Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

madi
3. dec 2008

fuha baby, dobry chaos v novej ... paaanecky...svagrina mi tam teraz lezi - v stvrtok porodila chlapceka...

ja som inak tiez odchadzala so stehmi po sekcii domov...a v pohode

pocuuvajte, chcem sa spytat....
ak by som chcela ist s nasim simonom za hranice SVK - napr. do polska alebo madarska....musim ho mat zapisaneho v pase?? 😕 lebo vraj hej...lebo ze ked ma zastavia polisi tak to dieta je neevidovane a mozu z toho byt problemy... hmmmm 🙄
a ako dlho trva zapisanie dietatka do pasu rodica? to je na pockanie ci co? novy pas? 😔

dakujem vam za rady - skusene kosicanky.... 😵

zuzana355
4. dec 2008

pekné dobré ránko 🙂
madi viem že na prechode nikto nekontroluje ale ako to je už priamo v madarsku 😕 kamoška s mamou robia na pasovom tak jej skusim cinknut že ako to je potom ti dám vediet

monika1
4. dec 2008

Ahojte 🙂
v prvom rade vsetko najlepsie majkinej Barborke k meninam a hlavne 2 narodeninam 😵 😵 😵 vela zdravicka,stasticka a vsetkeho dobreho 😵 a peknu oslavu 🙂

madi ja som dala maleho zapisat do svojho pasu,je to na pockanie tam ako sa vybavuju pasy,uz neviem presne co vsetko k tomu potrebujes ale tusim len rodny list a 100 sk kolok ...a tvoj pas samozrejme 😉

monika1
4. dec 2008

inak aj ja som rodila v novej ale mala som veci hore pri sebe v izbe,nesla som cez zonu takze nebol problem 😅

janka1874
4. dec 2008

madi my sme malej kôli maďarsku dali robiť nový pas (ja už nemám platný) a tiež sme ho v podstate nikdy nepoužili ale istota je istota faktom je že to dieťa potom nemá žiadny dokad totožnosti lebo rodný list so sebou nenosíš a ani by mu nikto nerozumel 🙂 🙂 🙂

všetkým oslávensom všetko naj naj naj

andrea.m
4. dec 2008

ahojte 🙂

barborke všetučko najsamlepšejšie k narodeninám aj k meninám hlavne veľa zdravia, šťastia, poslušných rodičov a čoskoro súrodenca. 😉

majka35
4. dec 2008

ahojte ... baby, ďakujeeeeeeeeeeeeem ... 😉 🙂

janka1874
4. dec 2008

jeeej vážne barborke všetko naj naj naj k meninám a aj k narodeninám hlavne veľa zdravia 😀 😀 😀

lenny
4. dec 2008

barborka, happy birthday, a vsetko naj aj k meninkam. cmukkkkkkkkk

majka35
4. dec 2008

ďakujeme ... 😉 ďakujeme ... ďakujeme ... 🙂
🙂

kamilecka
4. dec 2008

Ahojte

v prvom rade Barborke k narodeninkam a meninkam vsetko vsetko vsetko len to naj 🙂 Majka to mate pekne ze meniny a narodeniny v jeden den. 😀 Aj my s manzelom tak mame,on vsetko jeden den a ja hned den po sebe 🙂

majka35
4. dec 2008

kamilecka ... ja začínam teraz trošku smútiť, že sme jej to takto dali, ale keď my sme sa s manželom ešte v našich úplných začiatkoch zhodli na mene Barborka, ak by sme mali niekedy dcéru ... a vidíš, máme dcéru a ešte sa nám narodila presne v deň, keď je Barborky ... si myslím, že keď bude staršia, tak nám dá ... 😀 😀

a ďakujeme za blahoželanie ... 😉

janka1874
4. dec 2008

majka mali ste to potom vymyslieť ako my SEndy síce nemá všetko v jeden deň ale hneď za sebou v pár dňových odstupoch tak sme jej dali ešte jedno meno ktoré má meniny v apríli tak aspoň niečo 😀 😀 😀 😀 😀

monika1
4. dec 2008

no a my sme dali meno na Vianoce 😀 tiez sa nam nepodakuje 😀

curly1983
4. dec 2008

Aj my blahozelame Barborke k narodeninám, aj meninkám ... všéééééééééééééééétko najlepsie 😵

kamilecka
4. dec 2008

Aj Davidko ma meniny den pred Silvestrom 😉 Takze mi od Mikulasa oslavujeme vkuse 😀 mikulas,vianoce, meniny, Silvester 🙂

Majka neboj mne ani manzelovi to nevadi ze to takto mame.Mne skor vadilo ze mam vsetko v lete a spoluziakom do skolky a skoly som nemohla nieco priniest ze mam sviatok 😀

yesno22
4. dec 2008

ahojte...
Barborke zelame vseeeetko najlepsie 😵
Kami...Jakub sice byva soplavy, ale zatial sme sa netrapili s teplotami ani s ATB, preto som pisala, ze nebyva chory tak, aby som ho dala ockovat 😉

zuzka111111
4. dec 2008

jej barborke vseto najlepsie nech ju mamka pocuvaa 😀 aj tatik a nech robi hlavne rodicom veeelku radost anech ma cim skor surodenca 😉

zeny ja nemam este stale ani jeden darcekk podporet ma ze ani vy nemateeee 😀 boze zase budem chaosit 21 😖

nera
4. dec 2008

Barborke všeeetko najlepšie k narodeninám a k meninám...hlavne veeeľa zdravíčka, šťastíčka, pohody a detskej radosti 😵 😵 😵

majka35
4. dec 2008

zuzka ... a yesno ... ďakujeme ... zuzka, ja ťa podporím, ak hovoríš o vianociach, tak ani ja nič nemám ... ja som teraz hútala na Barborkine narodeniny a na vianoce ani netuším, čo budem kupovať ... 😀 🙄 😕 😒 😖

majka35
4. dec 2008

nera ... ďakujeme ... 🙂

kamilecka
4. dec 2008

Yesno 🙂 pneumokoky su svina,ja som radsej ked to mame zaockovane. Asi som ta zle pochopila

Zuzka ani ja nemam nic,vobec nic,este ani na mikulasa nemam Davidkovi nic,takze bud pokojna 😀 Staci ked mas napad a kupit to uz je malickost.

majka35
4. dec 2008

kamilecka ... ja ani nápad nemám ... 😀

kamilecka
4. dec 2008

Majka ja mam asi tak dva tri napady z 9 😀

dea
4. dec 2008

AHojte................

Tak Barborke prajeme len vsetko najlepsie 🙂 🙂 🙂 aj k narodeninam aj k meninam 🙂

dea
4. dec 2008

Zuzi ja ta sklamem,.............ja mam uz deankine darceky aj zabalene 😀 😎 uz cakaju v skrini 😀
a aj mikulasa uz mam vybaveneho............to bol dano v sobotu na nakup v metre a dostal mikulassky balicek zdarma 😀 takze ja mam uz veget 😎

horsie je to s muzom...................jemu som kupila cd AC/DC no a odhalil ma 🙄 takze uz ho ma v aute a teraz ho pocuva niekto v polsku, lebo siel na 3 dni prec 🙄
takze zase musim nieco vymysliet 😒

dea
4. dec 2008

dnes ideme o 17.00 do galerky na Mikulasa.......nechce sa niekto pridat??

majka35
4. dec 2008

dea ... a čo to je za akcia?

dea
4. dec 2008

majka ani neviem bude tam mikulas, anjel a cert,tak tiez som zvedava.......ale treba mi ist aj do dracika, cize spojime to dokopy

majka35
4. dec 2008

uvidím, že ako to budem stíhať, teraz som v práci a 16.00 idem domov, ale chcela by som ísť niekam s malou, keďže má narodeniny, muž má milulášske stretnutie v práci, takže budeme len my dve ...tak keď sa rozhodnem, že pôjdem, zavolám ti ... 😉
a ďakujem za blahoželanie .. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre