Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

dea
21. jan 2009

no baby deanka este stale spi, takze asi neprideme ☹

ludka79
21. jan 2009

ahojte zenusky, som Norina spominana kolegyna....
kedze po Norinom prispevku som uz nemohla sa dalej skryvat...🙂
dnes som sa s vami nestretla lebo je neskutocne strasne skarede pocasie a koluje tu chripkove obdobie a tak sme s Kajcou zostali radsej doma....
Dea nesmut...budu aj dalsie stretnutia 🙂
uz sa tesim na leto to sa da chodit von aj kazdy den.

No co sa tyka mojej doktorky Kovacikovej je vynikajuca a pre nic za nic nedava Antibiotika co sa mi strasne paci...ale niekedy sa pri nej citim ako dieta v skolke ale bolo mi vysvetlene ze kazdej mamicke lebo ona tak rada vyprava aj s mamickami presne tak ako s detmi.
tak prijemne stretnutie...

janka1874
21. jan 2009

no my na stretko neprídeme lebo ako som už písala nemáme auto no a toto počasie veľmi na sánky nie je a okrem toho všetkého Sendy ešte spí

zuzka111111
21. jan 2009

no zeny ja som mala zobrat janku ale rano o 4 ma chytil nejaky zachvat kolikovy alebo co bola som vsade nikde nic nezistili a mna furt mam bolesti no som zvedava kde este skoncim ...no kontrakcie boli malina proti tomu co mam teraz ...drzte palce pa

jeane1
21. jan 2009

čafte baby 🙂 dnes bolo v Delfíniku supééééér 😵 😵 dufam že sa to ešte zopakuje 😉

andrea.m
21. jan 2009

jeane ta ty si ne taká rýchla. ja som len teraz domov došla. ešte neviem kde je sever ale už sedím za PC tak hádam skoro zistím 😀

andrea.m
21. jan 2009

zuzka držím palec ☹ a fúúúúúkam

andrea.m
21. jan 2009

tak som dala fotky aj ja a teraz idem tie tornáda zlikvidovať nech môže mužík učiť.

jeane1
21. jan 2009

adi tiež mám doma tornáda 😀 😉 tak som dala foto kym sa dalo 🙂 fotočky su supéér

andrea.m
21. jan 2009

ináč normálne ste ma vydesili s tými školskými nárokmi. sa začnem snád báť. 😖

sasenkat
21. jan 2009

Sasenka sa cely cas nezastavila takze uz odkvacla a spi ako dudok 🙂

sasenkat
21. jan 2009

tak idem aj ja prihodit n ejake fotecky 😉

dea
21. jan 2009

ahojte...........takze vam bolo na stretku super? 🙂
no my mame prvu absenciu 😀 😀

idem mrknut fotecky

sasenkat
21. jan 2009

vitaj ludka79

vitaj adka.b.

norik1
autor
21. jan 2009

Ajojteeee no aj ja som nejake pridala 🙂 Len som s hrozou zistila ze tam nemam Lindulienku a Yvku - este sme sa nepoznali a potom sme uz moc kecali 😀 musime si to vynahradit....

Inac bolo super 🙂

yesno22
21. jan 2009

jeeej krasne fotocky...som na vas myslela, ze ci ste isli aj v takom hnusnom pocasi...na nas nieco lezie, maly mal vcera mierne zvysenu teplotu a ja mam plny nos, hlava mi duni...no hroza 😝

Jani..Petka ma perfektne vlasky 😵

no a samozrejme vitame nove prichodzie mamicky aj nemamicky 😉

janka1874
21. jan 2009

norik som si myslela že na všetkých fotkách tan okatý chlapček v sivom tričku je Filipko boooože ten vyrástol
bude stretko aj o týždeň v stredu? ak áno tak to už budem mať auto by sme vedeli prísť
a tie všetky hračky myslím chodák a ten interaktívny chodák to tam bolo alebo to ste si doniesli?

lindulienka
21. jan 2009

Ahojte,
vitaj ludka 79 a adka.b 🙂
ANDREA.M, JEANE1, NORIK a SASENKAT - dakujeme za fotecky, su supeeer 😀. Nechapem, ze mate cas ich stahovat do PC, ja nemam este stiahnute fotky spred mesiaca ☹ .
Na stretku bolo super, uz sa tesime na dalsie 😀
NORIK - dufam, ze na tom dalsom stretku sa objavime aj na Tvojich fotkach 😉
JANKA 1874 - v MC Delfinik je k dispozicii kooopec hraciek, smykalka, "domcek", bazenik s loptickami a plysakmi ... proste je z coho robit neporiadok 😀
ZUZKA111111 - zelam skore uzdravenie

norik1
autor
21. jan 2009

Jani, toto bolo zatial najlepsie vybavene centrum, kava alebo caj v cene vstupneho, veeeelmi mila pani... proste fakt dobry pocit.... a vedlajsia miestnost je telocvicna - ta na fotkach nie je....plus mozes si kupit permanentku na vstupy - a mas to lacnejsie....to som este fakt nevidela...

Tak co baby, dame repete dalsiu stredu???? My prideme ak nebudeme chori, Filipko sa aspon vychodakoval - doma nema kde 🙂 Ved nemusime sa stretavat len raz za pol roka 😀 😀 😀

Lindulienka, mozme dohodnut aj nejake doobedne stretko pre maminy co este nechodia do prace...co ty na to? 😀 aby som vynhradila tie fotky he he 😀

mukky
21. jan 2009

ja nestiham nic citaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😀 😀 uz ani neviem kde som prispievala 😝 keby nebol vecer by som Vas upodozrievala ze ani deticky nemate 😀 😀

andrea.m
22. jan 2009

vítame adku,ludku aj muky 😀

lindi prepáč ale mne až teraz došlo že ta krátkovlasá si bola ty.....100x sorry.....som ťa včera nespoznala....nedošlo mi že patríš k nám

andrea.m
22. jan 2009

tak som pozrela všetky fotečky a skonštatovala som že máme najrozkošnejšie deťuchy pod slnkom 😀

zuzpidka
22. jan 2009

dobré ránko všetkým. veľmi dlho som tu nebola, tak idem trošku čítať čo máte nové. my sme ok, ešte zatiaľ zdraví. 😉

norik1
autor
22. jan 2009

no to hej, naše detváky sú proste najkrajšie, najrozkošnejšie, najmilšie 😀 😀 😀 a niekedy aj najčertíkovskejšie he he

andrea.m
22. jan 2009

ahoj zuzi...ako sa máte...aké bude vysvečko?...danielka je už druháčka že?

zuzpidka
22. jan 2009

Norik1, plne s tebou súhlasím. veď naše detváky sú proste naj....................................... 😀 😀 😀

monika1
22. jan 2009

Ahojte 🙂
pozeram fotocky ze stretko bolo super,snad sa nabuduce niekedy aj my pridame 🙂

norik skoro som odpadla ze to je Filipko, ako vyrastol 😵 😵

ludka79
22. jan 2009

caute vsetky a dakujem za privitanie....🙂 mile
no my sme dnes malii rusnu noc male sme 39,5 horucky....chvala bohu teraz uz len 38....som zufala a strasne vystrasena...no musime to zvladnut. Nema ani zapchaty nos ani nekasle...ze by to boli zubky???moze byt takato vysoka teplotka? Ale chvalabohu pekne papa aj pije vela cajiku...no uvidime ako sa to vyvinie lebo inac nas cakaju zabali...tak mi vsetky drzte palce

ludka79
22. jan 2009

tolko gramatickych chyb...
🙄

zuzpidka
22. jan 2009

ahoj adi. uvidíme aké bude vysvedčko. Dadka je už druháčka a je dosť ovplyvniteľná. takže najprv zábava a potom škole je u nej. tak sa trošku s týmto trápime. ináč sa máme ok. 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre