Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

darksky
25. sep 2011

@nikki713 Tiez sa pripajam ku gratulacii...Emma je nadherna. Ako dlho to trvalo v tvojom pripade?

nikki713
25. sep 2011

@mitchelstown doslo... dakujem velmi pekneeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

nikki713
25. sep 2011

@darksky dakujeme.. no ako to prebiehalo... bolestne... ale kazdy povedal, ze na prvorodicku velmi rychlo.. len akosi sestricky mi nechceli uverit ze rodim... a chceli ma poslat domov kolem obeda.. a ja som vecer o 19:42 porodila Emmu 🙂)

darksky
25. sep 2011

@nikki713 Mala si naozaj pekne stastie.Dufam,ze aj ja tak rychlo porodim 🙂 moja manazerka z prace vcera porodila, ma dcerku a rodila 24 hodin...Toto by som nechcela. Dufam,ze ti malinka bude rast do krasy a pis nam stale co mate nove 🙂

darksky
25. sep 2011

Mamicky, chcela by som vediet kedy je tu v Irsku mozne vediet pohlavie dietatka...Bola som minuly tyzden na Slovensku a lekarka tam este niec nevidela...18tt si myslim,ze je tak akurat, tak som myslela,ze na SK maju stare ultrazvuky....A ako vlastne prebieha stretnutie s midwife?Idem v stredu a neviem co ma caka

mitchelstown
25. sep 2011

@darksky ahoj, mne povedali pohlavie na druhom ultrazvuku, co bolo asi 20tt. U midwife nerobili nic vynimocne. Odmerali a prehmatali brucho, skontrolovali moc a to bolo vsetko 🙂 Este mi brali krv obcas. Takze sa neboj, urcite to zvladnes 😉

darksky
25. sep 2011

@mitchelstown Dakujem za odpoved 🙂

nikki713
26. sep 2011

@darksky och 24 hodin... moje kamosky tiez tak mali aj 2 dni :( ale mne na zaciatku hned ako ma skontrolovala povedala... ze ked budem uz na sale tak to pojde rychlo. ze babo je super otoceneee 🙂
Inak sa nam dari fajn.. malicka poslucha.. spinka, papa, grcka, kaka 😠 sice ma aj svoje dni... ked pospi pomenej..ale vela nepoplace... ona skor tak po svete sa obzera 😉
dufam, ze jej to tak vydrzi a nebude s nej skrekun 😝

mmaarrttiinnaa
26. sep 2011

Ahojte mamičky v irsku velmi sa ospravedlnujem ze sa vam sam pcham ale potrebovala by som pomoc od niekoho kto sa nachadza v irsku ak by ste chceli pomoct jednej mamicke na slovensku napiste ip .Nebojte sa nechcem nic darovat .🙂 Zatial dakujem

mamartinka
26. sep 2011

@nikki713 vy uz nieco mate?Nemam teraz casu sem chodit tak budem rada ak co to napises.A gratulujem moc,moc,moc nech ste len zdrave.Tak my sme natom takto.Manzel v stredu odlieta sam ja zostavam na Slovak.Nieze by som chcela ale musim.Zajtra idem na uspavacku a na odber vajok.V piatok ma caka vklad a potom uz to je len na rukach bozich.Tak ktore mozte drzte palce ktore mate a myslite na mna zajtra aj v piatok.Az bude cas sa opet ozvem.Zatial sa majte vsetky krasne a vsetky vas pozdravujem zo Slovenska.Mata.

misiatko999
26. sep 2011

@mitchelstown ahoj, aj ja by som ta poprosila o zaslanie tych ziadosti, dakujem, michelle1309@yahoo.com

misiatko999
26. sep 2011

ahojte, chcela by som sa spytat, ci je tu nejaka mamina co mala kratko po sebe 2 sekcie, resp. ci ju nahovarali druhy krat na prirodzeny porod ci automaticky mala sekciu?

mitchelstown
26. sep 2011

@mamartinka myslim na vas a budem drzat palceky,nech sa to podari 😵

mamartinka
26. sep 2011

@mitchelstown Dakujem moc a drz palce. 😉 Pozdravujem.

mitchelstown
26. sep 2011

@misiatko999 odoslane 😉

misiatko999
26. sep 2011

@mitchelstown dakujem velmi pekne 🙂

kacka27
26. sep 2011

@mamartinka Budeme posielat pozitivnu energiu 🙂 drzim palce

misakika
26. sep 2011

@mamartinka Uprimne prajem aby sa vam to podarilo 🙂 Cakame len same dobre spravy 😉

nikki713
27. sep 2011

@mamartinka Ahoj Mata.... ano mame Emmku... zajtra bude mat 3 tyzdne.. 🙂 ( EMMA - GRACE )
zatial si na seba len zvykame, ale celkom sa nam dari 😎
Tebe drzim palce..budem na teba ( budeme aj s EMMOU ) na teba velmi mysliet...potom daj vediet ako si dopadla...
Drz sa kockaa 😅

zuzi_33
27. sep 2011

@mamartinka Ahoj Mati, aj ja sa pridavam a straaasne velmi drzim palce, aby vam to vyslo! 😉

mamartinka
27. sep 2011

@kacka27
@misakika
@nikki713
@zuzi_33 Dakujem vam baby vsetkym.Tak aspon odber dnes za nami.Odobrali ze 2 vajka a tie sa budu snazit oplodnit a v piatok vlozia ci 2 ci 1 uvidime.Len nam povedala ze manzel ma taky spermio ze je tusim norma 15 tisic mil a manzel ma 50.Obaja ze sme zdravy ze sa to urcite podari.Tak drzte palce este na piatok a potom uz len vysledok cakat.Dala mi aj lieky este tak uvidime.Ste strasne zlate ze na mna myslite a drzite palcoky.Moc vam dakujeeeeeeeeeeem a zaroven pozdravujem este s tepleho Slovenska.Manza uz mi zajtra odlieta spet Irsko tak som dnes taka urevana ze az 😢 😢 Velke dakujem vsetkym.

ladywitch26
27. sep 2011

@mamartinka martinka, vcera som tu nebola, resp. nielen vcera,ale par dni,kedze akosi nestiham, tak aspon takto dodatocne drzim palce, nech sa ujme aspon jedno vajko 😉 a nech v lete uz kocikujes 😉

mamartinka
27. sep 2011

@ladywitch26 Dakujem moc,moc 😉Uvidime ci sa ten Simon pochlapi.

cmulinko
27. sep 2011

@mamartinka drzim palce

cmulinko
27. sep 2011

dievcata...prislo mi oznamenie z ambasady,ze si mozem ist pre slov rodny list,ale v oznameni bolo aj to,ze si mam zobrat doklad o zaplateni konzularneho poplatku....nikdy to nechceli a ja som to pravdepodobne asi vyhodila,lebo som vyhadzovala synove potvrednky co boli uz 4 roky stare a nikto ich nikdy nechcel,tak som urcite smarila do kosa aj toto najnovsie...myslite si,ze sa mam pripravit na nejake neprijemnosti?lebo usmievat sa na mna asi nebudu 😅 cas na hladanie uz nemam,lebo tam ideme zajtra

jezkomanka
27. sep 2011

@cmulinko ahoj aj ja som ho stratila ale nakoniec ho ani nepytali. 😉

misiatko999
27. sep 2011

@cmulinko ja som to tiez vyhodila a nikto si nic nepytal

cmulinko
27. sep 2011

@jezkomanka
@misiatko999 a tiez vam to prislo na papieriku napisane,ze to budu pytat?

misiatko999
27. sep 2011

@cmulinko ano, prisiel list, ze si mozeme vyzdvihnut rodny list a tiez ze si mame doniest doklad o zaplateni, bola som v strese, lebo ja som to tusim hned aj vyhodila, ale stacil im len pas, doklad o zaplateni nikto nepytal a ja som nikomu nic nepripominala 🙂

gorgiina
28. sep 2011

Baby som tu nova tak zatial len studujem o com pisete 🙂 Ale mam hned aj otazku...som este len v 5 tt a prave som sa vratila od slovenskeho gyn lebo som bola doma na dovci a teraz rozmyslam kedy a kam ist na prvu prehliadku v Dubline. Podla mna je este skoro ist teraz. Viete poradit alebo povedat ako to cele funguje s tym chodenim k GP a ku gynekologovi do nemocnice...a ci je treba chodit este domov na prehliadky na vsetky tie testy co nasi robia alebo sa vyprdnut na to 😖 Dakujem vopred velmi pekne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre