Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

etuska
12. jún 2008

Xeni,ale tieto sa mi zdaju celkom OK 🙂 Tak rychlo zhname ubytko,aby sme mohli zabookovat letenky kym je dobra cena.
Hej ten Ryanair nie je az taky vyhodný,mysleli sme ze poletime z Rzesowa,ale Z Kosic cez Sky sa viac oplati 🙂

xena22
13. jún 2008

Etuska - Jasne,ze to nie je zla cena na leto.Teraz ma tak napadlo,vy idete nakoniec do irska?Nieco mi uniklo???

Ja som nejako mimo od vcera 😀 Fakt som nemozna,jednu robotu zacnem,druhu zacnem,nic nedokoncim a myslienkami som niekde uplne mimo,dokonca som zabudla dat decka do skoly a skolky 😀 uplne som bola v tom ,ze je sobota.Muz ma rano zobudil - ze kludne spi,ja idem skor do prace,lebo mame inventuru,do kelu,vzdy maju invneturu v sobotu!Samko sice rano prisiel,ze mami, uz je vela hodin,ale som ho sfukla,nech neotravuje aspon v sobotu 😀 zjavne mu to prislo vhod,ze si myslim,ze je sobota - no nie je dnes nahodou piatok 13eho??? 😀 Hlavne ze som na tento den myslela uz mesiac dopredu!A nakoniec som na to zabudla 😀

maurova
13. jún 2008

ahojte maminy a buduce maminy ja som tu nova... ani neviem ako som sa sem dostala, ale hladam tehosky v irsku.... dufam ze som na spravnej ceste....

xena22
13. jún 2008

Ahoj maurova,a kde presne byvas?Vitaj medzi nami...napis nieco o sebe

mamartinka
13. jún 2008

vytkaj maurovka.ako xena22 pise napis nieco viac o sebe.ty si tuna v irsku?a ty si tehu?

annaola
13. jún 2008

ahojte, ale ste sa nejako rozpisali dievcata 😉
xeni-gratulujeeeeeeem!!!!!s tymi priznakmi si nerob starosti,urcite vsetko dobre dopadne a mala xena sa co nevidiet objavi v tvojom albume.
ja by som tiez rada babo, ale s manzelom sme sa dohodli, ze az po navrate na slovensko.ale ked sa nahodou podari skor tak to urcite vadit nebude.nedavno som uz na 1oo percent myslela ze som v tom, lebo som mala uplne vsetky priznaky ako v predchdzajucom tehotenstve. a moja mamina ked cakala sestru, 4 mesiace mala normalne menzes.

mishka711
13. jún 2008

Vitaj maurova jasne si tu spravne su tu maminy nastavajuce maminy a snazilky takze cakame nieco viac otebe 😉

etuska
13. jún 2008

ahoj Maurova 🙂
Xeni-no nie je to na 100% iste,ale hladame...Vcera som nasla celôkom fajn inzerat blizko Londyna,takze sa to moze kedykolvek zvrtnut.Urcite dam vediet kde zakotvime 🙂

mishka711
14. jún 2008

annaola no uz som to videla dojimave juj tie deticky malinke ......... 🙂

mamartinka
14. jún 2008

dnes mame den zdraveho sexu.

lenka78
14. jún 2008

Ahojte,ako vikendujete?Manzelik je este v praci,no poobede ideme na plaz.Tak sa tesim.Som len smutna,lebo nas Chris ma zle vysledky z imuno alergologie,tak teraz musi brat lieky ak chce do kolektivu.Cize nachyta vsetko od deticiek a preto je taky v skolke chory. ☹

mamartinka
14. jún 2008

ahoj lenka78.dnes a na plaz.neviem ako u vas ale tady v tallag kazdu chvilu prsi.

mishka711
14. jún 2008

leni nezufaj ono irsky vzduch mu pomoze mozno sa to upravi ........ 😉 mozno som trepla blboost ale myslela som ze tu je uplne inak ako na svk co sa tyka vyrusou atak moj maly na svk zacal kaslat ale nic vazne a prisli sme sem a nic musim poklepkat dr mi predpisala kvapky fenistil ci tak nejak a ani som mu to nedavala ved prestal tak len tak viem ze to je ina situacia 🙂 ale bude dobre uvidis

xena22
14. jún 2008

Tak nasi chlapci su tuna klop klop zdravi,tak si nestazujem,ale ked ideme na sk,tak vzdy cosi chytia,minimalne maju zapchate nosy z toho sucheho vzduchu.V lete je im tam horuco a v zime mrznu,tak vzdy frflu na pocasie,ale tuna ked prsi 10 dni vkuse,to sa im zda uplne normalne 😀 asi su uz viac doma tuna ako na SK 😀

xena22
14. jún 2008

mishka kuk ip 😉

mishka711
14. jún 2008

xeni uz mas aj ty IP a veru pravda velika pocula som vela o tom ze detom lepsie vyhovuje tu toto pocasie ajked mama mi spominala ze ti znami s modry vies okom hovorim ze ich decka su stale chore ale to stoho asi ze su izolovane od kazdeho u know 🙂 😉

nadina
14. jún 2008

Ahojte zienky,

posielam Vam krasny pozdrav z Kanarskych. Nestiham ani vsetko citat,
len povybavujm vzdy pracovne veci,
ale postrela som, Xeni, ze cakate, to je tusim novinka, vsakÖ
asi tu nemam otaznik...nemecka klavesnica, vsade je tu plno Nemcov
a vseeetko v nemcine, hruuza 🙂
Lenka, snad ten imunoglukan zaberie, drzte sa s Chrisom.
a vitaj Maurova - ako sa volasö ja viem, ja sa to vsetkych pytam 🙂
ale maurova je tusim z tej ceskej kauzy, tak mi je blbe Ta tak oslovvovat 😀
N koncim, mam uz len minutku, chcu tu za net 50 centov za 5 minut, strasne....
Pekny vecer vsetkym,
Nadina

mishka711
15. jún 2008

nadina sme radi ze si napisala s Kanarskych juj musi tam byt krasne a teplo no hned by som isla no ak chytime nejaky last minute koncom jula urcite aj my niekam poletime tak pekny zvysok dovolenky aj ked napoli pracovnej 😉 a cakame nove fotky v albume

xena22
16. jún 2008

Ahoj nadi,tak ti zavidim,teraz urcite lezis na plazi a pocuvas more 😉 Mas tam teda dobre predrazeny internet,taky drahy som tusim nezazila na ziadnej dovolenke,musis nam potom napisat ako bolo...
Mishka vy planujete na dovcu aj s malym???Kam by ste tak chceli ist?Tuna z irska???My asi pojdeme najblizsie na dovolenku az o rok..mozno aj o dva...uvidime ako sa situacia vyvinie 😀
Cakaju nas velke vydavky teraz,hlavne potrebujeme druhe auto - do toho co mame tri autosedacky nedam ani omylom 😒 Tak sme si predbezne naplanovali Citroen Xsara Picasso,ale nie je ich vela na trhu a skoro vsetky su v dubline 😒 tak si to budem sledovat priebezne a snad sa tu nieco najde.Aj som bola prekvapena ake su rozdielne ceny na roznych strankach,neviete nahodou ktora je najlacnejsia - ved niekdy su tam rozdiley aj 1000-1500 eur a pritom tie iste parametre 😠

krasulka
16. jún 2008

ahooojte tak mam dve ciarky...zienk yak ccete kuknite do albumu, ta posldna fotka j z piatku, a bol negativny, vcera som testla vecer a bola tam krasssna druha ciarocka 😀 😀 😀 😀 volala som teraz GP a zajtra idem na krv na potvrdenie tehotnstva, kolko to tu v Irsku trva ten vysledok neviete nehodou? AKo dlho budem cakat? Predsalen ked uz to budem mat potvrdene od lekara tak asi az vtedy uverim.juuuuj som taka stastna 😀 😀 😀 😀

etuska
16. jún 2008

ahojte kocky,
Juj Xeni,esteze si mi to pripomenula-to stym autom 🙂
lebo my o tie 2-3 rocky hadam budeme mat aj dalsie 2 deticky,tak to musim mangelovi pripomenut,ze okrem domceka musime zacat setrit aj na auto 🙂

ako sa inac mate?
No, u nas uz niektori kolegovia vedia ze odchadzam z prace....vacsinou su prekvapeni,ale z takych prachov sa predsa zit neda...

Ideme teda dost do neznameho,ale aj tak hadam bude len lepsie-ja som optimistka 🙂

Este stale nevieme-Dublin?,ci Manchester???-zvazujeme, uz sme si napisali ku kazdemu pre a proti, porovnali ceny ubytka a plat. podmienky.....Uf,nie je to jednoduche....

xena22
16. jún 2008

Jeeej krasulka gratulujeme,to je super,aspon tu budem mat spolubojovnicku na tazke chvile,kedy mas termin?

Etuska veru tak nie je to len tak mat vela deti,kupovat tolke letenky,tolke dovolenku a atd...ale tak co dali sme sa na boj,musime bojovat 🙂

Dnes mi rano bolo blivno,uz som mala aj suchy nacvik na wecku,ale uz mi je fajne,uz ranajkujem 😀

xena22
16. jún 2008

uprav si to v pase 😀 tam sa ti potom bude zobrazovat aktualny tyzden tehu,predpokladam,ze to bude zhruba ako ja 😉

krasulka
16. jún 2008

xenus, ako sa to upravuje? Musim s astym pohrat..

no som to pocitala ze okolo 25 februara by som mohla rodit..ak to pocitac spravne vypocital, zajtra idem na tu krv tak az potom uverim 😀 😀 😀 😀 ale je to nadhera 😀 😀 😀

xena22
16. jún 2008

Hore si klikni na nastavenia a tam si zadaj prvy den poslednej menstruacie a nejaky komentar k tomu 😀

krasulka
16. jún 2008

dakujem idem to teda mrknut 🙂

etuska
16. jún 2008

Krasulka-tesime sa s tebou 🙂
...a o par mesiacov budeme s tebou " v duchu" predýchavat 🙂

mishka711
16. jún 2008

krasulka tak gratulacia teda 😉 sa nam to tu zacina kopit

mamartinka
16. jún 2008

KRASULKA TAK AJ MNA PRIDI NAKAZIT ALEBO ASPON PRSKNI PAR VYRUSIKOU.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre