Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

catalin
13. jan 2009

caute baby, vidim ze mamickam sa nechce rodit.. 😀 uz sa tesim na prirastky.

este rozmrzam taka je zima vonku, na dalsi tyzden ma snezit..aj ked irskej predpovedi prilis neverim a ani sa nespolieham.

xena, testujem ak bude treba, na buduci tyzden..nemam nejake zvlastne pocity, aj ked je pravda ze ked si na koniku precitam co mi ma byt tak mi je vsetko. ale este je skoro, mrcha tu ma byt najskor v nedelu takze casu dost.

annaola
13. jan 2009

ahojte dievcata, zdravim zo Slovenska. je tu uplne strasidelna zima..brrrrr.

mishka711
13. jan 2009

baby fidka susanne nestresujte aj ked bude po termine hlavna vec ze budu zdrave na ne??aj ked viem ako to je uz som sa nevedela dockat tu na koniku len ta porodila ta porodila a ja sakra nnic ale potom uz om si riadne odfukla 🙂 😉 aj moja znama je na svk mala termin 11.ja a este je cela 😀

mamartinka
13. jan 2009

catalin neblazni.v irsku a snezit?no jasne buduci utorok letime na sk tak uz mozu aj tragace padat 😀

xena22
13. jan 2009

Jej mishka maly bude mat narodky prve co???BOze to utieklo,neni davno sa narodil...

Catalin ja som vzdy mala vsetky priznaky a nebola som tehu nikdy a ked som si bola ista,ze nic nemoze byt,tak som potom testovala vzdy s oneskorenim a pozitivne a musela som predychavat tu info...som jasny priklad toho,ze sa da otehotniet mimo plodnych dni...no na to,ze som to naprd ratala cele roky - tak budem mat "len" tri deti 😅

ladywitch26
14. jan 2009

catalin, moja svagrina otehotnela 4dni predtym,ako mala dostat MS, a ja som si to tiez nejako blbo ratala,tak som bola nakoniec tiez soknuta. 😀 inak to s tym zistenim bola sranda celkom. akurat v den,ked som mala dostat mrchu,tak som mala stale take blbe nutkanie,ze spravit si test.tak som zavolala muzovi,nech mi po ceste v meste kupi.uz mu skoro zavreli lekaren pred nosom,ale ked videli,ze sa nejako zufalo dobija dnu,tak sa ho spytali,ze co tak surne potrebuje.a ked im vysypal,ze tehu test,tak sa zacali smiat, ze no to je ozaj vazne,tak mu ho este predali. doma som na to aj zabudla,este sme si s muzom po veceri otvorili pivo,potom sa mi strasne chcelo ist cikat,tak som si spomenula,ze to si mozem ten test spravit.ze len tak viac menej zo srandy.no a zostala som fakt soknuta, ked tam boli tie ciarky nakoniec dve. 😀 tak sup sup robit test,mozno sokuje aj teba. 😉

mishka711
14. jan 2009

no ubehlo uz v sobotu bude mat rok takze bude party 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishka711
14. jan 2009

ja viem no drzime palceky nech coskoro uz porodite tie co naku 😀 samozrejme

mishka711
15. jan 2009

baby xcem sa spytat ci nemate skusenosti s vyrazkou na lici malemu sa vyhodila si pred 2ma mes a stale dokola zahnisa prejde zahnisa prejde nieco sa mi mari ze som citala ze to moze byt aj zo zubou ale co ja viem taku hroznu vyrazku sakris ako pupertak a to bude mat rok 😀 no natieram sudocremom framikoinovou a nist dokola nezmizne uplne a vcera moj muz stratil obrucku tak je zase single 😀 srandujem nedam ho nikomu 😠 😀 a vy co ako dnes nikto nic???

xena22
15. jan 2009

Mishka aj ja som stratila obrucku a muz svoju aj tak nenosi,takze sme obidvaja single 😀

a aka je to vyrazka,taka co by sa akoze dala aj vytlacit???Lebo to mal raz samko este ako babo,tiez sme natierali kadecim,ale nakoniec mi dala dr na to nejaky alkoholovy roztok...to pomohlo...ale ak to ma ekzem,tak to nie alkoholom radsej...

mishka711
15. jan 2009

no ja som stoho neni nadsena ale stava sa kedze mu bola vacsia lebo ten co nam robil mu vravel ze radsej vascciu no a tu to mame 😠 ale prezijeme 😀

annaola
15. jan 2009

xixi...a ja mam momentalne 5 obrucok... mam 4 na prste z hallowen bracku, toho kolacika 😀 a vsetci sa ma pytaju ze odkial taky original 😉 mishka neces jeden pre muzika?

susanne.k
16. jan 2009

fidka ja uz mam tiez vsetko ready 🙂 .
Predvcerom sme este stihly aj vymalovat izbu, takze uz iba cakat na toho maleho votrelca ktoremu sa nejako este nechce, ale zato didzinu si robi dobru kazdy vecer. 🙂 🙂 🙂

xena22
16. jan 2009

Susanne ked este chvilu pockas,tak mozno porodime aj naraz 😉 A ake mate meno?

dubliner
16. jan 2009

Ahojte, tak ja som tu medzi vami nova, tak dufam, ze nevadi, ze sa vam sem zapletiem. Chcela by som sa vas spytat, ci ma niektora z vas skusenost s tym, ako je to v pripade, ak by som chcela rodit na SVK. ked sme boli naposledy doma cez vianoce, tak mi v poistovni povedali, ze ma poistit nemozu, pokial tu pracujem a nieco take ako dobrovolne poistenie u nas neexistuje. Pytam sa len preto, lebo by som chcela vediet, ci si potom porod budem musiet hradit sama. Neviem si totiz dost dobre predstavit, ze by mi ho tu moja vhi preplatila.
Vopred dikes

ladysparky
16. jan 2009

ahojte, aj ja som tu nova 🙂
dubliner, na slovensku na 100% existuje dobrovolne poistenie, ale zdravotne. ako je to so socialnym, netusim. skus poprezerat na www.porada.sk
zapajam sa do vasho kruzku, nakolko by som rada mala bejby 🙂 aby ste boli uplne v obraze, s priatelom sme tu vyse roka, pred mesiacom som vysadila HAK, zacala sa tak velmi striedmo dopovat kyselinou listovou, snazim sa uplne prestat fajcit a do otehotnenia musim este aj schudnut 😉 niekolko mesiacov by som sa chcela "ocistovat" a pak skusit zamiesit 🙂 uvidime ci to pojde hned
no ale otazka je, ako je to s materskou podporou a rodicovskym prispevkom v irsku.. kde by som si to mohla presne nastudovat? najlepsie v slovencine.. 😅 a najlepsie by boli rady od vas, mamiciek
tak ak si najde niektora cas, budem rada
btw, som vo waterforde

happysmile
16. jan 2009

ahojte, dubliner, takto pred rokom som aj ja mala ten isty datum porodu 7.7. (trocha nostalgie u mna)

tak prajem prijemne tehulkovanie vsetkym nastavajucim maminam 🙂

mamartinka
16. jan 2009

ahojte.zvlast vytam nove tvare happysmile,dubliner,ladysparky.dufam ze temu irsko navstivite casto.akosi to tu v poslednom case dost viazne.niektore dni. 😉 a ako sa vam v irsku paci?

nadina
16. jan 2009

Pekny vecer vsetkym,

vitaj ladysparky, dubliner.

Zienky potrebujem poradit,
ak ma niekto katalog AVON kampan 2/2009, new year sale..
ten cerveny, vypredajovy, prosim, aky je nazov vyrobku kod 14522
na strane 90?
Viete mi poradit?
Avon lady mi doniesla nieco ine, ja som jej samozrejme katalog vratila
a nemam si ako overit, na nete som nenasla, len SK a USA a maju ine kody.
Diky moc.
N.

mamartinka
16. jan 2009

nadi cauko.neskoro uz som ho vyhodila.ale skusim pohladat na nete a dam ti vediet.

ladysparky
16. jan 2009

nadi, mala mi ho dnes kamoska doniest, ale zabudla.. takze tiez neviem pomoct

nadina
16. jan 2009

Martinka, dik za ochotu,
ja som preliezla uz skoro vsetko a nic
a hneva ma to, lebo som kupovala 3 ks z toho
a prisli mi (prepokladam) 3 ks ine...
snad niekto este doma ma ten katalog,
dik

ladysparky
16. jan 2009

holky a odkial z irska ste?

nadina
16. jan 2009

Dublin 15, Tyrrelstown,
ale su tu rodinky snad z celeho Irska...

mamartinka
16. jan 2009

nadi na kedy to potrebujes?dam ti jednu adresu na cesku sarku.raz tu aj pisala.ona ten avon robi mozno bude vediet.sarka76@volny.cz alebo mobil 085 1301490.este je jedna tiez sem pise.misakika.od tej si objednavam.poslem aj na nu kontakt.

mamartinka
16. jan 2009

laytown-drogheda byvame.pred tym v tallagh.

nadina
16. jan 2009

Martinka,
dik si zlata, ja myslim, ze sa tu snad niekto najde,
mozno Annka?
Myslim, ze tiez spominala, ze ma avon...

mamartinka
16. jan 2009

mam kontakt aj na oriflame ak ma niektora zaujem.

nadina
16. jan 2009

Ladysparky,
vsety prispevky suvisiace s narodenim dietata a potom -
najdes na : http://www.citizensinformation.ie
ale len v angline, pripadne v polstine...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre