Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

ludmmila
9. jún 2009

v pohode aj cez vikend by mohlo...kde to necham na vas predsa ste z Dublinu, tak mate lepsie napady

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annaola
9. jún 2009

Ahojte, tak stretko by bolo super, ten vikend by asi vsetkym najlepsie vyhovoval- viem si predstavit velikansky slovensky piknik v Phoenix parku 😉
bambulka, gratulujem!!!!!!! Skvela novinka!
Aj malinkej Stanke k dnesnym meninam!
Aj my mame jednu interesantnu novinku- nas Tomi sa ozenil !Tibor zostal v soku ked nanho krical '' Tatinoo, chod mi prosim ta vybrat z bundy manzelsky prsten !''
Simonka je jeho vyvolena uz dlho, ale az teraz to takto specatili 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulka123
9. jún 2009

Dakujem dievcence 🙂 Aj som si povedala ze budem mysliet pozitivne.Ale tak v july ideme na dovolenku domou tak pojdem ku mojmu lekarovi tak to ma upokojuje.Este stale nemozem uverit tomu ze som tehu.
Lady nepoznam ziadneho wolfa z exilu. 😀
Nerodili ste niektora v Tralle?
Baby tak by som sa k Vam pridala na to stretko ale ste tak strasne daleko. ☹

bambulka123
9. jún 2009

annaola blahozelam teda k svadbe 😀 😀
lady malinkej Stanke blahozelam k meninam a prajem vela zdravicka. 🙂
🙂

bambulka123
9. jún 2009

Jaj ale som stastna.Dostala som ten najkrajsi narodeninovy darcek 😵

ladywitch26
9. jún 2009

bambulka, tak teda aj tebe vsetko naj k narodeninam. to mas ozaj najkrajsi darcek. ten wolf ma napadol, lebo on dnes pisal na exil, ze jeho zena to ma oddnes potvrdene, ze je tehu, no a ty si to tiez dnes oznamila, tak som myslela, ze to tvoj muz.

bambulka123
9. jún 2009

Dakujem lady.Nie nieje to moj muzicek ten moj ani nechodi na net. 😀

nadina
9. jún 2009

Ahojte zienky,

dlhsie som tu nebola, ale z obdalec Vas obcas citam 😉

Chcem sa opytat, ci nemate niekto kontakt na
detskeho zubara v Dubline, pripadne na SK zubara v Tallaght.

Nas 6,5 r. Vladko ma sice mliecne zubky, ale par kazov
a nas (irsky) zubar mu ich odmieta opravit,
ze on mliecne neopravuje, ale len trha...
(www.gums.ie)
Proste - nedonutim ho, skusala som !

Mliecne zubky sa mu vsak onedlho budu striedat s trvalymi
a kazy sa lahko prenasaju.
Vytrhnut mu mliecne nedam, kedze drzia miesto trvalym zubom
a po vytrhnuti trvale potom casto krivo rastu - s posunom.

Ak mate niekto kontakt na zubara, ktory by mal pre toto
pochopenie a opravuje aj mliecne zubky - budem vdacna.

Pekny vecer vsetkym,
Nada.

ashley
10. jún 2009

Bambulka gratulujeeeeeem veeeelmi moc. To je super, ze sa tu tak rozrastame. Neboj do toho 12teho tyzdna ti to ujde ani nebudes vediet ako. Az ten koniec sa akosi vlecie.. Ja uz sa neviem dockat kedy sa rozpolim. Ja som mala tiez scan az okolo 20 tyzdna a viac nic..
Dufam, ze aj moj maly sa zacne odnaucat od plienok, tak rychlo.. ale teraz to flakam 😒 😒 😒 Tak az po narodeni.
To stretko urcite len cez vikend, lebo cez tyzden chodi muz do prace a mne sa nechce trepat autobusom. A na to stretko by isli aj vasi muzi / priatelia? Lebo inak by som ho nedonutila. 😀 😀

mishka711
10. jún 2009

jeee bambulka gratulujeme inak nemysli na blosti ak mimomaternicove atak vsetko je tak ako ma neboj vsetko bude ok neboj a na scan chod poliakom ked sa bojis ony ti spravia hned aj ked zaplatis 100e ale tak budes kludna 😉

mishka711
10. jún 2009

nadina vitaj po dlhej dobe 😉 mrzi nas ze ma pokazenen zubky no aj nas to caka a to nam idu teraz len stolicky 😖 no starosti a radosti 🙂

tinkadublin
10. jún 2009

Ahojte baby! Bambulka GRATULUJEEEEM! Ha, ja som ti vravela ze budeme spolu tehulkovat! Som vas tu nakazila 😀 velmi sa teskam s tebou, a ziadne negativne myslienky! Musis mysliet pozitivne!

tinkadublin
10. jún 2009

Bambulka a vsetko najlepsie k nedelnajsim narodeninkam! Prajem bezproblemove tehu a nech je vsetko ako ma byt!

Zdenkam neboj aj vam sa zadari! Posielam na teba tehu virus! 😉

lady vsetko najlepsie Stanke k vcerajsim meninam! Nech vam robi radost!

Nadina tak ty si tu dlho nepisala. Tak na zubara ti pokusim zistit cislo lebo k nemu chodila kamoska 😉

catalin
10. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeej Bambulka gratulujeeeeeeeeeem, pekne sa nam to tu rozrasta. vsetky tehulky co sme tu sup sup rozprasovat tehu virusy na ostatne cakatelky 😀
no to su mi pekne spravy. prajem nech vsetko ide ako ma. a ked nevydrzis do 12 tt, objednaj sa ku poliakovi.ja som tiez nevydrzala 🙂

tinkadublin
10. jún 2009

Nadi, tak ten v tallaght je vraj uplne strasny, kamoska vravi ze nikdy viac. Ale chodila tiez do Smiles, ald dublin 2, nedaleko grafton, je to 4 South Anne Street, Dr. Tomas Nemcik. Cislo presne nanho nema, ale do ordinacie je 016728939 alebo mail appointments@smiles.ie

dufam nieco ti to pomoze. Ten v d2 je vraj dobry. Tak vela stastia so zubkami 😉

nadina
10. jún 2009

Ahojte zienky,

vdaka Tinka za kontakt,
hned ho skusim kontaktovat,
snad pochodime...
nasla som na nich aj web : http://www.smiles.ie/
aj s cennikmi.

Vdaka aj Mamartinke za tip -cez IP.

Pekny dnik,
N.

nadina
10. jún 2009

Tinka,

no som asi dnes unavena 😀
Vsak web si mi vlastne poslala tiez 😉 😉 😉
Dikes,
N.

nadina
10. jún 2009

Ahojte,

tak som volala na to cislo vyssie,
pan doktor Tomas Nemcik
tam uz dlhsie nepracuje,
ale predsa len nas objednali na zajtra -
k detskej zubarke, tak uvidime...
Snad to nebude to iste...
vdaka,
N.

tinkadublin
10. jún 2009

Jaaaj Nadi tak to je mi luto, kamoska tam chodila minuly sok v oktobri.. Tak drzim palce s tou detskou 😉 inak deturence sa ako maju? To uz maju prazdniny ci nie? Posielate ich domov na sr na prazdniny? Zeby si mama tata oddychli 😀

tinkadublin
10. jún 2009

boze ja pisem jak talian.. to preto lebo na telefone zase fungujem.. baby mne tak strasne casto nejde irsko halooo, ale vsetky ostatne stranky aj fora hej len toto nase nie.. tak neviem ci mame tu tak vela prispevkov ci co.. 😀

nadina
10. jún 2009

Ahoj Tinka,

nie, neposielam ich na SK.
Dcera ma 15 rokov, ani sa jej moc nechce, ma uz viac priatelov tu,
a babinu mame cele leto u seba, takze niet preco ist na SK.

Predsa je len pre rodinu pohodlnejsie a v neposlednom rade -
lacnejsie kupit 1 letenku pre babinu, ako 5 leteniek pre celu rodinu 🙂
je straaasne unavne s nimi stale cestovat,
uz som povedala, ze sa z tohoto ostrova nepohnem.

Dcera ma uz prazdniny, na secondary su prve 2 roky prazdniny po 3 mesiace,
aspon tam, kde Miska chodi.
Starsi syn ma este skolu a najmladsi skolku, az do konca juna.

PS : Ta detska zubarka sa vola Maria Clifford - a ak refenrencie, tak az zajtra 🙂

tinkadublin
10. jún 2009

no tak potom referencie cakame.. vies keby sme aj my potrebovali .))) no to mas pravdu ze je to tak jednoduchsie.. to uz Miska velka slecna co? uz aj chlapci ju nahanaju a tak?? 😎

nadina
10. jún 2009

Tinka, veru, nahanaju,
teraz je to uz vsak lepsie,
zo zaciatku to boli taki cokoladovi chlapci,
co sa okolo nej motali,
rasista naozaj nie som, ale bolo mi to predsa len proti srsti 😖
Uz ma snad viac rozumu 🙂
Ale aj tak da zabrat...

tinkadublin
10. jún 2009

😀 tak to si viem predstavit.. puberta uz trieska co?? 😎 ja mam sesterku v 16rokoch a to zije na sr.. ale zo vsetkych tych serialov a filmov atd sa jej pacia len sami cernosi, tak tiez jej mamina len zalamuje rukami, ze snad jej taku cokoladku raz nedonesie domov .)))) ja tiez nic proti ziadnej rase, je to kazdeho vec, ale predsa len sme asi este trosku staromodne ze? 😉

nadina
10. jún 2009

...ani nie staromodne, mne sa tie zmiesane pary celkom pacia.
V londyne sa mi zdalo, ze ich je este ovela viac - takto pomiesanych
a je celkom zabavne pozerat im do kocikov,
co z toho vzsilo 🙂

Len nech sa to netyka mojej dcery,
som len zodpovedna matka 🙂 🙂 🙂

bambulka123
10. jún 2009

Dakujem babenky. 🙂
Catalin a kde je ten Poliak?Viem ze v Corku je medicus centrum ale zevraj je tam velmy draho.
Aj ja posielam snazilkam tehu vyrusi tak chytajte.TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
Jasne Tinka uz myslim len pozitivne a tesim sa z toho cloviecika vo mne. 🙂
nadin somnou pracuje tmavsia koleginka a ona zas ma taky nazor na nas bielych tak som sa snej smiala ze rasistka. 😀 😀

catalin
10. jún 2009

bambulka je tu v corku, ten medicus tam chodim aj ja. na zaciatku platis 160 eur a v tom je vysetrenie, ultrazvuk, cytologia.
tam chod tak o tyzden-dva, nech uz je to poriadne vidiet. ale este predtym chod ku gp a podpis maternity scheme. to ti zarucuje ze dalsie vysetrenia budes mat gratis. ale iba tie kktore bezprostredne suvisia s tehotenstvom.
mozno je 160 eur vela, ale dala by som vsetky prachy sveta za ten krasny obrazok tlcuceho srdiecka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre