Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

catalin
8. jan 2012

@darksky na sk si to daj kupit, dokonca to vyjde ovela lacnejsie, my sme ich mali, a je to uzasna vec 😉

na pupcek cista voda, ja som davala aj kvapku kamilkoveho sampona johnson &johnson..a pekne odpadol..:o))

baby predavam kocik mamas & papas za 30 eur, je sice starsi ale nedam nanho dopustit, mala v nom bola od 4 mesiacov, da sa dat do lahu, ma striesku urobenu tak ze si ju mozes prisposobit tak aby na nu nesvietilo slnko, raincover aj fusak..

79zuzana
8. jan 2012

@darksky take nohavice kupis aj v Mothercare... ja som ich tam tiez kupovala 🙂

darksky
8. jan 2012

@catalin A nevies pod akym nazvom by som tie nohavice mohla najst na slovenskej stranke?Moja znama ich ma z polska a tiez si velmi pochvalovala.

darksky
8. jan 2012

@79zuzana A co stoja v Mothercare?

marcela1992
8. jan 2012

@fidka79
@hrdamamicka
@bridget
@mitchelstown
@79zuzana dakujem baby.Tak si nechám poradiť 🙂

marhulka77
8. jan 2012

@marcela1992 Dakujem. Uz je to lepsie s tym svrbenim 🙂

marhulka77
8. jan 2012

@darksky Dakujem. Uz si na to nedavam nic a mam pocit, ze je to lepsie 🙂

marhulka77
8. jan 2012

@nikki713 Prajem vam skore uzdravenie! Aby sa Emmke lahko dychalo a dobre spinkalo 🙂

marhulka77
8. jan 2012

@gumimacko Ahoj. Citam, ze predavas novu vanicku. Vcera ma pri pohlade na vanu napadlo, ze ved my sme zabudli kupit vanicku pre babo 😀 Kolko stoji ta Tvoja vanicka a aka je velka? Inak, mam kamaratku v Donnycarney. Mozno vo stvrtok, 12.1., ju pojdem pozriet. Tak by som sa mohla zastavit a kuknut vanicku, popr. aj ine veci 🙂

kacka27
8. jan 2012

@marhulka77 Ahoj keby si chcela mozem Ti posunut nasu vanicku. Je z mothercare,pouzivali sme ju cca 3 mesiace.Staci si vyzdvihnut 🙂

Alebo ak nie marhulka77 rada ju niekomu darujem 🙂

marhulka77
8. jan 2012

@kacka27 Ahoj. Dakujem za ponuku! Hm, rozmyslam, ze by mohla byt aj pouzivana vanicka. Ved moja segra kupe svoje 2dcerky este vo vanicke, kde sme sa kupali my ako male 🙂 Ak sa smiem spytat, preco ju uz nepouzivate? A, kde byvate?

kacka27
8. jan 2012

@marhulka77 My sme zacali malu tak po 3 mesiacoch kupat vo velkej vani.Inak je fakt ako nova ale snazim sa zbavovat veci,lebo stale nieco nove pribuda a nemam to kde skladovat :D Byvame D9.

gumimacko
8. jan 2012

@marhulka77 no kludne ak by si chcela Evi mame toho ovela viac aj lehatko....aspon mozme po vyse roku pokecat...uz sme prestahovani no stale je to 5min od dartovej al.busovej zastavky,neviem ci mate auto...

nikki713
8. jan 2012

@mitchelstown ideme zajtra...je to kazdym dnnom horsiee ☹

darksky
8. jan 2012

@marhulka77 Jeeeminku, ved ty sa Evka uz len parkrat vyspis a mas male v naruci...Dzim palce a aj trosku zavidim...onedlho to budes mat za sebou...A tie vyrazky boli urcite nejaka slaba alergia ;)

darksky
8. jan 2012

@nikki713
Dufam,ze to malinkej onedlho prejde...Urcite to nieje pe vas obe nic prijemne...Lekar urcite dost pomoze

catalin
8. jan 2012

@darksky nemam tusenia pod akym nazvom, ja s tym mam niekedy problem, ked lovim v pamati slovenske slova ktore nepouzivam 😀 napr. aj dnes som si nevedela spomenut na slovo nanoznik 😀

gumimacko
8. jan 2012

@marhulka77 resp.ak nemate auto a je ti uz tazsie chodit mozme ti to doviezt ked budeme mat cestu do mesta

zuzi_33
8. jan 2012

Dievcata, ako by ste zhodnotili vami zvolene nemocnice tu v Dubline? Rotunda? Coombe? Ake mate skusenosti? Ktoru by ste odporucili viac? Rotundu mam odskusanu, ale pocula som velke chvaly na Coombe.... tak teraz sa len rozhodnut.... Ide mi hlavne o predporodnu starostlivost, pripadne aj porod.
Vdaka vopred za kazdy nazor a skusenost 😉 .

marhulka77
9. jan 2012

@kacka27 To verim, ze pri dietatku veci stale pribudaju 🙂 Ak Tvoja ponuka este plati, tak by sme si tu vanicku "zajednali" u Teba. Pozerala som D9 je Fingal. Ak by si mala cas vo stvrtok niekedy poobede by som sa zastavila, popr. ak sa obcas vyskytujete aj blizsie k centru, zasla by som tam. Ja byvam D4.

marhulka77
9. jan 2012

@gumimacko Ahoj Erika. Dakujeme za ponuku. Rozhodli sme sa pre niekoho ineho. Verim, ze sa vam vsetkym dari a najma v zdravi....drzte sa!

marhulka77
9. jan 2012

@darksky Ano, Lucka, mas pravdu...termin sa blizi. Uz si predstavujem, ako drzim babo v naruci a ako sa podoba na ocina 🙂 Tebe sa to uz tiez krati. Budem zvedava, ako Ti vsetko dopadne. Ano, vyrazky mozno z alergie...Ako Ti je doma? Mne je uz obcas dlho. Snazim sa najst si nejake aktivity. Nasla som blizko nasho bytu playgroup, kde chodia aj s babatkami. Volala som tam. Robia kazdy den. Chcem si to tam ist obzriet. Rada by som s babom chodila medzi ludi a deti 🙂

marhulka77
9. jan 2012

@zuzi_33 Ahoj. Navstevujem National Maternity Hospital, Holles st., o tych 2 nemocniciach som len pocula, ale vacsinou len chvaly. Ja som spokojna so starostlivostou v NMH. Zamestnanci su mili, mam pocit, ze aj po odbornej stranke im to ide fajn. Uvidim, aku skusenost mi prinesie porod 🙂 Myslim si, ze v kazdej nemocnici su aj dobri aj horsi zamestnanci. Ja som si vyberala nemocnicu podla vzdialenosti od miesta byvania plus moja GP v nej porodila 2 deti a bola spokojna. Nech sa rozhodnes pre akukolvek z nich, drzim palce, aby starostlivost bola podla Tvojich predstav! 🙂

mitchelstown
9. jan 2012

Chcela som zacat malej davat UM, ze ked idem niekde prec, nech ju moze manzel nakrmit, ale nechce mi to vobec pit a natahuje ju z toho. Ako na to?

nikki, ako je mala natom?

nikki713
9. jan 2012

@mitchelstown no sme objednane na 12;15 tak uvidime co to bude.. chudatko moje.. dusi ju.. oci vyplesstenee cervenee :/ aspon horucky uz nema...
ideme v pondelok domov, tak hadam ju to prejde
Ja malej davam UM od mala ked je s priatelom alebo s babkou tak jej davaju UM a ked je so mnou tak ju kojim..
kamoska tiez dlho caakala kym zacala davat UM a teraz jej to mala nechce,,,

darksky
9. jan 2012

@catalin Nooo,mne sa to stava strasne casto 🙂

darksky
9. jan 2012

@marhulka77 Ja som nasla u nas v Ashbourne Breastfeeding group 🙂 tiez sa tam pojdem pozriet..Oni maju zial otvorene len raz v tyzdni..Stale lepsie ako nic...a minule som sa niekde docitala,ze sa obcas stretavaju aj slovenske mamicky v Blanchardstown v kniznici,tak to si tiez neskor zistim.Doma strasna nuda,ale stale sa snazim nieco vymysliet,aby som nelezala na gauci...Uz ma chytaju horucky velkeho upratovania...dva dni som prala vsetky veci pre maleho,tak dnes to asi vyzehlim a tak ;)

darksky
9. jan 2012

@zuzi_33 Ja mozem napisat,ze som s Coombe velmi spokojna..Este moj stary lekar mi ju poradil,vraj je velmi dobra,co mozem aj potvrdit...Ale myslim,ze vacsina mamiciek voli Rothundu...neviem preco

kacka27
9. jan 2012

@marhulka77 D9 je Santry, byvame kusok od Ikei. Vo stvrtok ideme do play group,takze pocitam, ze budeme vonku cely den.Mozme sa dohodnut na hociktory vecer, sme doma.. Poslem spravu🙂

@zuzi_33 Zuzi, Davidko bude mat surodenca ? 😉

mandarinka34
9. jan 2012

@darksky tie polodupacky najdes v mother care teraz su tam aj dost dobre akcie skoro na vsetko.mozno skus pozriet aj v HM-ku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre