Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

kamilecka
26. jan 2009

Ahojte

my by sme tiez velmi radi prisli,snad nas raz manzel hodi. Od ktorej ste vo stvrtok poobede tam?

janka1874
26. jan 2009

Ahojte
žienky mám otázku viem že je to ešte skoro ale chystáme stretko decembroviek 2007 a potrebovala by som požičať ak by niektorá z Vás bola taká zlatá detskú vysielačku na 12-14 jún nájde sa medzi Vami taká zlatá osôbka?

zuzana355
26. jan 2009

jani rada by som ale nemám len ked sa opýtam niekoho 😉 dám ti vediet

janka1874
26. jan 2009

zuzi ďakujem

dea
26. jan 2009

jani my ju nemame..........ale presne ten isty vikend ideme tiez na stretko novembrovciat 2006, v poradi na tretie stretko 😀 🙂
no a my sme sa nejako zaobisli bez nej............len to malo jednu nevyhodu bud bol dole medzi ludmi muzik,alebo ja 😅

janka1874
26. jan 2009

dea a práve to nechcem lebo môj mi potom nikam nepôjde to už ho poznám ☹ ☹ ☹

kamilecka
26. jan 2009

Janka ani my nemame, ked sme boli minuly rok tak sme tiez mali len pozicanu.A kde budete mat stretko?

janka1874
26. jan 2009

kamelicka ešte nevieme lebo zatiaľ je nás dosť veľa a z celého slovenska takže hľadáme niečo niekde v strede a hlavne za rozumnú cenu

janka1874
26. jan 2009

sorry skomolila som ti meno kamilecka

zuzpidka
27. jan 2009

dobré ránko všetkým košickým deťom a maminkám. Rastík ešte spí a ja surfujem. prajem pekný deň. 😉 🙂

yvka
27. jan 2009

Ahojte dievčatá,

no vy teda ale stíhate! 🙂 😉 My sme mali cez víkend návštevu zo Senca. /švagor so synovcom/ Boli s mojimi chlapmi na tých bláznoch motorkách /tie zoskoky na motorkách/v steel arene. No tý dvaja to tam kompletne rozobrali /myslím deti/.
a čo máte vy nové?? sasenkat: som rada že myslíš aj na moju dianku 😵

zuzpidka
27. jan 2009
sasenkat
27. jan 2009

ahojte!

yvka vsetko ajlepsie obom detickam k narodeninkam 🙂

aj ostatnym oslavencom, nech ich rodicia pocuvaju a nech su zdravi 😉

sasenkat
27. jan 2009

norik zajtra plaveme spolu

... vesele upratovanie 🙂 🙂 🙂

zuzana355
27. jan 2009

Saške prajeme všeeeeetko najlepšie hlavne veeeeela zdravia. 🙂

zuzana355
27. jan 2009

norik už ked budeš rozbehnutá možeš príst aj k nám popratat 😀

majka35
27. jan 2009

ahojte ... blahoželáme všetkým oslávencom ... 🙂

yvka
27. jan 2009

sasenkat dakujem aj tvojej Saške všetko naj naj naj a hlavne šťastnú maminku, ktorá jej dáva tak veľa lásky!

Lukinko síce tiež oslavuje ale v posteli lebo je choručký. ☹ 😢
Neviete mi poradiť kde by som mohla tak narychlo kúpiť nejakú dobrú tortičku - stačí zajtra. Napadla ma cukráreň Aida ale neviem či tam majú hotové torty. Stačí taká malinká. /veľkú oslavu budú mať deti v Senci u babinky a deduška/. 😵

lindulienka
27. jan 2009

Ahojte,
aj my blahozelame vsetkym oslavencom 🙂 , aj vcerajsim na kt. som pozabudla 😒
YVKA - v Aide maju urcite hotove torty, no nemam s nimi skusenost. My sme minule vyskusali hotovu tortu z Carrefouru a bola celkom fajna 🙂

zuzpidka
27. jan 2009

V Aide majú hotové torty. Osobná skúsenosť z minulého týždňa. Sú výborné a čerstvé. 😉

kamilecka
27. jan 2009

Ahojte

Saska vsetko naj malej Sasenke 🙂 Aj Lucasovi 🙂 a vsetkym. Dnes sa tak pekne vycasilo,ale ked sme boli vonku sa prejst tak vystipalo nas teda poriadne.

janka1874
27. jan 2009

všetko naj naj naj oslávencom

a torty majú naozaj dobré v carrefoure

dea
27. jan 2009

Ahojte...........vsetko naj naj oslavencom 😵 😵 😵 nech ich rodicia nadalej pocuvaju 😀

miresta
27. jan 2009

yvka- všetko naj Lucasovi, nech je hlavne zdravý, a nech počúva maminku, a nech vám robí radosť.

sasenkat - malej Alexandre tiež všetko naj, nech je krásna po mamičke, a nech ti robí radosť

monika1
27. jan 2009

Ahojte 🙂
aj my sa pripajame a prajeme oslavencom vsetko najlepsie 😵 😵 😵

sasenkat
27. jan 2009

dakujeme vsetkym gratulantom!!! 🙂 🙂 🙂

... zuzke355, majke35, yvke, lindulieke, kamilecke, janke1874, dei, mireste, moike ... (dufam ze som a nikoho nezabudla)

dea
27. jan 2009

baby ako zajtra?? je to stretko ci sa prelozilo na stvrtok????

zuzana355
27. jan 2009

neviem ako dei vačšina tu hovorila o štvrtku poobede my sa prisposobýme 🙂

norik1
autor
27. jan 2009

Aj my posielame Sasenke pusu a Filipko aj taku uslintanu 😀 😀 😀 nech sa jej dari este lepsie ako doteraz a nech rastie do krasy, mamke a ockovi na radost!!!

zuzana355
27. jan 2009

no ako norik popratané nechce sa ti príst aj k nám ked si už taká rozbehnutá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre