Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

mamartinka
12. máj 2009

ladywitch26 tak snad uz to pojde ked si postlacana.snad sa malinka umudri.drzim palce nech uz to vsetko trapenie je cimskor zatebou.a hlavne nech ste zdravucke.drz sa.budem na teba mysliet a drzat silno palce. 😉

ashley
12. máj 2009

Ladywitch aj mne pomohlo vysetrenie zo spodu... Tak ti silno budem drzat palceky. Mne mali vyvolavat rano a v noci som dostala kontrakcie... co bolo 2 dni po vysetreni. Aj ti robili ultrazvuk? Kontrolovali prietoky??

ashley
12. máj 2009

Teda oprava... myslim si, ze mi pomohlo vysetrenie zo spodu. Lebo som aj vela chodila na prechadzky a po schodoch.

tinkadublin
12. máj 2009

Lady tak dufame ze ti to pomoze .) vela stastia a zdravicka vam obom, nech ide vsetko ako po masle .))

tinkadublin
12. máj 2009

Jaaaj lady inak v pondelok ma moja mamicka narodeniny 😀

tinkadublin
12. máj 2009

ludmilka no jahody ani nespominaj, boze.. ale tie tu v irsku mi vobec nechutia 🤐 ale doma mame u babky vinice a zahradu a mame tam nase domacne vypestovane jahodky, tak tie su lahodka.. mnaaam take fajne sladucke a samozrejme aspon viem co papam, nie nejake umeliny.. jaaaaaj dala by som si.. ste strasneeeee baby!!!! 😝 preco musite rozpravat o jedne?? 😀

tinkadublin
12. máj 2009

mishka tak drzim palce s odnaucanim.. ked som robila aupair v anglicku tak sme odnaucali maleho ktory mal 3roky.. ale zvladol to pekne.. aj ked chapem ze Sebko je o polovicu mladsi .) take zlatunke dietatko .) proste vsetka chvala tebe a manzelikovi.. sa u nas hovori, ze si mame okopirovat aby sa nam tiez take krasne podarilo 😀 no spat k mliecku.. aj tak sme este jemu a jeho 4rocnej sestricke davali pred spanim mliecko, ved je zdrave .))

tinkadublin
12. máj 2009

az teraz vsimam ze som tam napisala blbost 😀 ze preco musite rozpravat o jedle .))))

mishka711
12. máj 2009

tinka diky no maly sa podaril nastastie ho kazdy chvali sme hrdy nanho ale to kazdy rodicia na svoje deticky takze aj vy budte a svoje 😉 no dnes ideme spat skorej rano vstavam na 8smu v holles street a manzel ide asi o pol 4s domu nasich zaniest na letisko a zajtra po praci pride navsteva no busy day ale neva a sebkovi idem zarobit caj plus teraz mliecko a uvidme uz teraz sa potim co to bude zase 😀 ale co uz bru nocku

ashley
13. máj 2009

Ahojte.
Lady este si cela?? Myslim na teba. Ja som bola dnes na kontrole v nemocke a vsetko mam ok... TAk som rada.

ladywitch26
13. máj 2009

ashley, no este som cela....ale odvcera po tej prehliadke na klinike zo mna stale vychadza ta hlienova zatka. niektore baby po tom porodili do par hodin, niektore aj po tyzdni. tak uvidim. ja by som brala tu prvu moznost, ale zatial fakt nic. 😒 akurat ze vcera,ked som zalahla do postele, tak som hodinu nemohla zaspat, lebo sa vrtela ako diva. aj som si myslela, ze sa mi pretocila, ale potom ma tak skopala do rebra, ze som to ledva rozdychala. no fakt neviem, co jej ta doktorka spravila, ale cely den bola nesmierne aktivna a dnes tiez.

ashley
13. máj 2009

Lady prajem ti tu prvu moznost. Viem to cakanie je hrozne, ale babatko vie kedy ma prist na svet. Budem na teba mysliet a drzat palceky.

tinkadublin
13. máj 2009

lady tak drzim palce, a ako vravi ashley babatko vie kedy ma prist .)) hlavne ziadny stres!

mishka711
14. máj 2009

lady no asi uz aj rodis alebo to mas zasebou uz no sme zvedavy 😀

mishka711
14. máj 2009

inak odnaucenie od mlieka v noci prebieah celkom fajn ked sa zobudi dam mu caj to pocucka nechce vela a dame dudel a spi takze tak a spi lepsie ako predtym klopklopklop este z nasej postele ho dostat 😀

tinkadublin
14. máj 2009

Mishka tak to je super ze to uz ide dobre. Inak ako prebehla navsteva v holles street? Ozaj a navsteva bola? Ale som zvedava co? 😀 ja mam dnes volno tak pekne oddychujem.. Uz nech je pondelok a viem ci dostanem svoje dni alebo nie .))) a ked nie mozme robit testik 😎

tinkadublin
14. máj 2009

Mishka ako vsimam pravidelne tu piseme hlavne my .)) no skutocne kam sa vytratili baby ako nadina, xena, catalin a pod. Asi uz nemaju cas sadnut za pc pri detickach 😀

ashley
14. máj 2009

Ahojte.
Tinka tak to je pravda, ze pri detoch je menej casu. Ale zalezi to aj od veku, ked bol maly, tak som mala viac casu... potom pride vek ked sa musis venovat stale a casom sa to upokoji... No a teraz na konci tehotenstva sa mi niekedy ani nechce zapnut PC.
Budem ti drzat palce nech ti v pondelok nic nepride. 😀

ladywitch26
14. máj 2009

mishka, nerodim ☹ ja to fakt vidim v ten pondelok na vyvolavacku. ale uz som mame prebookovala letenku na stredu. este musi zavolat veducej, ze si predlzuje pobyt. chcela jej to povedat dnes, ale ze jej akurat zomrela svokra, tak jej nechcela povedat dalsiu zlu spravu. to by uz bolo na nu vela v jeden den. tak jej brnkne cez vikend a hotovo. takze plan je taky, ze v pondelok, resp.v utorok v noci sa mala narodi, v utorok cez den si ju mama trochu uzije a po polnoci ju pojde muz hodit na letisko do dublina. aspon cosi.

tinkadublin
14. máj 2009

Ashley ved ja viem .)) len ked som sa preluskala cez 200 stranok tak som si na ich prispevky nejak zvykla .)) no ale som rada ze si ten pc aspon sem tam zapnes 😉 tak dakujeeeem, drzte-drzte vsetky palce!!! .)))

tinkadublin
14. máj 2009

lady ked to bude ten pondelok tak to bude mat narodeninky s mojou maminou .))) no ale pocuvaj ty to mas fakt nejak na tesno.. chudak tvoja mamina, ledva si malej uzije ze? No hlavne nech ste obe zdravucke a vsetko ide bezproblemov!!!!

ashley
14. máj 2009

Lady, tak to ma mrzi, ze tvoja mamina si babetko moc neuzije. Dopadla si skoro ako ja.. az na ten rozdiel, ze moja mama to nestihla vobec. Ale bola to trosku aj chyba doktora, lebo mi povedal, ze porodim skor.. no a 13 dni som prenasala. A kedze mamina pracuje, tak nemohla ostat. Teraz sme to vyriesili tak, ze pride moj tato zaciatkom juna a ostane az do porodu a potom prileti mamina...
Tinka ale klobuk dole preluskat sa tolkymi strankami... 😀

tinkadublin
14. máj 2009

Ashley ja som sa tiez akurat rozpravala s mojou maminou vcera na skype.. ze na ako dlho by ona mohla prist z prace a tak.. a tiez by to bolo len na 3tyzdne.. tak to budeme musiet naplanovat riadne .)) no asi by som si to mala nejak rozhodit potom, 3tyzdne moja mamina, 3tyzdne ocino, potom 3tyzdne draheho mamina a 3tyzdne draheho ocino .)))) to by som mala pomoci ajajajaaaj 😎

alenka1906
14. máj 2009

ahojte baby,patrim medzi dalsie "snazilky"..Som uz ale velmi zufala..Spolu s partnerom sa snazime o babatko uz asi rok a pol..a stale nic! Bola som u lekara,myslela som si,ze je chyba v nas..ale vsetko je v poriadku.. Moli by ste mi poradit?Myslite,ze IVF je uz posledna moznost alebo mam sancu otehotniet prirodzenou cestou? DAKUJEM..

tinkadublin
14. máj 2009

alenka vitaj, tu ti baby urcite poradia.. ty si tiez v irsku? inak napisala som ti ip .))

alenka1906
14. máj 2009

ahoj Tinka,dakujem za privitanie aj za ip..ano som priamo v dubline..

tinkadublin
14. máj 2009

aj my, teda je tu nas pekna kopka v dubline .)) ja som v dublin 6 - Ranelagh a ty kdeze?

alenka1906
14. máj 2009

ja som dublin 1 kocka..veru ze ns je tu hojne xixi..musim utekat..hadam pokecame inokedy papaaa

ashley
14. máj 2009

Vitaj Alenka.
Myslim si, ze ked ste v poriadku, tak by ste mali vyskusat na to nemysliet. My sme si povedali, ze na to kasleme, ze pojdeme v lete na dovolenku a skusime na dalsi rok... a kuk uz bude mat 2 roky a dalsie na ceste. Ale tiez som sa bala, ze sa nepodari.
Tinka to budes mat dobre tolko pomoci. Mne nepomahal nikdo. Svokrovci nemozu a nasi mali malo dovolenky. Ale zvladli sme to. Horsie to bude teraz s 2 detmi. Na tyzden pomoc bude, ale co potom???

bambulka123
14. máj 2009

Ahojte ladywitch tak to cakanie musi byt hrozne.Drzim prsty nech sa to uz rozbehne.
Vitam tiez nove tvare tak aspon je nas tu snaziliek viac.
Nejak sa nam to pocasie pohorsilo snad bude pekny vikend.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre