• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky v Írsku

22. januára 2017 
@dana_l ja davam bird's custard
25. júl 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmulinko dakujem, asi by som sa mala zamysliet nad svojimi reakciami :grinning: cmulinko, ako sa to da zvladnut s 3 detickami? Ja niekedy neviem kde mam odlozit tu svoju jednu :slight_smile:
26. júl 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitchelstown je to uplne normalne ako sa citis...aj s tym jednym dietatom.neboj sa...tiez amm dni,ked si aj zarevem,vykricim...ci len tak chytim kluce od auta a idem do sveta a decka necham tatkovi doma :grinning: ,ale zatial to zvladame....este stale zijeme vsetci ...nepozabijali sme sa :grinning: vzdy si hovorim,ze ked uz naozaj nevladzem,tak je cas na dalsie dieta a vtedy si uvedomim,ze co to bolo za pianko mat len 2 deti :grinning: takze ak si myslis,ze si na pokraji zufalstva,tak druhe dieta vyriesi tvoj problem....minimalne ti otvori oci,ze s jednym dietatom si stihla ist aspon 2 krat za den sama na zachod :grinning:
26. júl 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@cmulinko xixixi... Magdi strasne rada citam tvoje postrehy zo zivota. vzdy mi to vycari usmev na tvari... a mas svatu pravdu!!! pri jednom dietati je svet gombicka, ale zistime to, az ked mame druhe :grinning:
26. júl 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky,,, pre tie, ktore nechodite na facebook mam info:
Slovenske Centrum Irsko v spolupraci s NCP organizuju i tento rok "Family Day" - den zabavy a hier urceny ako pre deti, tak i pre dospelych. Mozno tento rok sa podari prist aj Vam...

http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=142499812495176

Minuly rok tam bola celkom zabava, tak ktore nemate este vymysleny program ste vitane aj s vasimi polovickami a ratolestami... :slight_smile:

26. júl 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happysmile dakujem Olinka.. :slight_smile: ako ide biznis?
26. júl 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssonusa ahoj soni...s tebou som si nepisala uz 100 rokov?mate sa dobre?
26. júl 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happysmile dnes ideme do Galway..zial len an otocku..uz by som sa s tebou rada stretla...dnes to bude len do Skodovky a nazad domov :frowning2:
26. júl 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmulinko za malicko :slight_smile: ved je to pravda! business ide dobre, mm celkom dobre predava na markete a teraz cez predlzeny vikend nas cakaju dva. tak vyrabam ako zmyslov zbavena :grinning: len teraz tu sedim, lebo cakam kedy mi to potuhne, lebo mam plne formy a ucim sa s Luckou na skusky na Svk, tak tu potajomky tukam ked nemusim behat :sweat_smile: :sunglasses:
26. júl 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmulinko no teda!!! to je teda pruser... a kde je skodovka? dobehneme my za vami ;)
26. júl 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happysmile viem,ze praca slachti...ale treba aj relax.cim lepsiu naladu mas,tym to viac vies realizovat na tych svieckach.inak mohla by si vytvorit kolekciu....MOOD OF THE WEEK :grinning: kazdy den zrobis jednu sviecku podla toho v akej si bola nalade...a bude to len limitovana edicia. :slight_smile:
26. júl 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmulinko Magdi este ma napadlo, ze aby ste sa obrnili trpezlivostou dnes bude hrozna tratfic, lebo tu je riceweek a je hrozne busy... ale ak by si chcela tak mozem prist tam kde budete (myslim, ze je to na Tuam Road, ta skodovka) a pokial vam budu auticko pozerat mi mozeme na dve min.pokecat :wink: ja idem teraz pre Emmku a potom sa chystam do mesta....nema problema sa vidiet :sunglasses: do IP ti posielam moje cislo ak chces tak mi brnkni :slight_smile:
26. júl 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happysmile fuha...myslim ze je to Tuam road Monaghan & Son,ale neviem presne kedy tma budeme a nechcem vas zbytocne prehanat,ked manzel tam ide len pre nejake suciastky.Zas na svoj biznis...kupil jemne z boku buchnutu skoda fabiu 2011 rocnik a dava si to do poriadku a potom preda....to je jeho konicek.
26. júl 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happysmile ked teda dnes pojdeme,tak ti dam vediet,ale naozaj si s nami nerob starosti...mozno by sa nam skor obom hodilo stretnut sa nejaky vikend,lebo cez tyzden vy pracujuci ludia ste busy...ja som len na materskej,ale tiez sa musim prisposobit manzelovi :unamused:
26. júl 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmulinko jj to je kusok odtial kam idem ja. tak ak sa ti bude dat brnkni a ja dobehnem. ja chcem ist s babami len do Tesca a Smyth to je kusocek od Tuam Road. budem happy (ved som happysmile :grinning: ) ked sa uvidime!!!
26. júl 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. júl 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mitchelstown uz dlhsie som si zistovala co to o ockovani, zvazila rizika ockovania s rizikom ochorenia a podla toho sa rozhodovala a aj budem, lebo tu ta kazdy len strasi, no okrem informacii, co maju od predajcu vakcin sa tu nic ine nedozvies, a uz vobec nie nejake nestranne info a ty nech sa uz rozhodnes ako chces...myslela som si, ze ked je tuna rozhodnutie na rodicoch, tak to bude jednoduchsie, ale aj tak je to boj :confounded:

baby, mam otazku na mamicky, co leteli s malym babom, je mozne pocas zvlietnutia a pristavania kojit? :confused: ...nikdy som nevidela, ako su vlastne mama s babom pripasane a na vyrovnanie tlaku by som chcela maleho kojit, kedze ani dudel mu nemozem dat, lebo ho odmieta
27. júl 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alpiinka je pripasana len matka a babo si drzis v ruke...pripadne uz som videla aj verziu,ze mamicka mala babo v autosedacke a autosedacku mala na sedadle vedla seba...v priamom prenose som dojcit v lietadle este nevidela.
27. júl 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmulinko dakujem, no ja mam taky plan, ale uvidim, ak by maly spal, tak by som ho urcite nezobudzala a dufala, ze to prespi...ako sa nam blizi dovolenka, zacinam mat z toho letu stres, ako to zvladnem sama, lebo manzel pride za nami neskor
27. júl 2011 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmulinko ozaj, a ked ta tu uz mam, nevies nahodou, ako je to s taskou ku kociku? ja mam v plane brat do lietadla ruksak, lebo do tej tasky mi zas deka a ostatne veci nevlezu, tak som myslela, ze by som ju dala prazdnu do kosika v kocari...ale bojim sa, ze to budu brat ako 2 prirucne batoziny, nemas nahodou skusenost ako to je???
27. júl 2011 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alpiinka osobnu skusenost zial nemam....nikdy som neletela s kocikom,lebo vsetky moje zname mi vraveli,ze ak chem ist domov s kocikom,tak si mam na to kupit kocik za 20 euro...videla som 4 kociky mojich kamosiek,ktore dopadly katastrofalne..zlomene rucky ci roztrhnute textilie...atd.myslim si,ze deku mozes mat kludne pri sebe a povies,ze s nou chces zakrit babo ,alebo,ze ti bude sluzit ako clona pri dojceni...predsa nemozes vediet kto si ku tebe sadne a pri chlapovi pochybujem,ze budes veselo dojcit...nejde tu o hanbu,ale o celkovy pocit,
27. júl 2011 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alpiinka jasne ze sa to da, ja som kojila dvaapol roka, a vzdy ked sme leteli tak mala bola prisata :grinning: my maminy sme vynaliezave :wink: ono ked dieta musi, tak musi... :sunglasses:
28. júl 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jezkomanka Vdaka, odkazala som....Dufam,ze si vsetko vybavi
28. júl 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alpiinka kludne mozes kojit, kedy len chces..
a s taskou..ja som to tak vzdy robila, mala som tasku s vecami pre malu a tam bolo vsetko, od papania cez pitie a plienky..vsetko...mala som ju ulozenu dole v kosiku a predtym nez som zlozila kocik pred lietadlom tak som si tasku vzala..lietam s ryanairom a oni su velmi priebercivi a nikdy nebol problem..
28. júl 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alpiinka kojit mozes v pohode, ten pas nemas natesno, takze maleho si k sebe normalne otocis. ja som dokonca sedela do ulicky, otocila som sa chrbtom a tak som kojila.
co sa tyka deky, tak ja som mala v kosiku aj deku, plysaka pre starsiu dceru a este aj flasky s vodou pre nich. nebol problem. pri lietadle som to len vybrala. a sla som ryanairom, nerobili problemy. oni vacsinou robia problemy pri nadrozmernej prirucnej batozine, ale zasa ked vidia mamicku s malym dietatom, tak sa s tebou nebudu natahovat o nejaku jednu deku :wink:
28. júl 2011 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Neviete ako to je tu s 3D ultrazvukom?Treba o to požiadať v nemocnici,platí sa zato?
29. júl 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela1992 3D ultrazvuk si mozes jedine vybavit sama a samozrejme za to zaplatis...niektore sukromne kliniky to robia...cena je cca od 200 eur a vyssie.Radsej si to daj spravit na Slovensku...tam som platila 63 eur.
29. júl 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmulinko dakujem za odpoved.No tak tu v Irsku je to dost drahe,v septembri ideme domov tak si to dam urobit tam.
29. júl 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte mám čas nad tým rozmýšľať,ale aj tak by ma zaujímalo,že čo všetko sa má zobrať do pôrodnice?
29. júl 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela1992 ak budes chodit do poradne...clinic,tak tam ti cca v 12 tyzdni daju taky balicek informacii...brozurky aa tak a spolu s tym taku malu karticku na ktorej bude napisane,ze co vsetko si ams zobrat do porodnice...take zakaldne potreby.napisem ti co berem ja zvycajne...nakolko uz som tam 3 krat seba pakovala :grinning: takze pre seba berem nocne kosele 3 kusy,uterak, kozmetiku a nieco an umyvanie..zakladna vybava,dalej jednorazove nohavicky 2 balenia a maternity pads-vlozky 3 balenia.pre babo berem 8 krat body a 8 krat babygro-to su tie dupacky na predne zapinanie,uteracik na umyvanie,kozmetiku pre babo neber,staci umyvat v cistej vodicke pripadne ti v porodnici daju taky samponik co ini pouzivaju,dalej plienky a textilne plienky som ja bravala pod hlavicku,lebo moje deti vsetci grckali prve dni.
29. júl 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok