Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

annaola
13. feb 2009

ahojte, najskor velka gratulacia pre Xenu k malej Anulke!! Ako rychlo ubehlo tych 9 mesiacov a uz si ju drzi v naruci..
S danami ja problem nemam- ignorujem ich 😀
Vidim ze s tou elektrinou je to celkom zaujimave, nam sa nastastie nejako extra nezvysila.Kurime plynom, a tento mesiac nam prisiel rekordny ucet 713! Tak sa ohromne tesime ☹ . Neviem cim to je( asi zuctovanie, aj ked to nikde nie je uvedene), ale vzdy raz za rok , v zime nam takato suma naskoci. No co uz.Mame si ju nastastie s kym podelit 😀
Nadina, ako sa mas, co noveho, deticky posluchaju, obchod prekvita?, mas nieco nove na blogu?
pekny den vsetkym,huraa blizi sa vikend 😉

nadina
13. feb 2009

Ahoj Anka,

dik za opytanie, veru nic nove na blogu,
nestiham vsetko, mam tam rozpisane clanky,
snad ich vyhodim na blog kym mi ho nevypnu 🙂
Obchodik bezi, zatial je stale viac prace s nim ako uzitku,
uvidime casom 🙂

Pekny vikend vsetkym 😉

mishka711
13. feb 2009

nadinaako vzdy si n1 v podavani info inak baby su tu nejake nove tehulky?lebo ja nejak nestiham citat a vitam nove babenky

cipsinka
13. feb 2009

lady,doma myslim,ze nepracujem 😉 😉 😉 😉 ,inak som v Dubline 😉 😉 😉 😉

cipsinka
13. feb 2009

annaola,to Vam akoze prislo 713 ecok za plyn???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Pani moji,byva vas aspon viac??? 😨 😨 😨 😨 😨

ladysparky
13. feb 2009

cipsinka a co porabas cele dni? ja len ze sa dooost zacinam nudit 😀 horsie vsak je, ze mi vsetko zacina vadit a zacinam byt zla na mojho draheho 😖

lenka1108
13. feb 2009

ahojte baby...ja som prave dosla od zubara... ☹ ☹ ☹
este mi ostava jeden kaz a jeden na vytrhnutie...
nadi hod sem ten tvoj blog dlho som nic poriadne necitala ,tak chcem byt trochu v obraze...

annaola no pekny ucet...sak by ma slahlo... 😉 😉

nadina
13. feb 2009

Ahoj Lenka,

moj blog najdes v mojom "pase" tu na MK :
klik na moje foto - tam je link -
a prijemne citanie 😉

cipsinka
13. feb 2009

lady,presne ako pises, 😉 😉 😉 😉 uz mi to tu zacina riadne liezt na nervy,preto som bola sklamana,ze si mimo Dublinu by sme zbehli na kavicku 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Zatial nie som na draheho nervna,ale myslim,ze aj k tomu dojde 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
13. feb 2009

cauko cipsi.tak ako sa dnes mas?a nenervujte sa babky. 😉

cipsinka
13. feb 2009

ahoj mati,mam sa fajn akurat sme prisli z mesta,boli sme na nakupe potravin 😉 😉 😉 😉 a ty?? 🙂 🙂 🙂

mamartinka
13. feb 2009

ale da sa.v pohode.pred chvilkou som prisla z prace.manzela mam na poobednej.idem si urobit kafco.

cipsinka
13. feb 2009

ty robis??SOm si myslela,ze nemas pracu 😅 😅 😅

annaola
13. feb 2009

cipsinka, je nas 7 v dome, tak to este nie je taka hroza s uctami.
predstavte si, segra mi volala, ze ju vydieraju v robote- ked nebude pracovat za 8 e/hod, tak ju vyhodia. je to iba par hodinovy cleaning, ale predsa, ako si to mozu dovolit. Zdovodnili to tym,ze vela ludi hlada pracu za 8 e. No neviem, to sa mi velmi nezda...Zhodou okolnosti robi v tej skolke,kde chodil Tomi , tak sa ani necudujem co sa tam deje, jeho sa vtedy ~zbavili~ velmi nesympatickym sposobom.
martinka,inspirovala si ma, idem aj ja hodit dobru kavicku + kolacik ( vcera som s drobcom piekla, a mame kopu vselijakych zaujiimavych tvarov , ked sa na ne pozriem hned ma rozosmeju 😀 )

cipsinka
13. feb 2009

annasola to su ozaj hajzlici,co si uz ti ludia dovoluju to je horor 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mamartinka
13. feb 2009

annaola hod neaky kolac.no to je inak sila s tou sestrou.no to by aj mna zaujimalo ci si niekdo nieco taketo moze dovolit.cips chodim upratovat domy,zehlit a pod.

xena22
13. feb 2009

Ahojte uz som doma,vsetko je ok az na to ze ako som predpokladala nemam mlieko 😠 hodila som nejake foto a idem sa venovat doma,uz im tu chybala zenska ruka,tak teraz tu chlapi maju rovno dve zeny v dome 😀

Hodila som nejake foto do albumu,,,, musim este nafotit,nejako sa mi v porodnici nechcelo...skor sme natacali videjka,,,

Ozvem sa ked naberiem smer 😀

mamartinka
13. feb 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyy rychlo kde ste.xenulka uz ma malicku v albumiku.zlatulinka,velika a skranata je.krasne babetko.joj.aj ja ceeeeeeeeeeem.

mamartinka
13. feb 2009

xenuli uz mas aj ip odomna.zlatunka je.

alienka1
13. feb 2009

ahoj xeni. tak este raz gratulujem ku krasnej princeznej. je naozaj zlatucka, babika mala 🙂

mishka711
13. feb 2009

xeni malinka je riadna bucka aspon na foto ale tak to ma byt je velmi zlata mas peknu zmenu 🙂 a stym mllieckom no asi to tak nema byt ved to mas uz odskusane tak neboj vsetko bude oka aj ked bude na umelom 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinaorchid
13. feb 2009

ahoj xeni.
mala je zlatucka 🙂 uz aby ten bocian priletel aj k nam .ja som dostal mlieko az na 7 den,nadej zomiera posledna.na druhej strane deti na umelom mliecku lepsie spinkaju 😉 opatrujte sa 😵

lenka1108
13. feb 2009

jej xeni mala je prekrasna.. este raz gratulujem...krasna...

ja mam zubara tu v galway a mam to na medical kartu...

andrearu
13. feb 2009

Xena mala je nádherná 🙂 hlavne nech ste zdravé.

Krásneho Valentína, všetkým prajem.
Zajtra na máme výročie svadby 11 krásnych rokov 🙂 už za nami

mamartinka
13. feb 2009

andrearu gratulujem k vyrociu.a tiez vsetkym zelam krasneho Valentina. 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
13. feb 2009

tu mam pre vas typ.dnes som nasla jedneho ale cech je to ak vam to neprekaza.je to Dablin15.little pace shopping center,Clonnee.tel.cislo je.0851 99120.vola sa Martin

mamartinka
13. feb 2009

este vam poslem link kde najdete to Litttlepace Shopping Centre.je tam lokalizacia a pevna,a na mobil volat az po 15 hodine kazdy pracovny den mimo utorka.takto mi to dnes poslal do emailu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre