Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
4. dec 2009

no jeane už by sme mali prestať rodiť 😀 😀 chcela som ju zapisať na kalinovsku ale na tento rok mali nad 7deti tak uvidíme na budúci rok 😒
možno skončíme na KVPčku kto vie 😵

jeane1
4. dec 2009

😀 😀 u nás otvarali novu triedu čo je tolko detí 😀 ale to asi skor preto že ona bere aj z inej časti Košic,maju tam dievčatko z Ťahanoviec z dediny a tu vraj treba strážiť ked su vonku lebo ona sa aj sama vybere na špacírku 😀

jeane1
4. dec 2009

nechystá sa niekto do mesta na mikuláša ? alebo na medovinu 😝 😀

zuzana355
4. dec 2009

no a čo bude azda zo sebou aj učku ťahať ked nemusí bere nohy na plecia a zdrha musia byť z nej nadšení 😀 😀
inak davať pozor na tolko detí a ešte na take malé mna by asi kleplo občas 🙄

u nas im nebolo schválené otvoriť ďalšiu triedu tak som zvedava čo vymyslia teraz

jeane1
4. dec 2009

ja som chcela niekedy byť učiteľka v materskej školke 😀 😀 skor deti by zo mna klepli jak ja z nich 😀 😀 švagrina robí v jednej školke a vraví že maju jednu rodinu čo im donesu smradlave deti 😖tak ich najprv osprchuju a až potom vezmu do triedy 😉

zuzana355
4. dec 2009

a to čo im neide voda 😕 fakt niektorí rodičia su divný česť výnimkam ako my 😀

janka1874
4. dec 2009

my sa chystáme do mesta na mikuláša ak sa podarí

a kde všade je ešte Mikuláš

jeane1
4. dec 2009

zuzka im vraj vydrži prací prášok na pol roka a to su doma 5 😀 😀

janka mikuláš čo viem je v MC delfínik, Pauzička u nás na kvp, snad sa stretneme v meste 😀 ja sa teším na medovinu a deti na tlačenicu na mikuláša 😀 ešte že nemrzne jak minuleho roku to vydržíme aj dlhšie v meste

zuzana355
4. dec 2009

no jani v meste tam by sme chceli ísť aj my ale ta tlačenka ale medovinu by som si dala aj ja 😀 no uvidíme a zajtra do toho jumba ideme tak som zvedava

a už budú aj všetky stanky fungovať

no možno maju 20kilový prašok tak to možno vydrží ma pol roka 😲

jeane1
4. dec 2009

zuzi vy idete do jumbo ? ja som myslela že do divadla idete 😕 tak to sa tam stretneme ráno o 9,00 😀

zuzana355
4. dec 2009

jean to ideme do jumba do toho divadla cassia čo je namiesto kina 😉

miresta
5. dec 2009

Ahoj kočky, ozyvam sa po dlhej dobe, lebo som ležala na gynde v nemocnici, a tersz ležím už na poporodnom...mame Jasmínku Miu a važila 2890g a mala 48 cm. Je celá po tatikovi. Potom sa ozveme keď budeme doma. Papa

simka9122008
5. dec 2009

Miresta, super, gratulujeme, super váha, potom sa ozvi, keď sa zotavíš, prajeme veľa zdravíčka a veľa mliečka 😵

zuzana355
5. dec 2009

ahojte kočky miresta blahoželame k malej princezničke vela zdravíčka a vela mliečka 🙂

dea
5. dec 2009

Miresta blahozelame 😵 😵 😵 😵 vela zdravicka a mliecka a nech ste cim skor doma 😵 😵 😵 a vidim ze tatino meno povolil 🙂 🙂

simka9122008
6. dec 2009

dobré ránko peknú mikulášsku nedeľu všetkým 😵

mattulka
6. dec 2009

ahojte pripajam sa k košičankam 😀
baby objednavali ste uz niektora z coccinella-cosmetics?

zuzana355
6. dec 2009

ahoj mattulka vítaj 🙂
no ja osobne som ešte neobjednávala nič 😕

zuzana355
6. dec 2009

jeane boli ste na mikulaša my sme boli len sme nestihli na tu deviatu tak sme išli až na jedenastu ale čudujem sa mala sedela na zadku tlieskala a komentovala 😀 takže v celku super.

kamilecka
6. dec 2009

AHojte

Miresta blahozelame 🙂

My sme boli vcera na Mikulasa a dnes bola babka s Michaloviec a moji rodicia 🙂 takze parada,mam doma asi 6 balickov,co este aj Sarah dostala 🙂 Tak mozem vecer pred tv robit zasoby tuku na zimu 😀

lovacka
6. dec 2009

ahojte
miresta aj my blahozelame a zelame vela zdravicka a mliecka 😉
babule nezahlasujete za nas?
http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?foto...

zuzana355
7. dec 2009

lovacka už sa stalo 😉

lovacka
7. dec 2009

dakujeme 😵

jeane1
7. dec 2009

zuzana355 na mikuláška sme boli,bolo super 😉 škoda že ste nestihli .Dávid súťažil s ocinom došiel celý zmalovaný 😵 a Peťka si zatancovala na diskotéke jak velká kočka,len sme sa čudovali obaja že len okolo stoličky 😀 😀 a nie medzi ostatné deti 😀 😀 😀

a potom sme boli aj o 17 v meste na mikuláša 😉 tam Dávid z 5 balíčkov čo rozdávali zasa obšmahol jeden z nich 😀 😀 tak sa vytešoval a Peťka si zasa zatancovala na ulici s nejakými detičkami/dievčatkami/ čo ju tam zbalili za ručku že nech sa k nim pridá, 😀 asi tak v jej veku tak sme došli o 20,00 domov viac dobitý ako oni.Najlepšie na tom bolo to že som sa tešila na pečene gaštany 😝 😝 ktoré som ani nemala 😢 a namiesto medoviny som si dala prevarene vínko lebo som sa neskoro zdohadala že stojím v šore na víno a ne na medovinu 😀 😀 ale bolo dobre.No a v nedelu sme boli v jumbe zasa z manželovej strany a tam už sedeli jak pribitý na stoličkách taký boli dobitý 😀 😀

zuzana355
7. dec 2009

jeane v nedelu sme boli aj my v jumbe v tom novom divadle cassia a ludí tam bolo jak no..... 😀 😀
a sme vystali na balíček šoru

dnes som sa pustila do upratovania ale ide mi to tempom slimačím neako nie som vo forme 😝 🙄

zuzka111111
8. dec 2009

Ahojteeee
mirsta gratulujeeem ozvi sa pojdeme pokocikovat potommm.tak som na teba myslela ci to uz nemas za sebou...a dobry citak som mala

jeane , zuzka aj my sme chceli ist do mesta ale mna odradzal ten dav ludi, pockam kym to utichne a pojdem na medovinu... a moje streli pokane co sa hned zlaknu vsetkeho a potom ich musim obe na ruky vziat a idem ovesana lebo muz ich nemoze zobrat ta coste ... 😖

jeane ide ma trafit...chcela som objednat ten stolik az teraz som sa zdohadala a uz ho nikde nemajúúúúúúúúúú na sklade v kazdom meste vypredany 😠 😠 este vo stvrtok mam zavolat 😢

idem ja spat....zenuse pa

zuzana355
8. dec 2009

jemine zuzi ty nemáš spania čo ste mali romantický večer 😀 😀

janka1874
8. dec 2009

ahojtee
miresta gratulujemeeeee
ja sa tu nejako v poslednej dobe málo viem dostať malá nám každý večer robí koncert do neskorej noci tak už nevládzeme existovať ale včera sa stal zázrak o 22-hej zaspala ľudia to bola radosť ihneď sme išli spať s ňou ani neviem kto vypadol v superstár lebo od rána musíme pozerať rozprávky tak nakázala Sendy 😀 😀 😀

jeane1
8. dec 2009

ahojte,
zuzi daj vedieť kedy pojdete do mesta hodíme spolu medovinky 😀 😀 a deťom strčíme sldké do ruky tak sa nestihnu laknuť 😀 😀 a tie toaletné stolíky mali ešte v dráčiku ale o 600 korun drahší

janka vypadol Honzík,moj drahý skoro ani do roboty nestihol čo sa modlil aby vypadol 😀

janka1874
8. dec 2009

jeane už som zistila kto vypadol no bol dobrý ale to už sú asi všetci čo tam zostali ťažko povedať každý mi príde trošku na iný žáner vhodný

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre