Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzka111111
2. dec 2008

curlyy presne toto robila lilka teraz to robi nelly ale nepotesim ta z pchania ruk a natahovania ust presla na natahovanie bradavky takze tie usta ti zavidim 😀 😀 😀 a neviem ju odnaucit ako nahle ju napomeniem zacne jacat ze jej rychlo tu cicku dam lebo sa bojim ze zobudi nelly 🙄

my sme tiez zavisle na babyvaku doobedu v nom uspavam a casto ho mam zo sebou.... asj ked lilka v nom nehcela byt ale to preto lebo somju tam nevedela dat dobre .. 😉

dnes bolo krasne vonku sme sa fajne presli nelly pospala a lilka sa pohrala na ihhrisku....inak fakt tu dlho nebola livka

norik1
autor
2. dec 2008

hej livka tu nebola vyse mesiaca - co sme sa bavili ze sme citali jej clanok v casaku....a uz aj vyslo nove cislo 😨

zuzana355
2. dec 2008

ahojte norik tak to pošli aj mne tie dve super kolegyne nech mi prídu postrážit malú 😀 😀 aj ja chcem takú super kolegynku 😕
livka no nebola tu straaaaaaštne dlho

lulok
3. dec 2008

Ahojte Košičanky! 😉
Prišla som sa vám poďakovať za rady ohľadom kaderníčky a tých farieb na textil 😉 🙂
V Optime sme aj my boli s manželíkom túto sobotu, najprv sme nechápali prečo nemôžeme zaparkovať, až potom nám došlo, že sa otváralo to kino a tak... no otrasne veľa ľudí tam bolo,ale je to aj naša chyba,lebo sme šli zháňať advetný venček na poslednú chvíľu... 😅 😔 😝 😀
Inak mamičky,máte prehľad ohľadom plienok? Tie Pampersky za 499 Sk v Hypernove sú za dobrú cenu? Ktoré sa oplatí kupovať? 😕 😅

kamilecka
3. dec 2008

Ahojte

Lulok pampersy za 499 su dobra cena,inak stoji jeden balik okolo 640sk, my kupujeme jumbo pack kde ich je okolo 82ks,takze toto sa oplati ovela viac ako economy pack 🙂
Viem ze mamicky kupuju aj napr tesco fialove,alebo huggies. Je treba kupit taky balicek co sa ti najviac pozdava a potom uvidis ako bude nan dietatko reagovat. My sme zo zaciatku kupovali tesco fialove,potom sme presli na pampers a uz ked sme kupili zasa tesco fialove tak sa Davidko z nich zaparoval. Ale mokre obrusky pouzivame tesco fialove a tie su super,maju aj krasnu vonu 🙂

janka1874
3. dec 2008

Ahojte
my sme používali tescko fialové ale potom sme mali problémy z tým zaparovaním ale asi to nebolo plienkami ale vlhčenými obrúskami takže už nepoužívame žiadne len vodu 🙂 a plienky skú skúsili aj pampers ale to prekakala tak sme skončili prhuggies
lulok čiže z tohojednoznačne vychádza každé bábo je iné to sa nedá do predu povedať že ktoré sú super

janka1874
3. dec 2008

a nemáte niekto na livku tel. číslo veď jej niekto zavolajte

lulok
3. dec 2008

Vďaka za rady 😉 Takže na začiatok sa to oplatí vziať a potom uvidíme... 😵 chcela som spraviť nejaké zásoby aby sme doma niečo mali a zdala sa mi to celkom dobrá cena...no nevyznám sa v tom,preto sa pýtam 😅 😔 😎 To nám bude treba aj do pôrodnice pre drobčeka, však? 18.12. idem na vyšetrenie na prietoky,tak sa musím popýtať na zoznam v nemocnici čo všetko nám bude treba priniesť potom so sebou...Po Novom roku nastupujem na materskú, už sa celkom teším, že si oddýchnem od práce 😝 😉 🙂

kamilecka
3. dec 2008

Lulok ja mam doma este zoznam z preveho tehu tak ti mozem poslat,len mi posli do IP svoju mail adredu. Na pampersy mas teraz dobru cenu v hypernove aj my sme boli kupit.

janka1874
3. dec 2008

lulok aj ja mám taká zoznam ak chceš 🙂

lulok
3. dec 2008

jeeej...tak vám pošlem mail do IP... využili ste všetko čo ste mali v zozname? 😅

janka1874
3. dec 2008

lulok už som Ti to poslala ja som z toho zoznamu použila všetko ak niečo nie je jesné píš vysvetlím nie je problém ale nezabúdaj ja som rodila v decembri a podľa toho čo čítam ty až vo februári tak si tam musíš niečo upraviť napr. dve čiapky už asi nebudeš potrebovať tak ako ja jednu tenkú a jednu hrubú

kamilecka
3. dec 2008

Lulok presne ako pise Janka, zalezi ake rocne obdobie rodis. My sme ani ciapky nemuseli nosit do porodnice. Vsetko na babatko nam tam dali,manzelovi len pripravis doma tasku kde budu veci na prezlecenie pre teba a babatko ked budete odchadzat z porodnice,kedze veci v ktorych prides do porodnice je lepsie dat manzelovi nech zoberie domov aby ti nezavadzali.

lulok
3. dec 2008

ešte raz vám ďakujem... 😉
jani,veď vo februári je tiež ešte zima 🙂
ešte by ma zaujímalo kde ste rodili 😕 🤐
musím sa odmlčať,kolega doniesol hrooozne veľa roboty 😝 😖 ...ale mrknem hneď ako sa bude dať 😉 🙂

janka1874
3. dec 2008

no ja som rodila v novej nemocnici a ako píše kamilecka drahému som doma pri dverách nechala tašku čo mi má priniesť keď nás budú púšťať tým pádom on nemusel baliť nič (to by bola iná sranda) a ja som bola kľudná že sa na nič nezabudlo

andrea.m
3. dec 2008

alebo by si šla z pôrodnice domov v prezúvkach tak ako ja 😀 rodila som v januári

janka1874
3. dec 2008

no mňa púšťali 1.1 to tiež bola sranda našťastie nahlísili mi prepustenie 31 takže mi nachystali moje veci ale keby som to vedela že to majú tak komplikované tak by som si veci dala zobrať domov a doniesli by mi ich 😀 no na šťastie som išla domov normálne oblečená a aj obutá 🙂 🙂 🙂

zuzana355
3. dec 2008

ahojte kočky tak kde ste 😕

norik1
autor
3. dec 2008

tu soooom....maly mi zaspal aj bez kupania 😅 aj bez jedenia 😅 co mam robit, mam ho budit na mlieko?

zuzana355
3. dec 2008

norik dáš mu ked sa preberie nieže ho zobudíš a už nezaspi

andrea.m
3. dec 2008

norik najesť mu dáš ked vstane a okúpeš ho zajtra. jeden deň bez kupania prežije.

janka mňa pustili skôr ako sme s manželom čakali a boli sme obaja v takom šoku a takí šťastní že som rada že aspoň rifle,sveter a kabat doniesol,že som nešla aj v pyžame 😀

norik1
autor
3. dec 2008

no, 15 minut a vstal, takze bolo aj kupanie a aj jedenie...zeby na to sa zobudil he he he? 😀

kamilecka
3. dec 2008

Andrea tak to ste mali radost ale nas tam drzali,my sme boli 10 dni a uz mi rohy rastli,bolo to veeeeelmi dlho pre mna.Vsetko slo super len Davidko dostal na piaty den zltacku.Jaaaaj to bolo.

Norik hlad ho zobudil 🙂

sasenkat
3. dec 2008

chlapi bez jedla nezaspia ... uz odmalicka 🙂 🙂 🙂

sasenkat
3. dec 2008

ja som skoro tiez odisla z porodnice v pyzame, zupane a papuciach - 1.2.
tetusky satniarky tiez nevedeli najst moje veci, vraj ma nenahlasili na odchod, potom ich boli hladat v suterene ... tam neboli ... a nakoniec boli v satni aj ma nahlasili ze odchadzam len oni boli slepe .... 😎 😝
moj manzel skoro zrusil nervy ... ze pod jak si ja ta prenesiem aj s malou domov 😀
no nastastie sa veci stihli najst skor ako mm zrusil nerv 😉

kamilecka
3. dec 2008

Sasi a kde si rodila ze si mala veci v nemocke? Ja som dala manzelovi pred porodom,ked som vyfasovala to uzadne pyzamko 😀

andrea.m
3. dec 2008

kami ja som bola s filipko dva týždne takže viem o čom hovoríš ☹ s tamarkou ked mi na 5 deň povedali že môžme ísť domov sme nevedeli s mužom kde je sever 😀 taký sme boli šťastní. ani stehy po sekcii som nemala vybraté ale som povedala že kôli jednej nitke tam tvrdnúť nebudem a prišla som ich vybrať dodatko.

curly1983
3. dec 2008

caute zeny 🙂

boze norik tebe je zivot ... kolegyne sa staraju a ty vegetis 😉

joooj zuzi to si ma nepotesila 😒 ja som malej uz skusala davat vselijake hracky do ruk aby som ju nejak zabavila a nedavala mi rucky do ust ale hracky mi hned pekne spat hodila a rucky do ust 🙄

sasenkat
3. dec 2008

v novej
a kedze sme tam dosli v noci bola som taka vyhukana zo vsetkeho ze som ani nevedela co kde mam
az na druhy den ma napadlo ze manzelik veci mohol zobrat domov ale to ti ich uz nevydaju az ked ta prepustaju a to nahlasia

janka1874
3. dec 2008

no presne aj ja si to pamätám v novej je to proste tak no iná šou ale sasenkat to tie tety sú také zaspaté lebo aj mne to isté tvrdili že Vás proste nenahlásili a my to tu nemáme a dnes je sviatok tak smola (to bolo 1.1) som kukala na tú tetku jak blbá no a potom som spustila že čo to má znamenať či si myslí že sa vrátim na oddelenie alebo o čo jej ide nech len hľadá a že mne je jedno že to má dole v suteréne tak nech tam ide no nakoniec ich tiež našla hore a bolo aj nahlásené že odchádzam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre