Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

lenka78
20. aug 2007

takze je o rok starsia.my sme mali este len teraz 3.Ale z fotiek sudim,ze je to riadny zivel 😀
kocky,co tak Iri porabaju vecer v Irsku?
ked sme boli vo Fr.,tak som bola v soku,ze maju take vyludnene obce.Cez den som stretla malohoho.U nas je stale vela ludi von.Este ked pozatvarali okenice,tak akoby vyludnene dedinky 😒 no v mestach to bolo ok,turisti,ale nocny zivot sa tam velmi nenosil

lenka78
20. aug 2007

a este,co vam najviac chyba.Pravdaze okrem rodiny a domaceho krbu?Mne chybalo posedenie pri kave s kamoskou a take to typicke vypinacie klabosenie o nicom. taky zensky relax

benabianca
21. aug 2007

lenka-presne to klabosenie astretnutie s kamoskami mi chyba-preto trcim aspon na koniku 😉
Iri trcia stale v krcmach a hlavne v nedelu na obed uz su vsetci v krcme alebo,ked je nejaky sviatok 😕

katarinamt
21. aug 2007

stretavate sa v irsku? ci ste roztrusene kade-tade?

andreab
21. aug 2007

ahojte babenky, aj ja mam otazku, ci ste niektora v Dubline. Benaniabca, skoda, ze ste vo Waterforde, nasa lili ma len o nieco menej ako bianca. Ja som zila v Dubline 3roky, prisla som na Slovensko porodit, manzel je stale tam a my sme boli s malou raz, ale vratili sme sa uzit si teple leto. Teraz letime 31.augusta, predbezne na mesiac.

benabianca
21. aug 2007

ahoj Andrea,skoda,ze ste vy v Dubline,Lili je krasnucka.Preco si nerodila tu v Irsku?Listuj dozadu a najdes tu aj baby z Dublinu.

benabianca
21. aug 2007

andrea,tak som ti to nasla,z Dublinu su ashley(ma 2mesacne babo) a etka(babo este nema,ale chceli by)

katarina-sme skor roztrusene vsade,ale dufam,ze sa s Lenkou stretneme,ked bude niekde za rohom.

andreab
21. aug 2007

dakujem za info Benabianca, prave som pozrela tvoj album, obe deticky su velmi zlatucke a manzel tusim poriadny chlap ako ten moj.Ja som viac doverovala nasim lekarom ako irom, preto som tu rodila, ale planovala som navrat do prace po materskej, samozrejme ked je dieta na svete, realita je ina a nakoniec som dala ved malu stale dojcim a neviem komu by som ju zverila, aj ked poznam babenku z babetko.sk, co zvlada vsetko a maly je asi v rovnakom veku, aj tam je dost mamin, myslim, ze dve su z Waterfordu.

lenka78
21. aug 2007

benabianca,pevne dufam,ze sa stretneme
😉
asi dnes pojdeme domov,no od piatku som tu zase.Musim si urobit zoznam veci,ktore musim urobit,lebo ako sa poznam,tak to budem lietat posledny tyzden 😀

melory
21. aug 2007

ahojte, nepoznate niektora klementinu zo slovenska?

benabianca
22. aug 2007

klementinu nepoznam

etka
22. aug 2007

ahojte diefcata 🙂 , vitaj andrejka, my vlastne mame podobny plan, tiez sme tu 3 roky a keby sa zadarilo, rodit by som isla asi domov...len plany su plany a dnes som posmutnela, lebo mrska prisla ☹

andreab
22. aug 2007

ahoj etka, nesmut, ani sa nenazdas a bocian sa ohlasi,ked to ma prist tak to pride,nam sa sice zadarilo hned prvy mesiac snazenia ale to sme vynimka v okoli.a kde byvate v dubline

benabianca
22. aug 2007

etka-kolko sa snazite?

etka
22. aug 2007

ja viem, chce to trpezlivost... 🙂 byvame na Smithfielde a vy?

lajalu
22. aug 2007

Moja a neskusali ste plodne a neplodne dni? Lebo mi sme sa snazili a nic, tak som kupila digital. teplomer, zacala som merat teplotu a hned na prvy mesiac sa zadarilo 😉

etka
22. aug 2007

zacali sme sa snazilkovat len minuly mesiac, takze nestresujem a nechavam tomu volny priebeh

lajalu
22. aug 2007

Tak zelam vela vela stasticka nech sa cim skor zadari 😉

andreab
22. aug 2007

v tallaght,d 24, benabiabca ty ako zvladas 2 deticky, ja som este u nasich a mala utaha denne troch ludi, ona my cez den casto spi len 40 min a v noci sa budi kazde 2h, v kociku nebude,stale len na rukach

etka
22. aug 2007

achoj lajalu, hehe ftipne meno 🙂 jasne, ze sa snazime podla plodnych dni, len tolko informacii som si prestudovala, ze uz to nemam kam davat 😀 gratulujem, ste sikulky aj s andrejkou 😀 !

benabianca
22. aug 2007

my sme sa snazili 15mesiacov a dockali sme sa,druhe sme dostali ako premiu za trpezlivost 😅

etka
22. aug 2007

dakujem lajalu 😉

lajalu
22. aug 2007

Je to skratka mojho, dcerinho a manzelovho mena. My sme to nase moc chceli a naplanovali a pan Boh nas vyslisal.. Teda trosku sme tomu dopomohli s teplomerom 😀

etka
22. aug 2007

😀 benabianca, to bolo pekne povedane, teda napisane 😉 A este si na materskej?

benabianca
22. aug 2007

andrea-Bianca je nastastie velmi kludne a sebastacne babo,aspon zatial.Na rukach ju mam len vynimocne,inak je happy v postielke alebo na koberci alebo v stolicke.Keby bola taka ista aky bol Ben ako babo,bola by som uz na psychiatrii 😅 .Zvladnut sa to da,len si neoodychnem ☹

benabianca
22. aug 2007

ja som v podstate ani matersku nedostavala,lebo som tu mala odrobenych len 8mesiacov a to bolo malo.Mne bolo tak zle pri Benjaminkovi uz v 2.mesiaci,ze som zostala doma.Ked som mala v plane ist do roboty,zistila som,ze cakame druhe a zase mi bolo zle az do 6.mesiaca,takze som este stale doma.Teraz sa nam skolka velmi neoplati,pomaly to,co by som ja zarobila,by islo na skolku 😒

etka
22. aug 2007

no, skolky su tu drahe, ale pocula som o slovenskej skolke, myslim, ze v Tallaght, otvorili to tam nejake dve slovenky, co je parada 🙂

andreab
22. aug 2007

benabianca,gratulujem k takej dcerke, ja mam tak 2h kludu vecer a to som uz unavena,ze pisem mi ako mne s y,hanba.

etka
22. aug 2007

benabianca, andrejka, pozeram fotecky, kraaaasne deticky mate dievcata, radost pozerat 🙂

benabianca
22. aug 2007

etka dakujeme.Tie slovenky tu skolku vedu v anglictine alebo slovencine?Mne by islo skor o anglictinu,potrbujem ich ucit co najskor uz.Moj muz je Slovak,takze my rozpravame doma po slovensky.
andrea-keby som mala vzdy take deti ako je Bianca,tak aj 10 si ich odrodim 😉 ,fakt je anjelik(dufam,ze to nezakriknem).V noci sa zobudi len raz,ide spat 8pm a vstane okolo 7pm.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre