Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

etuska
3. nov 2007

Etka, som trosku pozrela forum "spat do historie", cize ak dobre citam, si snazilka? 🙂 -hmm, to je vzdy prijemne 🙂 tak nech to skoro výjde. Ja si zase neviem predstavit mat teraz okrem Mimi dalsie babo, ona mi da riadne zabrat betarka mala 🙂

ashley
3. nov 2007

Ahojte.
Ale ste sa dnes rozpisali. Juuj Nadi dufam, ze je uz Slavkovi lepsie, chudacik. Nech sa ti rychlo vylieci.
Diant, este cela... ale ved pockaj aj ty sa dockas.Kazde babetko vie kedy ma prist na svet. Potom sa budete tulickat a budes stastna.
Tiez si pamatam, ze ked bol maly na svete, mohol mat tak 3 tyzdne, tak som mala kruhy pod ocami a bola som biela ako stena. TAk ked som isla okolo lekarne, hned som si kupila make-up a ocny krem. Sice nepomohlo, ale mala som lepsi pocit.
Dnes sme boli v slovak shope.. kupila som si ceru a BB puding, tak si urobime suhajdy, mnami. A na ranajocky makovnicek.
Tak dobru nocku.

etuska
3. nov 2007

No, ked mala nasa Miska 6tyzdnov, bola som na prvych statniciach ☹ Ucit som sa zacala tak ked mala 2.tyzdne a bola som z toho rovno na psychiatriu 🙄 -dojcenie, ucenie, dojcenie....a tak stale dookola a drahy bol vtedy v zahranici, zarobit korunky pre mladu rodinku. Nebyt mojej mamy, tak sa z toho zcvoknem, no uz je to nastastie za nami....-to len na okraj, ked sme uz zacali o tych kruhoch pod ocami 😎
Opravujem eseje, takze som baby stale tu, mrknem tak kazdych 10min. co tu nove.

ashley
3. nov 2007

Ja ze uz vsetci spia.
A o com su eseje? Ja som prave dokojila a idem asi spat.

etuska
3. nov 2007

No, kedze sme brali so 4-takmi temu"Danger", tak mali napisat, co je pre nich "dangerous" 🙂 Ja este trochu poopravujem a tiez idem "do Hajan" 🙂

nadina
3. nov 2007

Ahojte,
tak Slavko spinka, uz nevracka, ale ani nechce pit,
tak nalievam do neho po troske so striekackou,
najhorsie, ze aj v spanku...
Idem mu dat este cipok,
aspon som si Vas precitala...
Ali, ja som manzelika tiez poslala do slovak shopu,
no doniesol mi knedle a trosku ma mrzelo, ze boli zmrazene
a predstavte si, s trvanlivostou do vcera...
a musim skonstatovat, ze aj napriek tomu,
ze maju super zilinske domace klobasky...tak su ovela drahsi
ako v czechoslovakshope...tak pre zmenu zase objednam
asi z toho druheho obchodiku.
Tak bru nocku...sa mi ani nechce pisat... ☹

helka31
3. nov 2007

Neboj Nadi bude dobre.Vyspinká sa a zajtra mu bude určite lepšie.Nejako mi blbol net tak to trvalo.Ale už je dobre.Samka som nič doma neučila po anglicky.Trošku som skúšala ale máločo vedel,lebo on aj trošku neskor začal hovoriť tak jednak nevedel poriadne po slovensky a nie to po anglicky.A teraz je to anglino-slovenčina 😀 .Dúfam,že bude lepšie hovoriť ako ja.Ak chodíte do Košíc Etuš,možme sa stretnúť.No problem.To máš toľko práce stále?A manželík haja.Moj už sladko odfukuje.Asi sa aj ja poberem.

etuska
3. nov 2007

Ti verím, ked je Slavko chory ☹ neboj, bude mu lepsie. Ja som aj Misku trosku strasila/aj ked som vedela,ze sa to nema/, ze ak nebude pit, pride ujo doktor 😖 No radsej nech pije po kvapkach, ako by sa mal znova povracat. Drzte sa.

helka31
3. nov 2007

Taká je tá Tvoja fotka maličká,že Ťa tam ani nevidno.Pridaj nejakú do albumu ak máš. 🙂 A už toľko nepracuj aj zajtra je deň. 😉 Asi si pojdem ľahnúť,perinka už je vyhriata tak idem 🙂 .Dobrú nocku .

etuska
3. nov 2007

Dobrú noc Helka,prave som stihla dat 2 fotecky do albumu 🙂

etuska
3. nov 2007

Žienky,prajem dobrú nôcku.Zajtra sa môžete pozrieť na naše fotečky.Ja ešte trošku pracujem, nejako sa mi nechce spať 😅

etuska
4. nov 2007

Tak pre dnešok končím 🙂 teraz už ozaj bru nôcku 🙄

nadina
4. nov 2007

...bre ranko,

hlasim, ze nam je lepsie,
ale v noci sme stale pili cajik,
uvidime...
Erika, pekne fotecky, je fajn Vas poznat
aspon takto.
Pekny dnicek vsetkym 🙂

helka31
4. nov 2007

Dobré ránko.Tak už je Slavkovi lepšie,to som rada.Určite si sa veľmi nevyspala nadi,čo?Super foto Erika 🙂 .miška je ozaj kočka.Určite ešte spíš ke´d si včera tak dlho ponocovala.Idem robiť buchty na pare,Samko ich ľúbi a manžel tiež.No dnes si dáme sladký deň.Aj keď mi je na nič 😒 ,ja keď mám menzes tak to stojí za to ☹ .Tak prajem peknú nedeľu.Pa pa.

helka31
4. nov 2007

Mená s malým písmenom bože ešte asi spím 😀 .Sorry.

nadina
4. nov 2007

Helka, v pohode, take veci 🙂 Ja neviem co idem varit, asi vytiahnem jednu knedlu z mraziaka a bude.
Catrin, tesime sa, ze pridete 😉

nadina
4. nov 2007

Dianka, este si tam? 😉

etuska
4. nov 2007

Ahojte zienky, no Miška nám veľmi spat neda, boli sme hore uz 7.30 ☹ Teraz trosku pozera rozpravky, lebo vonku je dost zima. My byvame s nasimi, takze otec pecie masko a ja som uz iba uvarila zemiacky.
Ale som dnes vymleta,isla som spat asi o 2:30a.m-to bol napad.Ozaj Dianka,hadam uz nie ste traja 🙂 Tesime sa na fotecky.Pekny dnicek

helka31
4. nov 2007

No tak už cesto kysne.Erika tak to si sa tiež nevyspala. 🙂 Žeby sa to už Dianke začalo?Aj tu je ˇpod mrakom. Asi pojdeme trošku vonku.Ten moj Samko je taký neposedný musím ho vyšťaviť 😀 .A Vy čo dnes plánujete?

etuska
4. nov 2007

Prave idem obliect Mišku a ideme do zahrady. Svieti síce slniečko, no fúka už asi "tatranský vietor", ale predsa pojdeme aj ked len na 15-20 minut, lebo Mimi ešte nie je celkom fit.
Ozvem sa večer(ak nezaspím). 🙄

diant
4. nov 2007

som stale tu 😢

etuska
4. nov 2007

Som si "schrupla" poobede, tak este ako tak zijem. Este vymysliet nejake motivacne activity pre mojich studakov na "conversation lesson" 🙂 Hmm, asi tu budem zriedkavejsie, prazdniny sa skoncili, musím makať ☹
No na druhej strane, drahý berie Mišku na 4 dni ku svokre na doliečenie, takže budem mať večer trošku viac času pre seba 😉
Len sa bojím toho, že mi začnú chýbať už v utorok ☹
Pekný týždeň

helka31
4. nov 2007

Ahojky.Aj ja som si pospinkala so Samkom poobede troška a potom sme zašli do obchodu.Tak rýchlo prešiel ten víkkend,nie?No ani ja toho času cez týždeň nemám keď tak večer.Prajem tiež pekný týždeň.Dianka Ty si ešte tu?A my,že už sa niečo začalo. 🙂 No nič tak sa majte.Erika aspoň si oddýchneš 😎 .Trošku relax.Pa

etka
4. nov 2007

avojte, teda dievcata, ako vam je dobre, si tu cez den pochrupkavate 😀 ja som makala cely vikend ale zitra mam volnaska, mozno pojdem kuknut do Dundrumu...dobre sa tam nakupuje a tiez sa tam dobre clovek strati, lebo je to obrovske 😖 a s mojimi orientacnymi schopnostami na bode mrazu, heh, si predstavte, ze ja normalne vojdem do obchodu, vyjdem a neviem, z ktorej strany som prisla. Ked idem s drahym, tak ma usmerni, ale ten tu nie je, takze ak sa zitra neozvem, bludim 😉
Nadi, to som rada, ze je malemu lepsie, sak je akysi chlapik 😉
Erika ano, snazilka, len tazko sa snazilkuje, ked drahy neni doma, ale zase to ma aj nejake vyhody. nezbieram veci zo zeme a neupratujem papieriky po cukrikoch a aj postel mam celu pre seba 😉 len pravda je, ze uz mi je smutno a to isiel len vcera 😅
Vychodnarky tu mame, ja som kedysi v Spisskej byvala, velmi som to tam mala rada. Su tam dobri ludia 🙂

etka
4. nov 2007

kuk, nikto tu uz nie je, vsetky drichmete, co? 😀 😀 😀

miriama
4. nov 2007

ja nieeeeeeeeeeeee 😵 😵

etuska
4. nov 2007

Ani ja 🙂 Este som trosku pracovala,ale uz to o chvilku vzdavam, zajtra ucim uz o 7:50 ☹
Etka a odkial pochadzas? My bývame v Levoči, len cca 11km od SNV 😵
A s tymi muzikmi nasimi, presne ako hovoris, ked nie su doma, aspon nie je bordel, no neskor uz aj smutno. A kde je ten tvoj? V práci, či už odišiel na Slovensko?Bru nocku vsetkym.

miriama
4. nov 2007

bru nocku 😉

nadina
5. nov 2007

..bre ranko,
Slavko je stale chory, stale hnackujeme...
Ako sa dnes mate? Dianka, si tam este?
Nam tu dnes prsi taky drobny dazdik,
aspon nam nie je luto, ze sa nam moc neda ist vonku.
Peti, tak dobre nakup, aj ja tam asi niekedy skocim,
bo v Blanchi uz mam vseeetko okukane
a ako to byva / prave to, co clovek potrebuje / samozrejme nemaju.
Erika > neprehanaj to s tou pracou... 😉
Helka, ako sa mas?
Miriamka, si tu nova? Kde byvas?
Pekny dnicek... 😉

diant
5. nov 2007

no ahojte. furt nic. zajtra idem do nemocky, som zvedava co mi povedia, aky datum stanovia.. sme dufali vcera ze mozno porodim bo vceRA BOLO 4teho a to moja mamka by mala narodky ☹ no nevyslo to. ak do stvrtku neporodim oficialne prenasam. parada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre