Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

alienka1
16. máj 2009

NO NADHERNA SPRAVA!!!!!!!!!! lady gratulujume!!!!!!!!!!
si sa riadne natrapila, tak ako ja. ale za ten krasny pocit ked si stanku uvidela to stalo, nie?! 🙂

catalin
16. máj 2009

no to je kraaaaaaasa tak ste sa konecne dockali!! 🙂 🙂 gratulujeme a prajeme aby sa mamka rychlo zotavila a drobculka aby rastla a bola zdravucka.
To mate nejaku novu modu rodit deti nad 4 kila tuto v Irsku? To vam asi fakt tento irsky vzduch prospieva. Dufam ze to nieje priamo umerne poctu rokov prezitych v Irsku, lebo ja by som 5 kil zivej vahy rodit nechcela 😀

mamartinka
16. máj 2009

no asi ten vzduch tuna na deti prospieva.inak aj ja sa mam niekedy na co tesit.bo manzel mal tiez ked sa narodil cez 4 kila nieco.uf.no ale uz hlavne nech to pride a sme zdravy.no nie. 😅

bambulka123
16. máj 2009

ladywitch super ze to mas uz za sebou,srdecne blahozelam a prajem hlavne zdravie.Skore zotavenie a vela radosti z malinkej. 🙂
catalin dlho si tu nebola ako sa mas?

chelsee
16. máj 2009

juchuu aj my gratulujeme 😉 teda pekny kusok baby to je...opatrujte sa a hlavne nech ste obe zdrave 🙂

annaola
16. máj 2009

Aj ja sa pripajam ku gratulacii - a vela zdravicka malinkej.!!!!!!!

susanne.k
16. máj 2009

ladywitch gratulujem a prajem skory navrat domou, aby si aj maminka uzila malej.

tinkadublin
17. máj 2009

Ahojte baby, tak pripajam sa aj ja VSETKO NAJ PRE MALINKU! Dockala si sa lady, gratulujem, hlavne vela zdravicka obom! Trosku neskoro pisem, lebo som dnes bola v praci od 9 do 18 a potom od siedmej sme mali leaving party, kedze nasa manazerka odchadza, vlastne v piatok bola posledny den. Nuz a dostala som sa domov o polnoci. Samozrejme som pila len nealko ved co ak nahodou uz som tehu 😀

tinkadublin
17. máj 2009

Jaaaj uz sa neviem dockat pondelka .)) moja teraz uz byvala manazerka ma vysmiala ze to sa nam urcite nepodarilo na prvy a jediny pokus.. Ani moja mamina ma nejak nepovzbudzuje v tom, ze jej trvalo skoro rok otehotniet. ALE JA VERIM! Nemam ziadnd priznaky tehu, akurat ma bolia prsia ako pri mojich dnoch ale inak nic.. Ja neviem, ja len mam stale nutkanie prihovarat sa svojmu brusku 😀

tinkadublin
17. máj 2009

Uz mi asi sibe 😀 ja mam dokonca sny o tehotenstve uz dva tyzdne, v podstate odo dna ako sme mozno splodili babo .)) a to ja som si nikdy v zivote nepamatala sny a teraz kazdu jednu noc .)))

tinkadublin
17. máj 2009

Ale som sa rozpisala 😀 to som vzrusena z ladynho babatka, jaaaj proste uzasny zazrak taky uzlicek .) idem radsej spinkat .) zajtra sa chystame s drahym do Powerscourt gardens a k vodopadu, tak musim byt fit 😀 prajem vam vsetkym krasnu nedelu! Hlavne ladywitch a Stanke!

mishka711
17. máj 2009

tinka jasne ver si netreba pocuvat druhych a hlavne by som moc nehovorila ze sa snazime lebo ludia su rozny zavustly a nedopraju takze tak radsej im oznam som v tom a basta 😀 tie sny no je to podvedomie mne sa zase snivaju debiliny hrozne ale to je v tehu normalne zevraj haha

tinkadublin
17. máj 2009

Tak a z vyletu nic. Zobudila som sa s hroznou bolestou hrdla .( to mam za to ze vcera som zaucala novu babu a cely den som len rozpravala.. Asi ani tie studene drinky nepomohli 😀
Mishka mas pravdu, a hlavne ta byvala manazerka je polka a tie maniere co ma a ako sa sprava, cosi neskutocne. Mame par znamich poliakov co su v pohode ale to budu asi vynimky 😀

tinkadublin
17. máj 2009

A tie sny 😉 mne sa nielen o tehu sniva ale tiez rozne debiliny az sa rano nestiham cudovat 😅 a pamatam si vsetko do detailov, no neskutocne.. Nikdy som si nepamatala sny, fakt len prilezitostne.. a teraz kazdu jednu noc 😀

tinkadublin
17. máj 2009

Dnes asi kazdy vyletikuje .)) baby rozmyslam ci si mam zacat platit zdravotne poistenie abo nie. Za tieto 2 rocky som ani raz nepotrebovala ist k lekarovi tak by mi to bolo nanic. Chcela by som iba kvoli tehu a pre dietatko. Ale zase vsade je cakacia doba 1rok co by som aj tak nestihla keby ze som uz tehu. Takze narok na private ci semi by som nemala. No neviem, poradte 😅

mamartinka
17. máj 2009

ahoj tina.no neviem ci sa v takomto pocasiu da vyletikovat.aspon mi sme domka bo kazdu chvilku prsi.uz ma to pocasie unavuje.no co sa tyka toho poistenia ja si platim aj zdravotne aj socialne poistenie.myslim na tych 270 dni aby som aspon mala narok na matersku.platim si to od septembra 2008.ci si to chces platit to sa musis ty rozhodnut.v tom ti neporadim.a ty chces niekedy rodit v Irsku ci doma na Slovensku?zelam pekny uprsany zvysok nedele.

tinkadublin
17. máj 2009

Ahoj Martinka, ja chcem rodit tu, mam zatial dobru pracu aj manzel, domov sa nechystame este par rockov. Ja som mala na mysli sukromne irske zdrav.poistenie vhi alebo quinn healthcare. Tak neviem asi si zacnem platit az ked bude babo na svete, pre nas oboch. Jaaj neviem este 😀

tinkadublin
17. máj 2009

Mishka ty si bola v Holles st. na public? Kolko zienok je vlastne na 1 izbe pokope? Mozes aj do ip aby sme tu nenudili baby 😀 no vidis ja uz normalne o hospitale rozmyslam ako by som bola tehu xixii 😉

catalin
17. máj 2009

ahojte baby, tak zas mam chvilu cas tak cosi napisem...

tinkadublin jednoznacne si daj to poistenie, sice ty z toho mozno nic mat nebudes ( resp. budme radi ze ho nebudes potrebovat na nemocnice..atd ale mat ho just in case), ale raz uz ked tu bude babo, tak to s private pojde vsetko rychlejsie. tam je dokonca moznost ze aj zamestanavatel plati cast, ale to je vacsinou vo velkych podnikoch.

joj ozaj a prajem ti aby vam to s babatkom vyslo hned na prvy krat. 🙂 ale ked sa tak nestane tak nezufaj a hlavne sa na to neupinaj a nesleduj sa. ono to pride ked to najmenej cakas. vravim z vlastnej skusenosti... 😉

tinkadublin
17. máj 2009

Catalin dakujem .) neboj ja sa neupinam, len mam take divne pocity 😀 my to s drahym berieme s kludom, ved ked nie teraz tak neskor .) iba sme zacali, mame kopu casu a len pokracujeme v tej prijemnej cinnosti robenia deticiek 😀
ako vidim aj vy cakate uz, tak dodatocne gratulujem .) uz mate mena? 😉

tinkadublin
17. máj 2009

Inak Catalin ty si v dubline ci nie? Nejak nepamatam .)) krasne fotocky .) kde si bola na ultrazvuk tak skoro v tehu? To by som aj ja chcela 😀

mamartinka
17. máj 2009

catalin pekne brusko.uz sa zacinas gulatit.ako sa citis?inak co porabate baby.ja sa strasne nudim.uz neviem co od nudy. ☹

mishka711
17. máj 2009

ano rodila som v holles street baby dnes sme cely den doma hruza nic sa mi nechce catalin pekn fotky ten nostek juj maly oiniokio xixi mile ale ono sa to este pomeni ja idem na 3D az 26maja ak mama dovtedy pride a snad uvidime sex 😀

ashley
17. máj 2009

Ahojte.
Dnes bolo otrasne... vlastne ako cely tyzden... uz chcem teploooooo aspon trosku.
Mishka bola si spokojna v tej nemocnici? Ja som rodila a budem rodit v Rotunde..v city.

catalin
17. máj 2009

tinkadublin, robenie deti je ta najlepsia vec na svete, a ked mas hned aj vysledok o to lepsie :o)))
mena pre babu este nemame, pre chalana to bude isto oliver. tak sa nechame prekvapit co sa skryva medzi nozkami. snad nam to babo do novembra prezradi. 😉 dnes mi uz aj zacalo take jemne steklenie ci bublinkovanie v brusku, stale na to cakam kedy sa to bude opakovat..zatial nic..
mamartinka mas pravdu uz sa zacinam gulatit, teda brusko zatial som nepribrala ani deko, ale to bude asi tym ze babu chutia len zdrave veci 😉 ak neratam pohar koly, tak snad mu to vydrzi cele tehu..inak sa citim uzasne, tehu si uzivam, aj ked mam dni ked ochkam achkam, ale zatial je to v norme. 😉
na ten ultrazvuk som bola u nas v Corku, je tu polska klinika aj gynekolog takze tam sa chodim na nase babo pozerat ako rastie 🙂
no idem ja spat, kto za mna vstane do prace...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ashley
18. máj 2009

Ahojte.
Jeeej Fidka ja som zabudla... prepaaaac 😅 😅
Hned sa do toho pustim.

ashley
18. máj 2009

Inak ma Iri nahnevali, tym ze zrusili Early Chilcare Supplement... 😠

mishka711
18. máj 2009

asley ano bola som sokojna preto idem este raz snad naposledy 😀 a budem spokojna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre