez odporucila k rusnakovej...

slavka ip mas

sasenkat
4. mar 2009

zuzik my sme chodili k MUDr. Puchovej na poliklinike KVP , tiez velmi mila

lindulienka
4. mar 2009

Ahojte,
srdecne vas vsetky pozdravujem.
JUNOVKA - pasy sa vybavuju na policii na Moyzesovej ulici.

lindulienka
4. mar 2009

sasentat - nejako si ma predbehla 😀

kamilecka
4. mar 2009

Ahojte, zdravim vsetky mamicky 🙂

Zuzik tak ako pisu mamicky, pri starej nemocnici, oproti zmrzline je taky domcek a tam je ortopedicka 🙂 Je velmi mila,ale musis sa objednat lebo ma veeeeeeeelmi vela,ona zvykne kontrolovat aj novorodeniatka.

junovka
4. mar 2009

Baby, dnes uz po druhykrat, ale nieco ine potrebujem: 😀

chceme si dat do kuchyne ciernu parc.dosku, ktora ma slabo farebene mapy v sebe, ale...z nej by sme chceli aj kuchyn.stol a problem je vtom, teda v KE maju problem frmy, s tym, ze , cely stol po obvode by sme chceli, aby hrany mal zaoblene, ziadne rovne, ako ked odrezete dosku, A nam nevedia taketo nieco urobit, len z predu,,,,...neviete mi niekto poradit nejaku firmy z vychodu??,Vdaka ☹

norik1
autor
4. mar 2009

Zuzik ja som chodila k ortopedovi na Terasu oproti bielemu domu, MUDr.Abdi. Velmi mily a dobry doktor....a sexi 🙂

yesno22
5. mar 2009

junovka...mne to iste vraveli zatial vsade, kde som sa pytala...preto som rezignovala a kupime stol osobitne...ale buduci tyzden sa mam stretnut s este jednym panom, ktory robi kuch linky a ak nezabudnem, popytam sa ho 😉

len mi to skus zaciatkom tyzdna pripomenut, lebo ja mam strasnu sklerozu 😀

zuzik
5. mar 2009

Norik a kde presne tam. Netusim totiz kde by tam nieoc take mohlo byt.

baby dik

norik1
autor
5. mar 2009

Matka Jakubkovi k dvom rocikom fseeeeecko naj 😵

zuzka111111
5. mar 2009

jeej jakubko ma 2 rocky vsetko najlepsieeeee

kamilecka
5. mar 2009

Ahojte

Junovka ja mam jedneho znameho co robi kuchyne na mieru, vstvane skrine.....a chcela som aj jednu komodu do obyvacky tak mi povedal ze nieje problem.Tak ak by si chcela poslem cislo.

andrea.m
5. mar 2009

jeane ja sa nesmejem z dávidka ale z tej učky. a na poznámky sa teším,ja budem ináč učiteľkám aj odpisovať ked daju nezmyselnú poznámku 😠

norik1
autor
5. mar 2009

he he Adi hlavne take typu "pozera sa na mna cez pravitko a smeje sa, ze som zelena" 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre